Mini paskolos internetu

Viena iš pirmųjų finansinių paslaugų Lietuvoje, kuri pasirodė kartu su greitaisiais kreditais, buvo mini paskolos internetu. Tai buvo unikali paslauga, leidusi žmonės pasiskolinti nedidelę sumą tiesiog naudojantis interneto prieigą turinčiu kompiuteriu ar telefonu. Daugiau galimybių pasiskolinti internetu ieškokite čia: paskolos internetu.

Remiama* 1 Finbee
Remiama* 2 Mokilizingas
3 Paskolų klubas
Remiama* 4 Vivus
Remiama* 5 SMSPinigai
Daugiau kreditorių

* „Visi Kreditai“ dalyvauja partnerystės programoje su trečiąja šalimi. Tai reiškia, kad mes galime gauti komisinį atlygį lankytojui sudarius paskolos sutartį per mūsų pateiktą nuorodą.

Iki tol žmonės galėjo gauti tik vartojimo paskolas iš bankų ir kredito unijų. Be visų kitų tokių paskolų ypatumų, jas gauti nebuvo lengva. Bankų taikomi standartai buvo aukšti, o galimybės gauti paskolą internetu – labai ribotos.

Būtent todėl Lietuvoje pasirodę greitieji kreditai ir greitos paskolos buvo tokios populiarios. Jos suteikė progą patogiai ir greitai pasiskolinti asmenims, kurie iki tol tokių galimybių neturėjo. Mini paskolos internetu turėtų būtų suprantamos toje pačioje šviesoje. Jos labiausiai tiko tiems, kurie turėjo poreikį pasiskolinti nedidelią sumą ir trumpam laikotarpiui, o pinigus reikėjo gauti greitai. Mini paskolos internetu išpildė visas šias sąlygas.

Kas ir kokias mini paskolas suteikia?

Mini paskolos internetu

Pačioje greitųjų kreditų laikotarpio pradžioje, žmonės buvo linkę skolintis tik nedideles sumas. Vidutinė vartojimo kredito (skaičiuojant visus vartojimo paskolos tipo kreditus) siekė tik kelis šimtus eurų. Todėl galima teigti, kad tuo metu dauguma tokio tipo paskolų buvo mini paskolos, kurios buvo suteikiamos internetu.

Šiuo metu vidutinė vartojimo kredito vertė Lietuvoje jau siekia kelis tūkstančius eurų. Todėl kredito davėjai pradėjo specializuotis didesnės vertės paskolų išdavime.

Nepaisant to, Lietuvoje vis dar yra kredito davėjų, kurie suteikia mini paskolas internetu. Jos kuo puikiausiai atitiks poreikį tų asmenų, kuriems svarbiausias kriterijus minimali paskolos suma ir maksimaliai trumpas paskolos galiojimo laikotarpis.

Tarp didžiausių mini paskolų internetu davėjų yra „Vivus“ ir „Ecocredit“. Abi jos suteikia galimybę pasiskolinti vos nuo 100 eurų. Minimalus paskolos sutarties terminas „Vivus“ yra 3 mėnesiai, tuo tarpu „Ecocredit“ leidžia pasiskolinti ir 2 mėnesiams. Yra ir daugiau kredito davėjų, kurie leidžia pasiskolinti nuo 100 eurų panašiomis sąlygomis.

Galima išskirti ir kitus mini paskolų davėjus. „Bobutės paskola“ ir „Moment Credit“ klientams leidžia pasiskolinti vos 50 eurų. Abi taiko tą patį trumpiausią paskolos terminą – 3 mėnesiai. Tai nėra pats trumpiausias terminas rinkoje, tačiau tai yra vieninteliai kreditoriai, kurie suteikia paskolas vos nuo 50 eurų. Tai yra mažiausios mini paskolos internetu šiuo metu suteikiamos Lietuvoje.

Reikalavimai mini paskolai internetu gauti

Mini paskoloms yra taikomi mažiausi reikalavimai. Todėl jas galima išduoti išskirtinai greitai, o pinigai paskolos gavėjo banko sąskaitą gali pasiekti vos per 5-15 minučių laikotarpį.

Bet nepaisant to, mini paskola internetu visvien gali būti išduota tik klientui atitinkant pagrindinius visiems vartojimo kreditams keliamus reikalavimus. Mini paskolą galima gauti tik atitinkant šias sąlygas:

  • Turima Lietuvos Respublikos pilietybė arba turimas leidimas nuolatiniam gyvenimui šalyje;
  • Esama bent 18 metų amžiaus;
  • Gaunamos pastovios ir stabilios pajamos;
  • Kitų įsipareigojimų mokėjimai neviršija 40% pastovių pajamų;
  • Darbovietėje, kurioje dirbama paskolos prašymo teikimo metu, nepertraukiamai išdirbta paskutiniai 6 mėnesiai.

Tai yra minimaliausi, įstatyme įtvirtinti standartai, kurių privalo laikytis kiekvienas vartojimo paskolų davėjas (įskaitant greituosius kreditus ir mini paskolas). Tačiau visų vartojimo paskolų atveju kredito davėjas gali savo nuožiūra taikyti papildomus reikalavimus ar sugriežtinti minėtis.

Mini paskolų privalumai ir trūkumai

Šios paskolos turi tuos pačius privalumus ir trūkumus, kaip ir greitieji kreditai bei greitos paskolos. Tačiau dėl savo minimalios sumos ir trumpiausio termino (dažniausiai), tie privalumai ir trūkumai yra labiau išryškinami.

Mini paskolos internetu yra greičiausias būdas pasiskolinti, kai reikia nedidelės sumos pinigų. Tai – unikali galimybė, kuri nėra prieinama kitų paskolų atveju. Tokios paskolos gavėjas gali tikėtis pinigus į savo sąskaitą gauti per 15 min. ar net greičiau.

Tačiau mini paskolos išryškina ir esmini greitųjų kreditų internetu minusą. Joms yra taikomos didžiausios palūkanos rinkoje. O tuomet, kai metinė palūkanų norma nėra didžiausia, BVKKMN vis tiek bus aukščiausias dėl kainos perkėlimo kitiems mokesčiams (pvz. sutarties sudarymo ir administravimo). Todėl mini paskolomis naudotis reikėtų tik išskirtiniais atvejais ir tik skolinantis labai nedideles sumas labai trumpiems terminams. Jei jums reikia didesnės vertės kredito, rekomenduojama kreiptis ne į mini paskolų, o į kitų, pigesnių greitųjų ar kitų vartojimo kreditų davėjus.

Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
Logo