Paskolos be pajamų [2023]

Ne kiekvienas gali gauti paskolą vienodai lengvai. Štai paskolos be pajamų esantiems asmenims yra suteikiamos gerokai sunkiau, nei kitiems. Tačiau jei asmuo atitinka kitus bazinius reikalavimus paskolai gauti, kai kuriais atvejais kreditai be pajamų gali būti svarstytinas variantas. Čia galite rasti  visus kredito davėjus, kurie tokią galimybę gali apsvarstyti. 

Paskutinis atnaujinimas: 2023-01-02.

1 Finbee
Plačiau+
9.1
Viena populiariausių tarpusavio skolinimo platformų, kuri gali pasiūlyti lanksčias paskolos sąlygas bei vieną mažiausių metinių palūkanų normą vartojimo kreditams. Finbee siūlo įvairias paskolas, kiekvienos kurių sąlygos yra pritaikomos individualiai, atsižvelgiant į paskolos gavėjo kredito istoriją ir kreditingumo vertinimą. Kreditams taip pat nuolat taikomos akcijos ir nuolaidos.
Paskolos kaina
8.4
Sąlygų lankstumas
8.6
Informacijos skaidrumas
8.8
Patogumas
9.1
Privalumai:
  • Viena mažiausių vartojimo kredito kainų dėl investuotojų konkurencijos platformoje
  • Lanksčios paskolos sąlygos, leidžiančios pasiskolinti iki 25 000 eurų iki 84 mėn. laikotarpiui
  • 14 dienų paskolos grąžinimo garantija
  • Individualiai derinamos paskolos sąlygos
  • Galimybė gauti paskolų refinansavimą
  • Modernus ir intuityvus internetinės svetainės dizainas
Trūkumai:
  • Pinigai paskolos gavėją gali pasiekti tik po 3-4 darbo dienų nuo paraiškos pateikimo
  • Minimali paskolos suma net 300 eurų - netinkama ieškantiems nedidelio greitojo kredito

* „Visi Kreditai“ dalyvauja partnerystės programoje su trečiąja šalimi. Tai reiškia, kad mes galime gauti komisinį atlygį lankytojui sudarius paskolos sutartį per mūsų nuorodą. Mūsų dalyvavimas šioje programoje neįtakoja galutinės Jūsų už paskolą mokamos kainos. Su mūsų vertinimo metodologija galite susipažinti paspaudę nuorodą.

Į ką kreiptis ieškant paskolos be pajamų?

Paskolos be pajamųDar viena susijusi kategorija – paskolos be pajamų. Tai yra, paskolos, kurios turėtų būti išduodamos žmonėms, kurie negauna jokių oficialių pajamų. Nieko nuostabaus, kad gauti tokias paskolas tikrai nėra lengviau nei prieš tai aptartas paskolas nedirbantiems. Visgi, nepaisant to, kad greitieji kreditai ir paskolos internetu apskritai yra išduodamos lengvai, šiokie tokie standartai joms tikrai egzistuoja.

Be jau minėtų išeičių, paskolos be pajamų vertinimo gali būti išduotos neoficialiai. Todėl įmanoma, bet nebūtinai rekomenduojama išeitis yra kreiptis dėl neoficialios paskolos į tuo užsiimančius privačius asmenis. Tačiau dėl teisinių niuansų ir padidėjusios rizikos būti apgautiems, to daryti nerekomenduojame. 

Paskolos be oficialių pajamų gali būti išduotos ir aukščiau minėtu būdu: susirandant laiduotoją arba paliekant užstatą. Tuomet paskolų vertinimas nukeliauja į antrą planą, panašiai kaip ir paskolų bedarbiams atveju. Tačiau šioje situacijoje jis yra dar aktualesnis, nes bedarbiai gali turėti pajamų, nors ir iš pašalpų, kai šiuo atveju poreikis gauti paskolą be pajamų vertinimo yra didesnis. Tokiu atveju paskolos bedarbiams gali būti suteikiamos.

Paskolos be pajamų vertinimo

Paskolos be pajamų vertinimo skiriasi nuo tų, kurioms gauti prašymą pateikia asmuo negaunantis jokių pajamų. Jos nėra susijusios su asmens gaunamomis pajamomis, bet su nenoru tas pajamas vertinti.

Toks poreikis gali būti susijęs ne tiek su gaunamų pajamų dydžiu, bet su nenoru, kad jos būtų tikrinamos. Visgi kiekvienas pajamų tikrinimas atsispindi asmens kredito istorijoje bei tiesiogiai siejasi su paskolomis su bloga kredito istorija. Tai taip pat gali būti susiję su nenoru, kad apie paskolos prašymą ir gavimą nebūtų informuotas sutuoktinis. Pagal dabartines teisines nuostatas, gavimas paskolos be sutuoktinio sutikimo yra gerokai apribotas.

Iš esmės, galimybė gauti paskolą be pajamų vertinimo yra apribota ne tiek pajamų dydžio, kiek pačios paskolos suma bei kitomis paskolos gavėjo finansinėmis aplinkybėmis. Tačiau dažniausiai paskolos davėjas visada tikrina gavėjo pajamas, jų dydį, stabilumą ir kt.

Kreditai be pajamų - kitos alternatyvos

Kredito be pajamų gavimas yra apribotas aukščiau minėtų teisinių aplinkybių. Todėl galimybės pasiskolinti oficialiais kanalais, per oficialius kredito kanalus – abejotinas.

Tačiau kaip ir kitų sunkiau gaunamų oficialių paskolų atveju, tam yra alternatyvų, kurios aptariamos mažiau. Viena tokių – neoficialios paskolos. Tai yra paskolos, kurios nėra teisiškai apsaugotos. Tai reiškia, kad nei kredito davėjas, nei kredito gavėjas, nesivadovauja vartojimo kreditų teisiniu reguliavimu. Todėl neoficialios paskolos turi kitokį – lankstesnį – teisinį statusą, priklausomai nuo jos teisinio įforminimo (patvirtinta notaru ar ne, su vekseliu ar be jo ir t.t.).

Atsižvelgiant į tai, kad paskolą be pajamų gauti oficialiais kanalais yra sunkiau, neoficiali paskola gali būti vienintelė alternatyva. Tai, žinoma, gali būti ir artimųjų suteikiamos paskolos, kurios gali turėti didžiausią teisinį lankstumą. Tačiau būtina suprasti, kad jei tokios paskolos kreipiamasi į tuo užsiimančius asmenims ar agentūras, galite tikėtis ženkliai didesnės palūkanos normos.

Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
Logo