Apie mus

Visikreditai.lt logotipas

„Visi Kreditai“ yra paskolų palyginimo platforma. Lietuvoje veiklą vykdo daug oficialiai registruotų vartojimo kreditų davėjų bei kelios tarpusavio skolinimo platformos, todėl išsirinkti pigiausią ir labiausiai poreikius atitinkančią paskolą tarp tokios gausybės pasiūlymą yra sudėtinga ir imlu laikui. „Visi Kreditai“ iškėlė sau misiją supaprastinti visą šį procesą kiek įmanoma labiau.

„Visi Kreditai“ paskolų palyginimų platforma Jums bus naudinga, jei ieškote, kur gauti paskolą, kuri atitiktų Jūsų išsikeltus lūkesčius, kad ir kokie jie bebūtų. Šioje platformoje rasite ne tik glaustą informaciją apie kiekvieno kredito davėjo siūlomą paskolą, bet ir objektyviais bei subjektyviais kriterijais paremtą kiekvieno kreditoriaus įvertinimą.

„Visi Kreditai“ platformoje galite ne tik palyginti skirtingų kredito bendrovių siūlomas paskolas pagal Jums aktualius kriterijus. Jūs taip pat galite palyginti kreditorius pagal Jus dominantį paskolos tipą. Čia pateikiami greitųjų kreditų, refinansavimo, autolizingo, tarpusavio skolinimo platformų paskolų bei kitų paskolų rūšių ir jų davėjų palyginimai.

Be to, svetainėje rasite aktualių informacinių straipsnių bei naujienų, susijusių su kreditorių siūlomimis paskolomis.

Kokią informaciją apie kreditorius mes pateikiame?

Kiekvienos pasirinktos paskolos palyginimų puslapyje mes pateikiame kreditoriaus siūlomos paskolos palūkanų normą, minimalią ir maksimalią paskolos sumą, minimalų ir maksimalų paskolos terminą, tipinės paskolos pavyzdį bei mūsų pateiktą kreditoriaus įvertinimą dešimtbalėje sistemoje.

Daugiau informacijos apie kiekvieną kredito davėjų yra pateikiama atskirame puslapyje, kuris yra pasiekiamas paspaudus ant kredito bendrovės logotipo arba ant nuorodos „išsamiau“. Be subjektyvių „Visi Kreditai“ vertinimų, taip pat pateikiame informaciją apie:

  • reikalavimus paskolai gauti;
  • paskolos išdavimo procesą;
  • siūlomų paskolų tipus ir visas jų sąlygas plačiąja prasme;
  • įmonę ir jos kontaktinius duomenis.

Kaip vyksta kreditoriaus vertinimo procesas?

Išskyrus subjektyvius kiekvieno kreditoriaus vertinimus, visa „Visi Kreditai“ pateikiama informacija yra paremta viešai prieinama informacija kreditorių internetinėse svetainėse.

Vertindama kredito bendroves, „Visi Kreditai“ komanda naudojasi tik objektyvia ir patikima informacija iš pirminių šaltinių.

Mes stengiamės pateiktą informaciją nuolatos atnaujinti. Tačiau kredito davėjų siūlomų paskolų sąlygos gali būti keičiamos bet kuriuo metu, todėl esant neatitikimui tarp bet kuriame svetainės visikreditai.lt puslapyje pateiktos informacijos ir tos, kuri yra pateikiama kredito davėjo internetinėje svetainėje, visada reikėtų remtis pastaruoju informacijos šaltiniu. Dėl tos pačios priežasties rekomenduojame būtinai pasitikslinti informaciją kredito davėjo internetinėje svetainėje ir paskolos sutartyje prieš įsipareigojant.

Dalyvavimas partnerystės programoje

Mes dalyvaujame partnerystės programoje su trečiosiomis šalimis. Šios partnerystės dėka mes galime gauti komisinį mokestį, jei lankytojas (t. y. jūs) sudaro paskolos sutartį po to, kai apsilanko kreditoriaus internetinėje svetainėje pasinaudojęs mūsų rekomendacine nuoroda.

Mūsų dalyvavimas partnerystės programoje neįtakoja galutinės finansavimo paslaugų kainos.

Mūsų kontaktai

Mus pasiekti galite per kontaktinę formą arba šiais rekvizitais:

El. paštas: info@visikreditai.lt
Tel. nr.: +37062501544

Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
Logo