Paskolos visiems geriausiomis sąlygomis

Kai reikia paskolos, kyla klausimas – ar paskolos visiems yra išduodamos vienodomis sąlygomis? Ar visi gali skolintis vienodai geromis sąlygomis?

Atsakymas į šį klausimą dvejopas. Vienas vertus, taip beveik visi gali gauti paskolą. Tačiau jos sąlygos priklausys nuo skirtingų kriterijų, kurie galiausiai įtakos ir jos kainą. Todėl taip, kiekvienas gali gauti paskolą geriausiomis sąlygomis, bet tų sąlygų ribos labai priklauso nuo konkrečios žmogaus finansinės ir ekonominės padėties. Pažiūrėkime detaliau į ką tai reiškia konkrečiai.

Paskolos visiems

Kiekvienas žmogus, prieš skolindamasis, priešais save mato daug kreditorių, kurie yra potencialiai linkę išduoti jam ar jai paskolą. Šia prasme, visi asmenys turi pasirinkimo galimybę ir todėl gali gauti paskolą geriausiomis sąlygomis savo pasirinkimų spektro ribose. Būtent todėl sakomė, kad paskolos visiems gali būti išduotos geriausiomis sąlygomis ir dėl tos pačios priežasties „Visi Kreditai“ gali pasitarnauti tokios paskolos paieškose.

Tačiau tai nereiškia, kad kiekvienas žmogus gali pasiskolinti vienodai geromis sąlygomis. Pastarosios jau priklauso nuo paskolos tipo pasirinkimo ir kitų dalykų, kuriuos dabar ir aptarsime.

Paskolos visiems: nuo ko priklauso jų sąlygos?

Norintys gauti paskolą visada turi įvertinti jos sąlygas. Tai ypatingai svarbu, kai yra galimybė pasiskolinti iš daugiau nei vieno kreditoriaus. Bet kadangi šios įrašo tema yra paskolos visiems, tai turime aptarti nuo ko priklauso jų sąlygos.

Pirmiausia paminėjimo vertas faktas, kad dalis paskolų turi praktiškai nekintančias sąlygas nepriklausomai nuo to, kas yra paskolos gavėjas. Pavyzdžiui, greitieji kreditai ar greitos paskolos yra vieni tokių tipų. Nepriklausomai nuo kredito istorijos, žmogaus pajamų ir pan., visiems paskolos bus išduotos vienodomis sąlygomis. Skirtumai pasiūlymuose yra pritaikomi tik išskirtinais atvejais arba kai paskolos gavėjai yra diferencijuojami siūlomų paskolų akcijų kontekste. Visais kitais atvejais, greitas kreditas ar greita paskola internetu turi standartines, visiems vienodas sąlygas iš kurių gali būti išsirinktos geriausios.

Bet jei kalbėsime apie labiau asmenines paskolas, jos gali būti suteiktos visiems, bet jų sąlygos gali kisti atsižvelgiant į šiuos kriterijus:

  • Kredito istorija. Paskolos su bloga kredito istorija yra išduodamos visiems, nebent kredito istorija yra išskirtinai bloga. Tačiau prastesnis kredito reitingas gali sąlygoti prastesnes sutarties sąlygas.
  • Gaunamos pajamos. Kuo stabilesnės ir didesnės pajamos – tuo mažesnę riziką prisiima kreditorius skolindamas ir tuo geresnes sąlygas jis gali pasiūlyti paskolos gavėjui.
  • Turimi įsipareigojimai. Kuo daugiau skolų turima, tuo didesnę nemokumo riziką tai kelia naują kreditą išduodančiai bendrovei. Nauji kreditai apskritai gali būti neišduoti, jei įsiskolinimai peržengia tam tikras ribas.

Tai yra pagrindiniai paskolos visiems sąlygas įtakojantys faktoriai. Kuo geriau jie atrodo jūsų finansiniame reziume, tuo geresnių sąlygų galite tikėtis, nepaisant to, kad pasiskolinti gali beveik visi.

Kreditai visiems: kas negali pasiskolinti?

Nepaisant visko, yra tam tikrų išimčių, kada kreditai visiems negali būti išduoti ne tik vienodomis sąlygomis, bet apskritai.

Kaip galėjote suprasti iš aukščiau minėtų faktų, paskolos gavimo procesą gali apsunkinti įsiskolinimai, ypatingai jei jie priveda prie susidūrimo su antstoliais. Tokiu atveju jums gali būti uždrausta gauti paskolą.

Bet yra ir papildomų apribojimų. Jų nėra daug, tačiau juos verta paminėti, jei jau kalbame apie paskolas visiems, o ne tik išskirtinei ir labiau pasiturinčiai žmonių grupei.

Taip pat kartais negali būti išduotos paskolos bedarbiams, nebent potencialus paskolos gavėjas gali įrodyti gaunąs pajamų kitais būdais (iš individualios veiklos, verslo, autorinių sutarčių ir pan.).

Taip pat yra taikomi teisiniai ribojimai skolintis nepilnamečiams bei užsieniečiams. Tačiau apart keletų šių apribojimų paskolą gauti gali visi norintys ir tą gali padaryti geriausiomis sąlygomis su „Visi Kreditai“ pagalba!

Pasidalinkite savo patirtimi

Palikite komentarą

Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
Logo