Kredito bendrovių palyginimas

Kredito bendrovės ir jų palyginimas

Kredito bendrovių palyginimas yra tapęs neatsiejama skolinimosi dalimi. Nuolatos kintant sąlygoms, kuriomis kredito bendrovės siūlo skolintis, jas lyginti tarpusavyje yra būtina. Jei vieną dieną pigiausią kreditą siūlo viena bendrovė, tai nereiškia, kad ir kitą dieną jos siūlomos sąlygos bus geriausios. Jau net nekalbant apie visokias paskolų akcijas, kurias tos bendrovės gali pasiūlyti.

Tokio poreikio kontekste atsiranda ir pasiūla. Įvairiausi kreditų palyginimo puslapiai, kaip ir mes – visikreditai.lt – siūlo padaryti tai už jus. Kiek tikslūs ir kiek daug apimantys tie palyginimai priklauso nuo portalo, kuriuo naudojatės. Kai kurie iš jų yra labai retai atnaujinami arba neatnaujinami visai. Kai kurie, net ir atnaujinami, pateikia tik pačią elementariausią informaciją, kurios nepakanka sprendimui priimti. Tik labai retas portalas gali pateikti daugiau informacijos apie kiekvieną iš kreditorių.

Bet net ir tais atvejais, informacija yra susisteminta ir pateikiama lengvai prieinamoje ir suprantamoje lentelėje lankytojų patogumui. Tačiau kartais lankytojas gali turėti poreikį kiek platesniam palyginimui, kuris leistų susidaryti visapusiškesnį vaizdą nei tas, kurį galite susidaryti tik iš vienos lentelės.

Šiuo tikslu mes norime tarpusavyje palyginti keletą išskirtinesnių bendrovių, kurios leis geriau suprasti kas apskritai pastatyta ant kortos kredito bendrovių palyginime.

Prieš tai, dar kartelę atkreipsime jūsų dėmesį į keletą faktorių, kurių suvokimas leis pasiskolinti pigiau.

Svarbiausi rodikliai paskolų palyginime

Vienas faktorius, kuris yra pateikiamas turbūt visose portaluose, nepriklausomai nuo bendros jų kokybės, yra metinė palūkanų norma. Lankytojui visada parodo ne vidutinės metinės palūkanos, bet mažiausios galimos, kuriomis skolina atitinkamas kreditorius.

Tai, be net mažiausios abejonės, yra labai svarbus kriterijus, kuris tuo pačiu yra ir aktualiausias lankytojams, ieškantiems geriausios kredito bendrovės.

Tačiau mes norėtume atkreipti dėmesį ir rekomenduoti atsižvelgti ir į dar vieną rodiklį: bendrą vartojimo kredito kainos metinę normą, dažniausiai trumpinamą kaip BVKKMN. Tai – tikslesnis ir geriau paskolos kainą atspindintis rodiklis, nes į jo skaičiavimą yra įtraukiama ne tik metinė palūkanų norma. Jis skaičiuojamas atsižvelgiant į ją bei kitus mokesčius ar būtinųjų kreditų įmokų dydžius. Tai – labai svarbu, nes mažiausią palūkanų normą siūlantys kreditorius nebūtinai bus pigiausias. Taip gali nutikti dėl kitų mokesčių, kurie gali būti proporciškai ir santykinai dideli.

Tarp tokių įmokų yra, pavyzdžiui, paskolos administravimo mokestis ar jos sudarymo kaštai. Jei neturite laiko tikrinti šių ir kitų įmokų dydžių, kurios irgi yra įtraukiamos į bendrą kredito kainą, visada atkreipkite savo dėmesį į BVKKMN, kurią privalo parodyti kiekvienas iš kreditorių.

Tarp kitų svarbiausių rodiklių paskolų palyginime yra paskolos suma, paskolos terminas bei kita nestandartinė informacija, kuri taip pat gali reikšmingai įtakoti bendrą kredito kainą.

Pasakę tai, dabar apžvelkime keletą labiausiai išsiskiriančių paskolų bendrovių.

Išskirtinės kredito bendrovės ir jų palyginimas

Kai kurios kredito bendrovės yra labai panašios ir mažai kuo skiriasi vienas nuo kitos. Dėl tos priežasties nekalbėsime apie kiekvieną iš jų, o jei norite pamatyti kaip jos atrodo šalia viena kitos, tą galite padaryti pagrindiniame mūsų puslapyje, kuriame pateikiame detalų ir sistemizuotą paskolų davėjų palyginimą.

Šioje dalyje norime išskirti tris bendroves: „Finbee“, „TFBank“ ir „Mokilizingas“.

Kodėl būtent šias bendroves? Nes visos jos įkūnija savo srities paskolas. „Finbee“ – paskolas iš žmonių (angl. peer-to-peer lending), „TFBank“ – internetinių bankų paskolas, o „Mokilizingas“ – greituosius kreditus.

„Finbee“ – vienos patraukliausių paskolų iš žmonių

Finbee.lt

„Finbee“ siūlo vienas palankiausių sąlygų skolintis tarp visų Lietuvos kreditorių apskritai, jei kalbėsime apie tuos, kurie teikia paskolas internetu. Bet net ir lyginant visais kitais frontais, „Finbee“ neabejotinai yra vienas patraukliausių kreditorių.

Nors techniškai „Finbee“ vadinti kredito bendrove negalime, nes įmonė užsiima tik tarpininkavimu ir pati paskolų neišdavinėja (apie tokį skolinimo principą galite paskaityti čia), yra priimta ir įprasta tarpusavio skolinimosi bendroves lyginti ir su kredito bendrovėmis. Todėl ją įtraukiame į šį mūsų palyginimą.

Be to, kad „Finbee“ siūlo vienas patraukliausių sąlygų, šioje platformoje gali rasti ir tam tikras nuolaidos savo klientams, kas šiaip nėra įprasta kalbant apie tarpusavio skolinimosi platformas. Šiuo metu skolinantis per šią platformą galima gauti galimybę per 14 dienų galite grąžinti pasiskolintą sumą be palūkanų ir papildomų mokesčių.

Todėl jei turite laiko ir galite laukti kol jūsų paraiška paskolai gauti bus finansuota privačių asmenų šioje platformoje, „Finbee“ galėtų ir turėtų būti jūsų pasirinkimas nr.1. Mes šią įmonė apskritai įvardiname kaip geriausią ir ji mūsų reitinge užima aukščiausią vietą.

„TFBank“ – plačiausias asortimentas

TFBank.lt

Interneto bankai yra išskirtiniai tuo, kad gali pasiūlyti lankstesnes sąlygas nei kiti kreditoriai (jei atmesime ilgalaikes paskolas ne internetu teikiančius bankus ar kredito unijas).

Nors šiuo atžvilgiu „TFBank“ nėra išskirtinė ir siūlomi paskolos sumos ir termino rėžiai yra panašūs kitų dydžiųjų kreditorių, palūkanų norma yra viena mažiausių – jei ne pati mažiausia – visoje Lietuvoje. „TFBank“ siūlo skolintis vos nuo 3.9% metinių palūkanų, kas yra net kelis kartus geriau nei kai kurie konkurentai.

Dėl lanksčių sąlygų ir mažų palūkanų „TFBank“, kaip ir kiti interneto bankai, turi aukštus standartus. Todėl jei turite blogą kredito istoriją ar per daug įsiskolinimų, „TFBank“ tikriausiai atsisakys jums skolinti.

„Mokilizingas“ – išsskirtinis greitųjų kreditų davėjas

Mokilizingas.lt

„Mokilizingas“ yra greitųjų kreditų bendrovė, kuri įkūnija geriausią, ką galite rasti greitųjų kreditų rinkoje.

Kuo labiausiai išsiskiria greitieji kreditai? Keliais dalykais:

  • paskolos išdavimo greičiu ir proceso paprastumu;
  • lanksčiais standartais svarstant kam išduoti paskolas.

Tai yra 2 pagrindiniai faktoriai, nulemiantys greitųjų kreditų patrauklumą ir populiarumą.

„Mokilizingas“ paima kas geriausia iš greitųjų kreditų bendrovių, bet prideda tai, kas yra gerai ir su kitomis paskolomis. Todėl „Mokilizingas“ siūlomų paskolų sąlygų yra itin lanksčios, o vartojimo paskolų pasirinkimas – itin platus.

Viena vertus čia galite rasti tai, kas aktualu ieškantiems greitos paskolos – greitai paskolinamus pinigus, lanksčias sąlygas ir įvairių tipų ir poreikių vartojimo kreditus. Bet tuo pačiu čia rasite ir galimybę gauti didelės vertės paskolą (iki 15 000€) bei pasiskolinti ilgam laikui (iki 72 mėn.).

Vyšnia ant torto yra itin maža palūkanų norma, kurią siūlo „Mokilizingas“: paskolų kaina čia prasideda nuo 4.9% metinių palūkanų.

Tai yra pagrindinės kredito bendrovės, kurios gali pasiūlyti išskirtines sąlygas. Tai nereiškia, kad kitos bendrovės yra būtinai blogesnės, nes daug kas gali keistis nuo konkrečių jūsų poreikių. Tačiau šios bendrovės puikiai padeda palyginti skirtingus paskolų tipus vienas su kitu ir todėl leidžia susidaryti bendrą vaizdą apie skirtingų tipų paskolas.

Pasidalinkite savo patirtimi

Palikite komentarą

Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
Logo