8.5Įvertinimas
„Bigbank“ - vienas lyderiaujančių specializuotų bankų Lietuvoje ir visoje Europoje. Įmonė siūlo labai platų paskolų ir kitų finansinių paslaugų paketą. Kiekviena siūloma paslauga turi atskiras sąlygas ir atskirai taikomas akcijas. „Bigbank“ taip pat siūlo geresnes sąlygas lojaliems klientams.
Paskolos kaina
8.9
Sąlygų lankstumas
8.5
Informacijos skaidrumas
8.2
Patogumas
8.1
Privalumai
 • Išskirtinai plati paslaugų pasiūla;
 • Taikomos nuolaidos;
 • Lanksčios vartojimo paskolos ir kitų paslaugų sąlygos;
 • Detali ir patogi interneto svetainė bei paskolos skaičiuoklė;
 • Suteikiamas paskolų refinansavimas.
Trūkumai.
 • Aukšti paskolos sutarties sudarymo ir administravimo mokesčiai;
 • Santykinai lėtas paskolos išdavimas.

Bendros sąlygos Kitos sąlygos
Paskolos suma
Žr. žemiau
Paskolos sutarties mokestis
Paskolos terminas Žr. žemiau Paskolos administravimo mokestis
Metinė palūkanų norma Žr. žemiau Paskolos grąžinimo termino pratęsimas Galimas
BVKKMN Nuo 9.6% Išankstinis paskolos grąžinimas Galimas
Paskolos gavimo laikas 1-2 d.d. Paskolų refinansavimas Suteikiamas
Minimalus gavėjo amžius 18 metų Delspinigiai 0.05% per dieną nuo pradelstos sumos

Apie „Bigbank“

„Bigbank“ yra estų kapitalo specializuotas bankas, veikiantis tarptautiniu mastu, o veiklą Lietuvoje vykdantis nuo 2007 metų. Per visą savo veiklos laikotarpį „Bigbank“ yra tapęs vienu iš specializuotų bankų rinkos Europoje lyderių.

Šiuo metu bendrovė siūlo įvairias paslaugas, pritaikytas privačių asmenų ir verslo klientų poreikiams. Palyginus su konkuruojančiais rinkos dalyviais, „Bigbank“ smarkiai išsiskiria savo siūlomų paslaugų pasiūla bei jų specializacija. Kiekviena iš „Bigbank“ siūlomų paskolų ir kitų finansinių paslaugų turi konkrečiai tai paskolai ar paslaugai pritaikytas sąlygas. Todėl paskolos suma, terminai, palūkanos ir kitos taikomos sąlygos skirsis atsižvelgiant į jūsų pasirinktą paslaugą. Žemiau pateikiama pagrindinių „Bigbank“ siūlomų paslaugų sąlygas, taikomas paslaugoms, skirtoms privatiems klientams:

Paslauga Sąlygos
Paskolos suma
Paskolos terminas Palūkanų norma
Vartojimo paskola Nuo 1 000€ iki 30 000€ Nuo 6 mėn. iki 120 mėn. Nuo 6.0%
Paskola būsto remontui Nuo 1 000€ iki 30 000€ Nuo 6 mėn. iki 144 mėn. Nuo 7.4%
Paskola automobiliui Nuo 1 000€ iki 30 000€ Nuo 6 mėn. iki 144 mėn. Nuo 7.7%
Autolizingas Nuo 7 000€ iki 75 000€ Nuo 6 mėn. iki 96 mėn. Nuo 2.0% + Euribor
Refinansavimas Iki 25 000€ Nuo 6 mėn. iki 120 mėn. Nuo 9.0%
Paskola būstui Nuo 25 000€ iki 500 000€ Nuo 6 mėn. iki 30 metų.
Paskola be turto įkeitimo Nuo 1 000€ iki 30 000€ Nuo 6 mėn. iki 144 mėn. Nuo 7.4%
Paskola sveikatos išlaidoms Nuo 1 000€ iki 30 000€ Nuo 6 mėn. iki 120 mėn. Nuo 7.0%
Paskolos dirbantiems užsienyje Nuo 1 000€ iki 30 000€ Nuo 6 mėn. iki 144 mėn. Nenurodyta
Pirkimas išsimokėtinai Nuo 70€ iki 20 000€ Nuo 6 mėn. iki 96 mėn. Nenurodyta

Įmonė taip pat siūlo įvairių paslaugų spektrą verslo klientams. Verslo paskolų suma gali siekti iki 30 milijonų eurų sumą, priklausomai nuo konkretaus poreikio. Verslo paskolos gali būti skirtos NT vystymui, miškų ar žemės ūkio paskirties žemei, automobiliams, įrangai įsigyti, investicijoms finansuoti ar apyvartinių lėšų trūkumui padengti.

„Bigbank“ taip pat pritaiko išskirtines sąlygas, nuolaidas ir akcijas skirtingoms paslaugoms bei skirtingiems klientams.

„Bigbank“ sąlygų palyginimas su kitais kreditų davėjais

Kas gali gauti paskolą?

Reikalavimai „Bigbank“ paskolai gauti priklauso nuo pasirinktos paskolos tipo. Tačiau baziniai ir daugumai paslaugų taikomi reikalavimai yra tokie:

 • minimalus 18 metų amžius;
 • lietuviška banko sąskaita;
 • minimalios pajamos atskaičius mokesčius – 267 eurai.
 • pradelstų mokėjimų ir įsikolinimų neturėjimas.
 • bent 4 mėnesių darbo stažas paskutinėje darbovietėje.

Kaip gauti paskolą?

Bigbank paskolos skaičiuoklė

Norint gauti paskolą iš „Bigbank“, jums reikia atlikti šiuos žingsnius:

 1. Pasirinkti konkretų paskolos tipą;
 2. Užpildyti paraišką nurodant paskolos sumą, terminą ir kontaktinius bei asmeninius duomenis, reikalingus kreditingumui įvertinti;
 3. Sulaukti paskolos sprendimo, kurį automatizuota „Bigbank“ sistema pateikia per 5 minutes;
 4. Teigiamo atsakymo atveju, galėsite sutartį pasirašyti internetu;
 5. Pinigai į jūsų asmeninę banko sąskaitą bus pervesti per 1-2 darbo dienas.

Kaip greitai suteikiama paskola?

Kaip ir minėta aukščiau, atsakymą dėl paskolos suteikimo arba nesuteikimo „Bigbank“ pateikia per 5 minutes nuo paraiškos pateikimo. Po sutarties pasirašymo, pinigai į banko sąskaitą yra pervedami tą pačią arba sekančią darbo dieną (dažniausiai per 24 valandas).

Ar galima paskolą grąžinti iš anksto?

Taip, „Bigbank“ siūlo net tris skirtingus būdus paskolai grąžinti anksčiau laiko:

 1. Pasinaudojant 60 dienų nemokamo grąžinimo garantija;
 2. Grąžinant dalį paskolos;
 3. Grąžinant visą paskolą iš karto.

Dalinio paskolos grąžinimo atveju, jums reikia pateikti prašymą „Bigbank“ nurodytais kontaktais. Jūsų prašymas bus apsvarstytas per 14 kalendorinių dienų. Po to jums bus pristatytas naujas paskolos grąžinimo grafikas. Tai nesutrumpins paskolos grąžinimo termino, tačiau sumažins mėnesinių įmokų dydį.

Visos paskolos grąžinimo atveju, palūkanos yra perskaičiuojamos kliento naudai. Svarstymo sąlygos – tokios pat kaip ir dalinio grąžinimo atveju.

„Bigbank“ refinansavimas

„Bigbank“ refinansuoja iki 25 000 eurų sumos įsipareigojimus. Paskolos refinansavimo minimali BVKKMN – 12.85%.

Tiesa, jei tarp refinansuoti norimų įsipareigojimų yra greitieji kreditai, jiems yra taikoma didesnė  fiksuota metinė palūkanų norma. Bendra visos refinansavimo paskolos palūkanų norma priklauso nuo visų įsipareigojimų proporcijos, kurią sudaro greitieji kreditai.

„Bigbank“ būsto paskola

Bendrovė taip pat siūlo būsto paskolas, kurios finansuojama iki 85% būsto vertės, bet ne mažiau 25 000 ir ne daugiau 500 000 eurų. Paskolą galima panaudoti bet kurio tipo (gyvenamosios ar investicinės) nekilnojamajam turtui įsigyti.

Būsto paskolas įmokas galima atidėti iki 12 mėnesių laikotarpiui.

Tipinės „Bigbank“ paskolos pavyzdys

Pavyzdžiui, skolinantis 5 000 €, kai sudaroma 66 mėn. sutartis, fiksuota metinė palūkanų norma – 6 %, mėnesinis administravimo mokestis – 11 €, sutarties sudarymo mokestis – 4,9 % (grąžinamas lygiomis dalimis per visą sutarties galiojimo laikotarpį), mėnesio įmoka – 103,84 €, bendra sumokama suma – 6 853,67 €, bendra kredito kainos metinė norma – 12,68 %.

Siūlomos akcijos ir nuolaidos

„Bigbank“ siūlo šias akcijas:

 • Asmeniniai pasiūlymai lojaliems klientams;
 • 60 dienų nemokamą išankstinį paskolos grąžinimą.

Naudojimasis svetaine

Bigbank svetainė

Bigbank.lt – yra ko gero viena labiausiai kliento poreikiams ir lūkesčiams pritaikytų interneto svetainių. Svetainėje visa klientui svarbiausia informacija yra pateikiama labai aiškiai ir yra labai lengvai pasiekiama. Svetainė atrodo moderniai ir veikia greitai bei be priekaištų.

Galima išskirti tik vienintelį galimą minusą, kuris yra pačiam pradiniame lange, tik lankytojui užėjus į svetainę. Bigbank.lt puslapyje sukuriamas griežtas perėjimas nuo paveikslėlio ir jį dengiančio informacinio laukelio su pagrindiniais „Bigbank“ pasiūlymais (paskola namų remontui, vartojimo paskola, automobilio paskola ir refinansavimu). Dėl griežtos paveikslėlio ir informacinio lango sandūros, lankytojui tai gali priminti slapukų langą, kurį automatiškai norima uždaryti. Tačiau apart to, informacija pradžios ekrane yra glausta ir aktuali lankytojui.

Žemiau yra pateikiami pagrindiniai „Bigbank“ privalumai: galimybė paskolos sutartį pasirašyti internetu, gauti nemokamą 60 dienų išankstinio paskolos grąžinimo garantiją bei nemokamą asmeninę konsultaciją.

Dar žemiau yra pateikiamos kitos nuorodos į „Bigbank“ teikiamas paskolas. Greta nurodoma pagrindinė kiekvieno iš pasiūlymų informacija: galima pasiskolinti suma ir laikotarpis, kuriam galima sudaryti sutartį.

Judant žemiau, įmonė pateikia konkrečius, glaustus atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus. Praktiškai kiekviename svetainės puslapyje, prie kiekvienos paslaugos lankytojas ras dažniausiai su ta paslauga susijusių klausimų ir atsakymų skyrelį. Tai – unikalus bigbank.lt svetainės bruožas, kuris susipažinimą su kiekviena paslauga padaro maksimaliai paprastu.

Pačioje puslapio apačioje galima rasti klientų atsiliepimus, informaciją apie „Bigbank“ klientūrą, aptarnavimo statistiką, nuorodas į naujienų straipsnius bei kontaktinę formą.

Bigbank.lt paskolos skaičiuoklę pateikia ne pagrindiniame savo puslapyje, kaip tai įprasta visų kitų bendrovių interneto svetainėse. Čia skaičiuoklės yra pateikiamos kiekvienos atskiros paskolos puslapyje, pritaikant ją prie konkrečios paslaugos. Būtina atkreipti dėmesį, kad „Bigbank“ paskolos skaičiuoklės pateikia maksimaliai detalią informaciją realiu laiku. Nurodžius norimą paskolos sumą ir laikotarpį, jūs automatiškai matysite preliminarios mėnesinės įmokos dydį, administravimo ir sutarties sudarymo mokesčius, BVKKMN ir viso grąžintiną sumą. Informacijos detalumas ir jos atnaujinimas realiu laiku – dar vienas išskirtinis Bigbank.lt svetainės bruožas, supaprastinantis lankytojo laiką svetainėje.

Klientų vertinimas

Rekvizitai.lt: 4.8/10 (126 įvertinimai).
Facebook.com: Nenurodyta.
Google Business: 2.0/5 (9 įvertinimai).
Įmonės teigimu (nurodyta svetainėje): 9/10 rekomenduotų bendrovę.

Apie „Bigbank“ / rekvizitai

Bigbank.lt puslapį administruoja AS „Bigbank“ filialas. Įmonės kodas: 301048563.

AS „Bigbank“ filialo kontaktiniai duomenys:
Adresas: Jogailos g. 4, LT-01116 Vilnius.
Tel. nr. 1388
El. paštas: info@bigbank.lt
Facebook: Bigbank.Lietuva

AS „Bigbank“ filialo darbo laikas:
I – V – 08:00 – 19:00
VI – 10:00 – 14:00
VII – nedirba
Pastaba: darbo laikas priklauso nuo pasirinkto aptarnavimo skyriaus.

Dažniausiai užduodami klausimai

 • Kokias paskolas išduoda Bigbank?
  Bigbank suteikiamos šios finansavimo paslaugos: Vartojimo paskola; Paskola būsto remontui; Paskola automobiliui; Autolizingas; Refinansavimas; Paskola būstui; Paskola be turto įkeitimo; Paskola sveikatos išlaidoms; Paskolos dirbantiems užsienyje; Pirkimas išsimokėtinai.
 • Kokia yra mažiausia Bigbank taikoma paslaugų kaina?
  Bigbank BVKKMN prasideda nuo 9.6% (išskyrus autolizingą ir būsto paskolą, kurių kaina priklauso nuo EURIBOR).

2 atsiliepimai apie Bigbank

3.5 iš 5
1
0
0
1
0
Parašykite atsiliepimą
Rodyti visus Naudingiausi komentarai Geriausi įvertinimai Blogiausi įvertinimai
 1. Edvarda

  gerai rašo, kad lėtai viską tvarko šita kontora ir didelius mokesčius lupa.

  + Privalumai Nėra
  - Trūkumai: Dideli mokesčiai
  Naudingas(0) Nenaudingas(0)You have already voted this
 2. Rasa

  Pasiskolinau vartojimui, gavau neblogas sąlygas, tikriausiai dėl geros kredito istorijos. Maloniai bendravo, viskas tenkino, neturiu nusiskundimų.

  + Privalumai Geras pasiūlymas Malonus bendravimas
  Naudingas(0) Nenaudingas(0)You have already voted this

  Parašykite atsiliepimą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  Įvertinimas 8.5
  Paskolos kaina
  8.9
  Sąlygų lankstumas
  8.5
  Informacijos skaidrumas
  8.2
  Patogumas
  8.1
  Privalumai:
  • Išskirtinai plati paslaugų pasiūla;
  • Taikomos nuolaidos;
  • Lanksčios vartojimo paskolos ir kitų paslaugų sąlygos;
  • Detali ir patogi interneto svetainė bei paskolos skaičiuoklė;
  • Suteikiamas paskolų refinansavimas.
  Trūkumai:
  • Aukšti paskolos sutarties sudarymo ir administravimo mokesčiai;
  • Santykinai lėtas paskolos išdavimas.
  Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
  Logo