Paskolos internetu netikrinant kredito istorijos

Turite blogą kredito istoriją ir ieškoti kredito davėjų, kuris nekreiptų į ją dėmesio? Tuomet jums pasisekė! Paskolos su bloga kredito istorija yra išduodamos daugelio kreditorių, o visus jų rasite žemiau pateiktoje mūsų reitingų lentelėje. Išsirinkę kreditorių spauskite „Gauti paskolą“ ir būsite nukreipti ten, kur išduodamos paskolos netikrinant kredito istorijos

Paskutinis atnaujinimas: 2023-01-02.

1 Finbee
Plačiau+
9.1
Viena populiariausių tarpusavio skolinimo platformų, kuri gali pasiūlyti lanksčias paskolos sąlygas bei vieną mažiausių metinių palūkanų normą vartojimo kreditams. Finbee siūlo įvairias paskolas, kiekvienos kurių sąlygos yra pritaikomos individualiai, atsižvelgiant į paskolos gavėjo kredito istoriją ir kreditingumo vertinimą. Kreditams taip pat nuolat taikomos akcijos ir nuolaidos.
Paskolos kaina
8.4
Sąlygų lankstumas
8.6
Informacijos skaidrumas
8.8
Patogumas
9.1
Privalumai:
 • Viena mažiausių vartojimo kredito kainų dėl investuotojų konkurencijos platformoje
 • Lanksčios paskolos sąlygos, leidžiančios pasiskolinti iki 25 000 eurų iki 84 mėn. laikotarpiui
 • 14 dienų paskolos grąžinimo garantija
 • Individualiai derinamos paskolos sąlygos
 • Galimybė gauti paskolų refinansavimą
 • Modernus ir intuityvus internetinės svetainės dizainas
Trūkumai:
 • Pinigai paskolos gavėją gali pasiekti tik po 3-4 darbo dienų nuo paraiškos pateikimo
 • Minimali paskolos suma net 300 eurų - netinkama ieškantiems nedidelio greitojo kredito

* „Visi Kreditai“ dalyvauja partnerystės programoje su trečiąja šalimi. Tai reiškia, kad mes galime gauti komisinį atlygį lankytojui sudarius paskolos sutartį per mūsų nuorodą. Mūsų dalyvavimas šioje programoje neįtakoja galutinės Jūsų už paskolą mokamos kainos. Su mūsų vertinimo metodologija galite susipažinti paspaudę nuorodą.

Ką reiškia bloga asmens kredito istorija?

Paskolos su bloga kredito istorijaSkirtingai nei galima numanyti, į asmens kredito istoriją yra įtraukiama ne tik su paskolomis susiję mokėjimai. Ji yra dokumentas, kuris apibūdina jūsų finansinį pajėgumą ir drausmę bendrai. Tai reiškia, kad lizingo mokėjimai, kredito įmokos, telekomunikacijų ir kitų sąskaitų apmokėjimai įeina į kredito istoriją ir ją įtakoja.

Kredito istorijos ataskaitoje yra matoma jūsų kredito reitingas, turimi finansiniai įsipareigojimai, įsiskolinimai, pradelstų mokėjimų sąrašas ir pan. Kreditoriui ši informacija yra reikalinga, kad jis galėtų įvertinti tikimybę, kad daugiau nei 90 dienų vėluosite su juo atsiskaityti, t.y. mokėti kredito įmokas ir grąžinti paskolą.

Kas neigiamai įtakoja kredito istoriją?

 • Dažnas (perteklinis) skolinimasis;
 • Pradelsti mokėjimai ir laiku nepadengiami įsipareigojimai;
 • Įsiskolinimai ir didelis įsipareigojimų skaičius.

Visi šie dalykai blogina jūsų asmeninę kredito istoriją, tačiau tai nebūtinai ženkliai įtakoja jūsų galimybę gauti paskolą turint skolų. Suvaldę šiuos dalykus galite tikėtis teigiamų pokyčių. Susipažinti su savo asmenine kredito istorija galite čia: https://www.manocreditinfo.lt

Kokios paskolos išduodamos turint blogą kredito istoriją?

Paskolos be kredito tikrinimoPaskolos be kredito patikrinimo yra aktualios dėl tos pačios priežasties, dėl kurios aktualios paskolos bedarbiams ar neturintiems pajamų. Tokiu būdu yra siekiama išvengti patikros toje vietoje, kuri yra silpniausia.

Ieškantiems paskolos internetu su bloga kredito istorija pirmiausia reikėtų apsvarstyti greituosius kreditus. Beveik visi greitųjų kredito davėjai nekreipia didelio dėmesio į asmens kredito istoriją ir paskolą išduoda nepriklausomai nuo jos. Todėl kai kurie kreditoriai išduoda paskolas netikrinant kredito istorijos apskritai.

Tačiau yra daugiau paskolų nei greitieji kreditai. Refinansavimas su bloga kredito istorija taip pat yra išduodamas. Jei žmogui prireikia paskolų refinansavimo, tuomet tikėtina, kad dėl turimų finansinių įsipareigojimų jis turi prastą kredito istoriją bet kokiu atveju.

Tuo tarpu paskolos automobiliui ir paskolos iš žmonių su bloga kredito istorija nėra išduodamos taip lengvai. Šiais atvejais, kaip ir skolinantis iš bankų, kredito istorija yra įvertinama griežčiau, todėl ji turi didesnę įtaką galutiniam kredito davėjo sprendimui.

Kur išduodamos paskolos su bloga kredito istorija?

Kaip jau galėjote suprasti, atsidūrus tokioje situacija geriausia yra greitieji kreditai su bloga kredito istorija. Juos gauti lengviausia, nes šios bendrovės beveik nekreipia jokio dėmesio į šį dokumentą. Tai reiškia, kad jums net nereikės permokėti už kreditą dėl savo kredito istorijos. 

Nepriklausomai nuo kredito davėjo, reikšmingesnis reikalavimas yra neturėti tiek įsipareigojimų, kad jų kredito įmokos sudarytų daugiau nei 40% visų gaunamų pajamų. Tokiais atvejais dažnas kreditorius gali apsieiti ir su bloga kredito istorija bei suteikti paskolas be kredito ar kitų duomenų tikrinimo.

 • Kaip gauti paskolą su bloga kredito istorija?
  Bloga kredito istorija neužkerta kelio gauti įprastą vartojimo paskolą ar greitąjį kreditą, su sąlyga, kad neturite per daug pradelstų mokėjimų ir per daug įsiskolinimų. Kiekvienas kredito davėjas kredito istoriją vertina individualiai, todėl norint gauti paskolą su bloga kredito istorija, turėsite susisiekti su kredito davėju ir paprašyti įvertinti jūsų finansinę situaciją. Teigiamo atsakymo atveju, jums reikės sekti įprastą tvarką paskolai gauti.
 • Ar bloga kredito istorija užkerta kelią paskolai gauti?
  Asmenys su bloga kredito istorija gali pasiskolinti, bet taip pat dalis kredito davėjų gali atsisakyti paskolinti.
 • Ar bloga kredito istorija gali įtakoti paskolos sąlygas?
  Taip, gali, tačiau tai yra vertinama individualiai - atsižvelgiant į konkrečią kredito istoriją ir į konkrečią kredito davėjo skolinimo praktiką.
 • Kas paveikia kredito istoriją?
  Kredito istoriją įtakoja visi veiksmai, susiję su jūsų finansais: paskolų (ne)grąžinimas, įmokų (ne)mokėjimas laiku, kitų sąskaitų (ne)apmokėjimas ir t.t.
 • Kaip galima pagerinti kredito istoriją?
  Kredito istorija keičiasi nuo jūsų finansinių įsipareigojimų (ne)vykdymo. Kuo ilgiau ir dažniausiai sėkmingai vykdysite savo įsipareigojimus, tuo geresnė bus jūsų kredito istoriją. Tačiau nėra jokio greito būdo dirbtinai ją pagerinti.
 • Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
  Logo