Paskolos turintiems skolų

Paskolos turintiems skolų (įsipareigojimų, kitų paskolų) yra suteikiamos, jei atitinkate Atsakingo skolinimo nuostatus. Tokie kreditai turintiems skolų taip pat gali būti panaudoti brangesniems įsipareigojimams apjungti ir refinansuoti. Tačiau atkreipiame dėmesį, kad refinansavimas ar kitos paskolos įsiskolinusiems (turintiems pradelstų mokėjimų, antstolių) negali būti suteikiamos.

Duodam ir turintiems skolų: kur ir kaip gauti paskolą?

Paskolos turintiems skolų

Jūsų galimybės gauti paskolą turint skolų priklauso nuo keleto faktorių. Pirma, nuo jūsų turimų skolų dydžio. Jei jūsų mėnesio įsipareigojimų suma neviršija 40% mėnesio gaunamų pajamų, turimos skolos neužkirs kelio paskolai gauti. Tačiau taip pat svarbu atitikti ir kitus Atsakingo skolinimo nuostatose vartojimo kredito gavėjui keliamus reikalavimus, neturėti antstolių ar pradelstų mokėjimų (įsiskolinimų), nes tokios paskolos su skolomis negali būti suteikiamos.

Be jau minėtų reikalavimų, norint gauti paskolą jau turint kitų paskolų, jums reikės atitikti standartinius reikalavimus kreditui gauti:

  • Būti pilnamečiu;
  • Turėti nuolatinę gyvenamąją vietą Lietuvoje;
  • Turėti pakankamas ir stabilias pajamas bent 4 mėnesius iš tos pačios darbovietės;
  • Neturėti pradelstų mokėjimų.

Taip pat reikėtų paminėti, kad kredito davėjai paskolos gavėjui gali taikyti papildomus reikalavimus. Todėl priklausomai nuo individualios kredito įstaigos skolinimo, kreditingumo ir kredito istorijos vertinimo politikos, paskola turintiems skolų gali būti ir nesuteikta. Kaip ir paskolų su bloga kredito istorija ar paskolų refinansavimo atveju, tokios situacijos yra vertinamos individualiai.

Greitas kreditas turintiems skolų - ar verta?

Jei tikslas yra sumažinti turimų įsipareigojimų naštą, tuomet pirmiausia reikėtų rinktis ne greituosius kreditus, o paskolų refinansavimą. Tai yra finansavimas, skirtas brangesniems įsipareigojimams sujungti į vieną ir pakeisti juos viena, pigesne paskola. Refinansuoti brangesnius įsipareigojimus nėra taip paprasta, kaip gauti greitąjį kreditą, tačiau tai padės susitvarkyti su finansines problemas keliančiomis paskolomis. Būtent greitieji kreditai yra refinansuojami dažniausiai, nes įprastai jų metinė palūkanų norma ir bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) būna didžiausia.

Tačiau jei jūsų tikslas nėra refinansavimas ir jus tiesiog domina papildoma paskola turintiems įsipareigojimų, tuomet reikėtų rinktis pigiausią paskolą su mažiausia BVKKMN. Skubi paskola įsiskolinusiems, net jei galėtų būti suteikta, gali tapti papildoma finansine našta. Todėl esant galimybei visada reikėtų rinktis pigiausią kreditą.

Finansinė pagalba įsiskolinusiems: kaip elgtis turint skolų?

Jei turite brangių įsipareigojimų, pradelstų mokėjimų ar kitų įsiskolinimų, svarbu bandyti juos sumažinti. Netinkamai panaudojamas papildomas kreditas turintiems skolų, galėtų tik pabloginti esamą situaciją, net jei galėtų būti suteiktas.

Paskolos turintiems skolų gali būti naudingos tuomet, kai nėra turima įsiskolinimų ir jos gali būti panaudotis, kaip brangesnių skolų refinansavimas. Tokiu atveju naujai prisiimtas įsipareigojimas, jei jis yra pigesnis už jau turimus, yra panaudojamas šių paskolų išankstiniam grąžinimui. Tokiu būdu galima sutaupyti grąžinant paskolas su didesnėmis mėnesio įmokomis, pakeičiant jas nauju, pigesniu įsipareigojimu. Būtent tokiu principu veikia visos refinansavimo paslaugos. Tai – viena populiariausių pagalbos turintiems skolų formų.

Susidūrus su sunkumais grąžinti paskolą, taip pat rekomenduojame su situacija supažindinti savo kreditorių. Kai kuriais atvejais su juos galite susitarti dėl atitinkamų paskolos grąžinimo sąlygų, kurios gali padėti išvengti pradelstų mokėjimų ar kitokių įsiskolinimų, taip pat ir delspinigių skaičiavimo.

Taip pat rekomenduojama imtis kitų asmeninių finansų valdymo veiksmų, pasinaudoti gerosiomis namų ūkio biudžeto valdymo praktikomis, ieškoti būdų sutaupyti.

Paskolos turintiems skolų: dažniausiai užduodami klausimai

Ar suteikiamas refinansavimas turintiems skolų?

Jei neturite oficialiai registruotų įsiskolinimų ir jūsų įsipareigojimų suma neviršija 40% jūsų pajamų, galėsite gauti paskolų refinansavimą.

Ar galima gauti paskolą turint antstolių?​

Ne, paskolos turintiems antstolių negali būti suteikiamos.

Turiu daug skolų, ką daryti?

Jei neturite įsiskolinimų ir jūsų įsipareigojimų suma neviršija 40% pajamų, rekomenduojama apsvarstyti refinansavimo galimybę. Taip pat derėtų kreiptis į savo kreditorių ir pasitarti dėl galimų problemos sprendimo būdų.

Kur gauti paskolą turint skolų?

Dauguma kredito davėjų suteikia paskolas nepriklausomai nuo turimų įsipareigojimų skaičiaus, bet su sąlyga, kad bendra jų suma neviršija numatyto dydžio. Tokiu atveju galite kreiptis į bet kurį paskolos davėją dėl vartojimo paskolos ar refinansavimo.

Kaip gauti kreditą, jei esi skolingas?

Paskolos skolingiems suteikiamos taip, kaip ir visiems kitiems, su sąlyga, kad neturite įsiskolinimų, o jūsų mėnesio įsipareigojimų dydis neviršija 40% mėnesio pajamų.

Ar galima pirkti išsimokėtinai turintiems skolų?

Automobiliai, telefonai ir kitos prekės išsimokėtinai perkamos gali būti tik atsižvelgiant į jau minėtus apribojimus.

Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
Logo