Citadele

Parašykite atsiliepimą
8.3Įvertinimas
„Citadele“ bankas - tarp pigiausias vartojimo paskolas teikiančių bankų. Kaip ir kiti bankai, be vartojimo paskolų, „Citadele“ taip pat siūlo paskolas automobiliams, autolizingus, kredito korteles ir kitus finansavimo sprendimus privatiems klientams. Be užstato banke galima pasiskolinti iki 20 000 EUR.
Privalumai
 • Žemos palūkanos ir BVKKMN;
 • Detali ir realiu laiku informaciją atvaizduojanti paskolos skaičiuoklė;
 • Nuolatinės akcijos (pvz. sutarties sudarymo mokesčio netaikymui);
 • Per 10 min. pateikiamas paskolos pasiūlymas;
 • Teikiamos tiek paskolos automobiliui, tiek autolizingo paslaugas.
Trūkumai.
 • Aukštas minimalus sutarties mokestis (50 EUR), dėl kurio mažesnės paskolos yra neproporcingai brangios.

Bendros sąlygos Kitos sąlygos
Paskolos suma
Nuo 500€ iki 20 000€
Paskolos sutarties mokestis Nuo 1.5%
Paskolos terminas Nuo 12 mėn. iki 84 mėn. Paskolos administravimo mokestis Nėra
Metinė palūkanų norma Nuo 9.9% Paskolos grąžinimo termino pratęsimas Nenurodyta
BVKKMN Nuo 11.08% Išankstinis paskolos grąžinimas Galimas
Paskolos gavimo laikas Nenurodyta Paskolų refinansavimas Nesuteikiamas
Minimalus gavėjo amžius 18 metų Delspinigiai 0.05% per dieną nuo pradelstos sumos

Informacija atnaujinta: 2023-04-12.

Apie „Citadele“

„Citadele“ – yra Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse veiklą vykdantis latvių kapitalo bankas. „Citadele“ teikia kompleksines bankines paslaugas privatiems ir verslo klientams. Tarp teikiamų paslaugų yra turto valdymo, draudimo, pensijų kaupimų paslaugos, taip pat indėlių bei finansavimo sprendimai. Pastarieji apima tiek lizingo, tiek įvairius paskolos produktus.

Bankas orientuojasi į bankinių ir kitų finansinių paslaugų teikimą privatiems bei smulkaus ir vidutinio verslo klientams. Tarp pagrindinių privatiems klientams pritaikytų finansavimo sprendimų yra vartojimo paskolos, lizingas ir autolizingas, paskola automobiliui, paskola būsto remontui bei kredito kortelės.

Kas gali gauti paskolą?

„Citadele“ vartojimo paskolą gali gauti pilnamečiai Lietuvos Respublikos piliečiai arba trečiųjų šalių piliečiai, turintys leidimą gyventi Lietuvoje. Paskolos gavėjas taip pat turi turėti pakankamas pajamas (taip pat ir santykyje su įsipareigojimais) bei darbo stažą.

Kaip gauti paskolą?

„Citadele“ vartojimo paskolą galite gauti per banko internetinį puslapį. Norint pasiskolinti jums reikės:

 1. Vartojimo paskolos skaičiuoklėje nurodyti pasirinkti paskolos sumą ir paskolos grąžinimo terminą. Skaičiuoklė atsinaujina realiu laiku, parodydama preliminarias paskolos sąlygas (BVKKMN, sutarties mokestį, palūkanų normą, bendrą mokamą sumą ir mėnesio įmoką).
 2. Susipažinus su sutarties sąlygomis, pereikite prie paraiškos pildymo. Tam tikslui jums reikės atlikti indentifikaciją per „Citadele“ interneto banką arba naudojantis kita identifikavimo priemone: Smart-ID programėle arba M. parašu.
 3. Atlikus identifikaciją, užpildykite paskolos paraišką ir ją pateikite bankui. Atsakymą dėl paskolos gavimo turėtumėte sužinoti per 10 min.

Kaip greitai suteikiama paskola?

Bankas nenurodo kaip greitai po patvirtinimo ir sutarties pasirašymo lėšos yra pervedamos į banko sąskaitą, tačiau atsakymą dėl paskolos suteikimo ir asmeninį pasiūlymą pateikia per 10 min.

Ar galima paskolą grąžinti iš anksto?

Taip, „Citadele“ paskolas galima grąžinti prieš sutartyje numatyto termino pabaigą, palūkanas perskaičiuojant kliento naudai.

„Citadele“ refinansavimas

„Citadele“ bankas paskolų refinansavimo paslaugos neteikia.

„Citadele“ būsto paskola

Su „Citadele“ būsto paskola galite finansuoti iki 85% perkamo nekilnojamojo turto vertės. Maksimali paskolos suma – 1 440 000 EUR. Reali paskolos suma priklauso nuo mėnesių pajamų atskaičius mokesčius, paskolos gavėjų ir išlaikytinių šeimoje skaičiaus, turimų įsipareigojimų ir jų likučio bei paskolos termino.

Tipinės „Citadele“ paskolos pavyzdys

Pavyzdžiui, skolinantis 6 000 EUR ir sudarant sutartį 18 mėnesių laikotarpiui su fiksuota metine 9.9% palūkanų norma, kai vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 90 EUR, BVKKMN – 12.73%, mėnesio įmoka – 360.52 EUR, o bendra mokama suma – 6 579.36 EUR.

Siūlomos akcijos ir nuolaidos

Šiuo metu (iki 2023-03-31) bankas siūlo būsto paskolą be sutarties mokesčio perkant naujos statybos būstą iš nekilnojamojo turto vystytojų netaikomas.

Klientų vertinimas

Rekvizitai.lt: 8/10 (128 įvertinimai).

Naudojimasis svetaine (vartojimo paskolos puslapis)

Citadele banko interneto svetainė

Citadele.lt interneto svetainė – jauki ir moderni, pilnai atitinkanti šiandienio vartotojo lūkesčius ir standartus. Tik apsilankę puslapyje galite matyti pagrindinę ir svarbiausią informaciją apie kreditą: kaip greitai gali gauti atsakymą dėl paskolos gavimo, kokia yra paskolos suma ir terminas bei kitas svarbias sąlygas. Tiesa, kitaip nei daugelyje kitų tokio tipo finansavimo puslapių, paskolos skaičiuoklė yra patalpinta ne puslapio viršuje, o žemiau jo.

Tačiau „Citadele” banko siūloma vartojimo paskolos skaičiuoklė – viena geriausių rinkoje. Ji realiu laiku atvaizduoja visą su kreditu susijusią ir klientui žinoti būtiną informaciją. Taip klientas gali lengvai įvertinti preliminarias sutarties sąlygas neieškodamas jų puslapio gilumoje. Palyginimui, kitų kredito įstaigų skaičiuoklės dažnai nėra atnaujinamos realiu laiku (t.y. pasirinkant skirtingus terminus ir sumas) bei dažnai neatvaizduoja svarbiausios informacijos apie paskolą.

Po skaičiuokle galima rasti papildomos informacijos apie paslaugą, taip pat jos alternatyvas. Galiausiai prieinama sekcijos apie banko paslaugų įkainius, taisykles, tarpininkus bei dažniausiai užduodamus klausimus. Tokiu būdu, vienoje vietoje, klientas gali rasti visą jam reikiamą informaciją. Juolab, kad banko DUK skiltis yra pakankamai detali ir atsako į visus svarbiausius klausimus.

Apibendrinant galima pasakyti, kad Citadele.lt puslapis yra pilnai atitinkantis šiandienio bankinių ir finansavimo paslaugų naudojimo lūkesčius.

Apie „Citadele” / rekvizitai

Citadele.lt puslapį administruoja AS „Citadele banka“ Lietuvos filialas. Įmonės kodas: 304940934.

AS „Citadele banka“ Lietuvos filialas kontaktiniai duomenys:
Adresas: Upės g. 21-1, LT-08128 Vilnius
Tel. nr. +370 5 221 9091
El. paštas: info@citadele.lt
Facebook: Citadele bankas

AS „Citadele banka“ Lietuvos filialas darbo laikas:
I – V – 08:00 – 19:00
VI – VII – nedirba

Klientų atsiliepimai

0.0 iš 5
0
0
0
0
0
Parašykite atsiliepimą

Kol kas niekas nėra parašęs atsiliepimo apie šią bendrovę.

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą apie “Citadele”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įvertinimas 8.3
Privalumai:
 • Žemos palūkanos ir BVKKMN;
 • Detali ir realiu laiku informaciją atvaizduojanti paskolos skaičiuoklė;
 • Nuolatinės akcijos (pvz. sutarties sudarymo mokesčio netaikymui);
 • Per 10 min. pateikiamas paskolos pasiūlymas;
 • Teikiamos tiek paskolos automobiliui, tiek autolizingo paslaugas.
Trūkumai:
 • Aukštas minimalus sutarties mokestis (50 EUR), dėl kurio mažesnės paskolos yra neproporcingai brangios.
Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
Logo