Privatumo politika

Žemiau pateikiame privatumo nuostatos, kuriomis vadovaujasi visikreditai.lt svetainės (toliau – Svetainės) administracija. Svetainės administracija imasi visų saugumo priemonių lankytojų duomenų saugumui užtikrinti bei savo veikloje vadovaujasi skaidrumo ir sąžiningumo principais.

Kas yra šis dokumentas?

Šis dokumentas yra Svetainės privatumo politika (toliau – Dokumentas). Šiame dokumente yra aprašyti vidinės tvarkos ir išoriniai dokumentai, kuriais Svetainė remiasi tvarkydama lankytojų duomenis ir užtikrina šių duomenų saugumą ir konfidencialumą.

Dokumentas taip pat aprašo slapukų (angl. cookies) naudojimo ir veikimo principus.

Kas mes?

„Visi Kreditai“ yra greitųjų kreditų ir kitų rūšių paskolų internetu palyginimo platforma.

Kokiais tikslais tvarkome jūsų asmens duomenis?

Svetainėje nėra galimybės lankytojams registruotis, todėl mes neprašome ir nereikalaujame lankytojų suteikti mums jokių asmeninių duomenų.

Vieninteliai mūsų mySQL duomenų bazėje kaupiami ir lankytojų Svetainėje paliekami duomenys yra susiję su lankytojų paliekamais atsiliepimais apie konkrečias kredito bendroves. Privalomi nurodyti vardas ir elektroninio pašto adresas yra saugomi mūsų duomenų bazėje. Saugomi duomenys nėra ir nebus naudojami reklaminiais ar kitais tikslais. Jais taip pat nėra ir nebus dalinamasi su trečiosiomis šalimis.

Visi saugomi duomenys yra tvarkomi remiantis aukščiau aprašytais ir BDAR numatytais principais ir nuostatomis.

Kaip mes naudojame slapukus?

Svetainėje yra naudojami slapukais sklandaus svetainės veikimo užtikrinimo tikslais. Dalis slapukų yra analitiniai bei susiję su mūsų dalyvavimu trečiosios šalies partnerystės programoje.

Slapukai yra nedidelės apimties duomenys įrašomi į Jūsų kompiuteryje esančius naršyklės failus. Mūsų naudojami slapukai turi fiksuotą galiojimo laiką, todėl po kurio laiko yra automatiškai ištrinami iš Jūsų kompiuterio. Slapukus taip pat bet kada galite pašalinti savarankiškai.

Analitiniai svetainės slapukų renkami duomenys yra renkami ne identifikaciniais, bet analitiniais tikslais (pvz. Google Analytics slapukai). Jie gali mums pateikti kai kurią informaciją apie lankytojus. Ši informacija įtraukia, bet neapsiriboja naršymo vietovės (geolokacijos), IP adreso, naudojamos naršyklės ir prietaiso, operacinės sistemos, naršomų puslapių ir kt. duomenis. Jie taip pat pateikia informaciją apie lankytojų veiksmus Svetainėje: jų praleidžiamą laiką Svetainėje ir atskiruose jos puslapiuose ir kt. informaciją.

Svetainėje taip pat naudojami partnerių slapukai Google Adsense (ir bendradarbiaujančių trečiųjų šalių) suasmenintų skelbimų (reklamų) atvaizdavimui bei kiti slapukai, susiję su mūsų dalyvavimu partnerystės programoje. Pastarieji slapukai yra naudojami, lankytojui paspaudus ant vienos iš nuorodų, vedančių į atitinkamo kredito davėjo interneto svetainę.

Suasmenintų Google Ads skelbimų (reklamų) galite atsisakyti apsilankę šiame puslapyje: https://myadcenter.google.com/.

Slapukų, susijusių su trečiųjų šalių suasmenintų skelbimų (reklamų) atvaizdavimu, atsisakyti galite apsilankę šiame puslapyje: https://optout.aboutads.info/.

Žemiau pateikiami visikreditai.lt puslapyje naudojami slapukai:

Slapuko pavadinimasDuomenų tvarkymo tikslas/ paskirtisSukūrimo momentasGaliojimo laikas
_gaAnaltinis Google Analytics programos slapukas, sekantis vartotojo veiksmus svetainėje. Gauti duomenys naudojami svetainės veikimui gerinti.Klientui apsilankius interneto svetainėje2 metus
_gatAnalitinis Google Analytics programos slapukas, renka ir saugo informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje.Pirmo apsilankymo metu1 min
_gidAnalitinis Google Analytics programos slapukas, renkantis statistinę informaciją apie naudotoją (slapukas nerenka jokių asmens duomenų, o suteikia kiekvienam vartotojui iD pagal savo apskaitą). Gauti duomenys naudojami svetainės veikimui gerinti.Klientui apsilankius interneto svetainėje24 val.
_gcl_auKonversijų sekimas.
__gadsNaudojo naršyklės identifikavimas.
1P_JAR
NID
CONSENT

Apie Google Analytics slapukus plačiau skaitykite skaitykite čia.

Kokios yra Jūsų teisės?

Svetainės administracija užtikrina Jūsų teises pagal Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymą ir BDAR nuostatas. Jei manote, kad mes esame atsakingi už Jūsų duomenų tvarkymą, Jūs turite teisę į mus kreiptis bei pasiteirauti dėl kaupiamų asmens duomenų ir, esant poreikiui, pareikalauti šių duomenų pašalinimo iš mūsų duomenų bazių.

Visi mūsų naudojami slapukai turi ribota galiojimo laiką, po kurio yra automatiškai pašalinami iš Jūsų kompiuterio. Tačiau priklausomai nuo Jūsų naudojamos naršyklės ir jos nustatymų, Jūs kompiuteryje esančius slapukus galite pašalinti rankiniu būdu bet kuriuo metu.

Kur kreiptis turint skundų dėl Svetainės administracijos privatumo politikos ir jos įgyvendinimo?

Dėl nusiskundimų turėtumėte kreiptis į Svetainės administraciją žemiau pateiktais kontaktais.

Jei manote, kad Jūsų privatumo ir duomenų saugumo teisės nėra tinkamai užtikrinamos, taip pat galite kreiptis į Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją, kurios kontaktinius duomenis rasite jos internetinėje svetainėje: www.ada.lt.

Privatumo politikos keitimas

Svetainės administracija pasilieka teisę keisti Dokumentą esant poreikiui. Paskutiniai pokyčiai ir jų atlikimo data bus dokumentuoti Dokumento pabaigoje, po kontaktinių duomenų.

Kaip su mumis susisiekti?

Su mumis susisiekti visais privatumo politikos bei asmens duomenų apsaugos klausimais galite elektroniniu paštu: info@visikreditai.lt.

Dokumentas paskutinį kartą atnaujintas 2023-04-26.

Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
Logo