Paskolų refinansavimas

Paskolų refinansavimas – galimybė sujungti ir perkelti savo įsipareigojimus pas vieną kreditorių. Taip galima sumažinsi mėnesines paskolų įmokas ir atlikti tik vieną mokėjimą per mėnesį! Jei leis galimybės – kartu su refinansavimu galėsi pasiskolinti papildomai bei prasitęsti paskolos grąžinimo terminą. Refinansuoti galite viską: greituosius kreditus ir kitas vartojimo paskolas, lizingus, kredito linijas, kredito korteles ir kitus panašius įsipareigojimus.

Remiama* 1 Finbee
2 Paskolų klubas
3 TFBank
Remiama* 4 Vivus
5 GF bankas

* „Visi Kreditai“ dalyvauja partnerystės programoje su trečiąja šalimi. Tai reiškia, kad mes galime gauti komisinį atlygį lankytojui sudarius paskolos sutartį per mūsų pateiktą nuorodą.

Pigiausias refinansavimas: kodėl verta palyginti pasiūlymus?

Daug kredito įstaigų vienoje vietoje

Galite matyti ir palyginti daug Lietuvoje refinansavimą teikiančių kredito įstaigų.

Jokių įsipareigojimų

Refinansavimo palyginimo lentele galite pasinaudoti tiesiog susipažinti su skirtingų kreditorių refinansavimo sąlygomis, jų rėžiais.

Visiškai nemokama

Pateikiama informacija yra visiškai nemokama, galite matyti pagrindines preliminarias refinansavimo sąlygas.

Sutaupysite

Palygindami refinansavimo paskolas galite sutaupyti, nes žinosite, kur geriausia refinansuoti paskolas.

Lietuvoje teikiamas refinansavimas šiomis sąlygomis:

 • Metinė palūkanų norma nuo 2.7% (priklauso nuo kreditingumo).
 • Refinansavimas iki 30 000 Eur.
 • Paskolos grąžinimo terminas iki 144 mėn.
 • Individualiai pritaikomos sąlygos ir asmeninis pasiūlymas.
 • Iki kelių procentų ar daugiau mažesnės palūkanų normos ir atitinkamai sumažėjusios mėnesio įmokos (priklausomai nuo refinansuojamų įsipareigojimų).

Perkelkite visus įsipareigojimus pas vieną kreditorių

 • Paskolų refinansavimas leis Jums sujungti visus turimus įsipareigojimus į vieną;
 • paskolų refinansavimo dėka gali sumažėti metinė palūkanų norma, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) ir mėnesio įmoka;
 • gali sunažėti aptarnavimo mokestis;
 • gali būti pratęstas paskolos grąžinimo terminas;
 • jei leis galimybės, galima pasiskolinti papildomai.

Refinansavimo skaičiuoklė

Tai – reprezentacinė skaičiuoklė. Dėl tikslių refinansavimo sąlygų reikia kreiptis į pasirinktą (-as) kredito įstaigą (-as).

Refinansavimas - kas tai?

Paskolų refinansavimas

Paskolų refinansavimas yra paskolų sujungimas, skirtas asmenims, turintiems įsipareigojimų vienoje ar keliose įmonėse. Refinansavimas leidžia padengti senesnius įsipareigojimus naujais, sudarant naują sutartį ir apjungiant senesnius įsipareigojimus į vieną. Refinansavimas naudingas, jei senų skolų palūkanų norma yra aukštesnė, reikalingas kredito grąžinimo laikotarpio pratęsimas ar kitoks turimų sąlygų pagerinimas. Refinansavimas yra naudingas dėl:

 1. Sumažėjusios ir geriau paskirstytos mėnesinės kredito įmokos;
 2. Mažesnė metinė palūkanų norma (ir bendra vartojimo kredito kainos metinė norma);
 3. Pratęstas visų turimų paskolų grąžinimo terminas;
 4. Sumažėjusios palūkanos, kitos išlaidos ir laiko kaštai visus turimas paskolas sujungiant į vieną;
 5. Galimybė gauti papildomą paskolą turintiems skolų (neturint pradelstų mokėjimų ar įsiskolinimų);
 6. Pasiskolintos sumos grąžinimo grafiko pakeitimas jums palankesnėmis sąlygomis;
 7. Visos naujos paskolos sąlygos yra derinamos individualiai, atsižvelgiant į kiekvieno asmens poreikius.

Taip pat nepamirškite, kad su kredito refinansavimo pagalba galite pasiskolinti papildomai. Tai yra, kartu su šia paslauga jūs taip pat turėsite galimybę gauti paskolą net jei turite kitų įsipareigojimų, nors dėl turimų paskolų jūsų paraiškos paskolai gauti iki šiol buvo atmetamos.

Kaip veikia refinansavimas?

Refinansavimas yra naujos paskolos sutartis, kurios lėšos yra panaudojamos grąžinti anksčiau laiko jau turimas paskolas, taip išvengiant kredito įmokų mokėjimų nepalankiomis sąlygomis. Refinansavimas taip pat naudingas, jei reikia daugiau lėšų, nes refinansuodami senas skolas ir sumažindami bendrą kiekvieną mėnesį mokamų palūkanų ir kredito įmokų dydį, jūs galėsite pasiskolinti papildomai.

Pavyzdžiui: jei šiuo metu turite tris kreditus, kurių BVKKMN yra didesnis nei 30%, jūs galite pasiimti refinansavimo paskolą iš kredito davėjo, kuri siūlo pasiskolinti su 20% BVKKMN. Jūsų pasiskolinta suma bus ekvivalenti bendrai ankstesnių įsipareigojimų sumai. Gautos lėšos bus panaudotos apmokant visų trijų kreditų likučius , t.y. grąžinant visus kreditus iš anksto ir taip išvengiant palūkanų ir kitų mokesčių mokėjimo. Toks paskolų sujungimas reiškia, kad jūs turėsite tokio pačio dydžio įsipareigojimą, tačiau dabar – su mažesniu BVKKMN. Be to, susitardami dėl naujos refinansavimo paskolos, jūs tai pat galėsite susitarti dėl naujų grąžinimo sąlygų. Žemiau pateikiami skaičiavimai tik refinansavimo principui iliustruoti:

Kaip veikia refinansavimas - paskolų sujungimas

Kada reikėtų kreiptis dėl refinansavimo?

Refinansavimas

Dėl refinansavimo reikėtų kreiptis, kai:

 1. Nebegalite mokėti visų privalomų kredito įmokų ir turite įsipareigojimų keliose kreditus teikiančiose įmonėse;
 2. Nepaisant laiku mokamų kredito įmokų matote, kad nepajėgsite savarankiškai padengti visų skolų;
 3. Kai jums yra būtina prasitęsti paskolos grąžinimo laikotarpį, nes per likusį paskolos sutarties galiojimo laiką nepajėgsite padengti visų savo įsipareigojimų;
 4. Kai susiduriate su laikinais finansiniais sunkumais ir situacija reikalauja, kad šiuo metu būtų sumažintos mėnesinės kredito įmokos padidinant tas, kurias reikės mokėti ateityje. 

Jei atpažįstate save nors viename iš šių punktų, tuomet jums derėtų pagalvoti apie šią paslaugą. Nepamirškite, kad kreditų refinansavimas tikrai nepablogins jūsų finansinės padėties bet kokiu atveju.

Greitųjų kreditų refinansavimas

Greitieji kreditai yra didžiausią palūkanų normą ir BVKKMN turintis finansavimo instrumentas. Įprastai, kuo trumpesnis kredito grąžinimo terminas ir kuo mažesnė jo vertė – tuo didesnė jo kaina. Lietuvos banko duomenimis, smulkieji kreditai iki 290 EUR yra net iki kelių kartų brangesni už kitas vartojimo paskolas. O tai – pagrindinė priežastis, kodėl tokių kreditų refinansavimas yra paklausiausias ir lengviausiai įgyvendinamas.

Kaip ir kitų paskolų tipų atveju, refinansuojant greitus kreditus yra sudaroma nauja refinansavimo paskolos sutartis. Naujasis kreditorius panaudoja lėšas greitiems kreditams padengti (jei sutartyje yra numatyta nemokamo išankstinio kreditų grąžinimo sąlyga).

Greituosius kreditus refinansuoti yra paprasčiausia, nes beveik visi refinansavimą teikiantys kreditoriai gali pasiūlyti geresnes sąlygas, nei numato  vidutinio greitojo kredito sutartis.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokius įsipareigojimus galima refinansuoti?

Refinansuoti galite bet kokio tipo įsipareigojimus. Lietuvoje teikiamas:

Ar refinansuojant galiu pasiskolinti papildomai?

Taip, jei po refinansavimo jūsų kredito įsipareigojimų našta nėra didesnė nei 40% mėnesio pajamų, dauguma kreditorių suteikia galimybę pasiskolinti papildomai.

Ar refinansuojant galima prasitęsti paskolų grąžinimo terminą?

Taip, vienas iš refinansavimo veikimo būdų yra įsipareigojimų termino pratęsimas ir naujo mokėjimų grafiko sudarymas, prisitaikant prie konkretaus kliento poreikių ir pinigų srautų.

Kaip gauti refinansavimą?

Pasirinkite vieną ar kelis refinansavimą teikiančius kreditorius. Užpildykite paraišką internetu. Kreditorius įvertins jūsų finansinę padėtį, kredito istoriją ir esant galimybei pateiks asmeninį refinansavimo pasiūlymą.

Kur geriausia refinansuoti paskolas?

Refinansavimo teikėjai iš anksto negali nurodyti detalių paslaugos sąlygų, nes jos yra derinamos individualiai, atsižvelgiant į konkrečią kiekvieno potencialaus paskolos gavėjo finansinę padėtį. Todėl rekomenduojama atsižvelgti į kitoms paskoloms kreditoriaus taikomą kainodarą ir refinansavimo užklausą išsiųsti bent kelioms įmonėms.

Ar galimas antstolių refinansavimas?

Ne, antstolių, kaip ir kitų įsiskolinimų refinansavimas nėra galimas.

Kokią sumą galima refinansuoti?

Ne visos kredito įstaigos nenurodo maksimalią refinansavimo sumą, nes ji yra nustatoma individualiai. Tačiau įprastai Lietuvoje teikiamas refinansavimas iki 30 000 EUR.

Ar suteikiamas greitas refinansavimas?

Paskolų refinansavimas gali užtrukti ilgiau, nei vartojimo paskolos gavimas. Įprastai refinansavimo paskola gaunama per vieną ar kelias darbo dienas.

Kas gali gauti refinansavimą?

Refinansavimui yra taikomi reikalavimai, numatyti Vartojimo kredito įstatyme ir Atsakingojo skolinimo nuostatose. Jais remiantis, paskolos gavėjas privalo:

 • būti bent 18 metų amžiaus;
 • turėti Lietuvos pilietybę arba leidimą nuolatiniam gyvenimui Lietuvoje;
 • turėti lietuvišką banko sąskaitą;
 • turėti pakankamas ir pakankamai stabilias pajamas;
 • neturėti įsiskolinimų (pradelstų mokėjimų) kitoms kredito įstaigoms.

Be šių reikalavimų, kredito įstaiga gali taikyti papildomas sąlygas, priklausomai nuo vidinių skolinimo taisyklių, individualios paraiškos teikėjo finansinės situacijos ir kreditingumo vertinimo.

Kodėl negaliu gauti refinansavimo?

Paraiška refinansavimui gauti gali būti atmesta dėl skirtingų priežasčių:

 • per mažos ar nestabilios pajamos;
 • per dideli įsipareigojimai;
 • esama įsiskolinimų (pradelstų mokėjimų) kitoms kredito įstaigoms;
 • bloga kredito istorija ar per žemas kredito reitingas ir t.t.

Ar kredito istorija ir kredito reitingas gali įtakoti refinansavimo kainą?

Taip, kaip ir kitų paskolų atveju, refinansavimo kainą bei kitas kredito įstaigos siūlomas sąlygas įtakoja asmens kredito istorija ir kredito reitingas. Tai taip pat gali lemti ir paraiškos atmetimą.

Ar suteikiamas refinansavimas be užstato?

Taip, suteikiamas. Paskolų refinansavimas dažniausiai nereikalauja užstato, nebent yra bandoma refinansuoti paskolas su užstatu.

Ar galimas skolų refinansavimas?

Jei turima omenyje tvarkingai vykdomus įsipareigojimus, tuomet būtent tam jis ir skirtas. Bet jei turima omenyje oficialiai registruotus įsiskolinimus, tuomet ne, refinansavimas nebus suteiktas.

Ar suteikiamas paskolų refinansavimas įsiskolinusiems grynais?

Ne, refinansavimas nesuteikiamas nei įsiskolinusiems asmenims, nei grynais.

Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
Logo