Paskolos su bloga kredito istorija

Kredito istorija yra vertinama individualiai. Keletas blogų įrašų kredito istorijoje nebūtinai užkerta kelią pasiskolinti. Paskolos su bloga kredito istorija gali būti išduodamos, tačiau konkrečias savo skolinimosi galimybes galite sužinoti tik po konkretaus kredito davėjo atlikto jūsų kredito istorijos vertinimo.

Remiama* 1 Finbee
Plačiau+
9.1
Viena populiariausių tarpusavio skolinimo platformų, kuri gali pasiūlyti lanksčias paskolos sąlygas vartojimo kreditams. Finbee siūlo įvairias paskolas, kiekvienos kurių sąlygos yra pritaikomos individualiai, atsižvelgiant į paskolos gavėjo kredito istoriją ir kreditingumo vertinimą. Kreditams taip pat dažnai taikomos akcijos ir nuolaidos.
Paskolos kaina
8.4
Sąlygų lankstumas
8.6
Informacijos skaidrumas
8.8
Patogumas
9.1
Privalumai:
 • Lanksčios paskolos sąlygos, leidžiančios pasiskolinti iki 25 000 eurų iki 84 mėn. laikotarpiui
 • 14 dienų paskolos grąžinimo garantija
 • Individualiai derinamos paskolos sąlygos
 • Galimybė gauti paskolų refinansavimą
 • Modernus ir intuityvus internetinės svetainės dizainas
Trūkumai:
 • Pinigai paskolos gavėją gali pasiekti tik po 3-4 darbo dienų nuo paraiškos pateikimo
 • Minimali paskolos suma 300 eurų - netinkama ieškantiems nedidelio greitojo kredito

* „Visi Kreditai“ dalyvauja partnerystės programoje su trečiąja šalimi. Tai reiškia, kad mes galime gauti komisinį atlygį lankytojui sudarius paskolos sutartį per mūsų nuorodą. Mūsų dalyvavimas šioje programoje neįtakoja galutinės Jūsų už paskolą mokamos kainos. Su mūsų vertinimo metodologija galite susipažinti paspaudę nuorodą.

Ką reiškia bloga asmens kredito istorija?

Paskolos su bloga kredito istorijaSkirtingai nei galima numanyti, į asmens kredito istoriją yra įtraukiama ne tik su paskolomis susiję mokėjimai. Ji yra dokumentas, kuris apibūdina jūsų mokumą, finansinį pajėgumą ir drausmę bendrai. Tai reiškia, kad lizingo mokėjimai, kredito įmokos, telekomunikacijų ir kitų sąskaitų apmokėjimai įeina į kredito istoriją ir ją įtakoja.

Kredito istorijos ataskaitoje yra matoma jūsų kredito reitingas, turimi finansiniai įsipareigojimai, įsiskolinimai, pradelstų mokėjimų sąrašas ir pan. Kreditoriui ši informacija yra reikalinga, kad jis galėtų įvertinti tikimybę, kad daugiau nei 90 dienų vėluosite su juo atsiskaityti, t.y. mokėti kredito įmokas ir grąžinti paskolą.

Kas neigiamai įtakoja kredito istoriją?

 • Dažnas (perteklinis) skolinimasis;
 • Pradelsti mokėjimai ir laiku nepadengiami įsipareigojimai;
 • Įsiskolinimai ir didelis įsipareigojimų skaičius.

Visi šie dalykai blogina jūsų asmeninę kredito istoriją bei įtakoja jūsų galimybę gauti paskolą turint skolų. Suvaldę šiuos dalykus galite tikėtis teigiamų pokyčių. Susipažinti su savo asmenine kredito istorija galite čia: https://www.manocreditinfo.lt

Kokios paskolos išduodamos turint blogą kredito istoriją?

Paskolos be kredito tikrinimoPriklausomai nuo jūsų finansinės padėties ir konkrečios kredito istorijos, galite apsvarstyti keletą galimybių paskolai su bloga kredito istorija gauti.

Ieškant greito būdo gauti paskolą internetu su bloga kredito istorija, pirmiausia galima apsvarstyti greituosius kreditus. Tačiau toks pasirinkimas tinkamas tik tuomet, kai pinigų pasiskolinti reikia greitai ir greitas kreditas reikšmingai nepablogins jūsų finansinės situacijos.

Tačiau yra daugiau paskolų nei greitieji kreditai. Refinansavimas su bloga kredito istorija taip pat gali būti išduodamas (priklausomai nuo konkretaus kreditingumo patikrinimo). Jei žmogui prireikia paskolų refinansavimo, tuomet gali būti, kad dėl turimų finansinių įsipareigojimų jis gali turėti prastą kredito istoriją.

Tuo tarpu kitos, didesnės vertės paskolos, pvz., paskolos automobiliui ar paskolos iš žmonių su bloga kredito istorija gali būti neišduodamos taip lengvai. Šiais atvejais kredito istorija gali būti įvertinama griežčiau, todėl ji gali turėti didesnę įtaką galutiniam kredito davėjo sprendimui.

Kur išduodamos paskolos su bloga kredito istorija?

Skirtingi kredito davėjai kredito istoriją ir jos įrašus vertina individualiai. Todėl nėra įmanoma iš anksto, kur ir ar galite gauti paskolą su bloga kredito istorija.

Nepriklausomai nuo kredito davėjo, reikšmingas reikalavimas yra neturėti tiek įsipareigojimų, kad jų kredito įmokos sudarytų daugiau nei 40% visų gaunamų pajamų. Taip pat svarbu neturėti pradelstų mokėjimų ar kitų įsiskolinimų.

Dažniausiai užduodami klausimai

 • Kaip gauti paskolą su bloga kredito istorija?
  Bloga kredito istorija nebūtinai užkerta kelią gauti įprastą vartojimo paskolą ar greitąjį kreditą, su sąlyga, kad neturite pradelstų mokėjimų ir įsiskolinimų bei atitinkate kitas būtinas sąlygas. Kiekvienas kredito davėjas kredito istoriją vertina individualiai.
 • Ar bloga kredito istorija užkerta kelią paskolai gauti?
  Asmenys su bloga kredito istorija gali pasiskolinti, bet taip pat dalis kredito davėjų gali atsisakyti paskolinti. Viskas priklauso nuo konkrečios kreditingumo istorijos ir konkretaus kreditingumo vertinimo rezultatų.
 • Ar bloga kredito istorija gali įtakoti paskolos sąlygas?
  Taip, gali, tačiau tai yra vertinama individualiai - atsižvelgiant į konkrečią kredito istoriją ir į konkrečią kredito davėjo skolinimo praktiką.
 • Kas paveikia kredito istoriją?
  Kredito istoriją įtakoja visi veiksmai, susiję su jūsų finansais: paskolų (ne)grąžinimas, įmokų (ne)mokėjimas laiku, kitų sąskaitų (ne)apmokėjimas ir t.t.
 • Kaip galima pagerinti kredito istoriją?
  Kredito istorija keičiasi nuo jūsų finansinių įsipareigojimų (ne)vykdymo. Kuo ilgiau ir dažniausiai sėkmingai vykdysite savo įsipareigojimus, tuo geresnė bus jūsų kredito istoriją. Tačiau nėra jokio greito būdo dirbtinai ją pagerinti.
Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
Logo