8.1Įvertinimas
Daugiau nei 226 000 klientų aptarnavęs kreditorius, kuris siūlo paskolas internetu, telefonu ir grynaisiais. Taip pat pasiskolinti galima ir naudojantis kredito linija. „Credit24“ teikia paskolas be pabrangimo, todėl gavus greitąjį kreditą, per 3 mėn. galima grąžinti tik tiek, kiek pasiskolinta ir nemokėti jokių palūkanų. Lietuvoje įmonė turi net 2 000 vietų, kuriuose galima pateikti paraišką kreditui gauti.
Paskolos kaina
6.9
Sąlygų lankstumas
8.2
Informacijos skaidrumas
8.3
Patogumas
8
Privalumai
 • Siūloma kredito linijos paslauga, kaip patrauklesnė alternatyva vartojimo paskolai
 • Kredito linija galima naudotis iki 90 dienų nemokamai, grąžinant tik panaudotą sumą be palūkanų
 • Kredito linijos įmokas galima atidėti iki 6 mėn., jei sumažėja pajamos
 • Paskola šeimai leidžia pasiskolinti pigiau
 • Kreditą galima grąžinti anksčiau laiko bet kuriuo metu mokant palūkanas tik už lėšų naudojimo laikotarpį ir nemokant jokių papildomų mokesčių
 • Nėra taikomi sutarties sudarymo ir administravimo mokesčiai
 • Suteikiamas paskolų refinansavimas
 • Suteikiamos paskolos internetu, telefonu ir grynais net 2 000 vietose visuoje Lietuvoje
 • Galima atidėti įmoką vienam mėnesiui
Trūkumai.
 • Aukšta palūkanų norma
 • Santykinai griežtesni reikalavimai paskolos gavėjams
 • Maksimalus paskolos terminas tik 36 mėnesiai

Informacija atnaujinta: 2023-05-16.

„Credit24“ paskolos sąlygos ir kainodara

Bendros sąlygos Kitos sąlygos
Paskolos suma
Nuo 100€ iki  5 000€
Paskolos sutarties mokestis Nėra
Paskolos terminas Nuo 3 mėn. iki 36 mėn. Paskolos administravimo mokestis Nėra
Metinė palūkanų norma Nuo 23.88% Paskolos grąžinimo termino pratęsimas Galimas
BVKKMN Nuo 27.09% Išankstinis paskolos grąžinimas Galimas
Paskolos gavimo laikas per 15 min. Paskolų refinansavimas Suteikiamas
Minimalus gavėjo amžius 18 metų Delspinigiai 0.05% per dieną nuo pradelstos sumos

Apie „Credit24“

„Credit24“ yra vienas iš didžiausių ir daugiausiai klientų aptarnavusių kredito davėjų Lietuvoje. Aptarnavę per 220 000 klientų, „Credit24“ išvystė didžiulį paskolų tiekimo tinklą, todėl visuoje Lietuvoje turi net 2 000 punktų, kur galite pateikti paskolos paraišką. Tą galite padaryti didžiausiuose prekybos centruose, bei „Perlas“ arba „PayPost“ aptarnavimo vietose.

Nors „Credit24“ siūlo paskolas su pakankamai aukštomis palūkanomis, kitos siūlomos paslaugas atsveria aukštą paskolų kainą. Pavyzdžiui, „Credit24“ netaiko sutarties sudarymo ir paskolos administravimo mokesčių. Taip pat teikia refinansavimo paslaugą.

Tačiau labiausiai „Credit24“ išsiskiria dėl savo siūlomos kredito linijos. Tai yra patogesnė ir pigesnė alternatyva greitiesiems kreditams, nes iš esmės tai veikia kaip virtuali kredito kortelė – joje esantys pinigai jums nieko nekainuoja iki kol jos panaudojate. O panaudoję mokėsite tik už panaudotą sumą ir tik už tą laikotarpį, kuriuo pinigai buvo panaudoti. Tai yra daug lankstesnės sąlygos nei įprastos vartojimo paskolos. Be to, tai taip pat yra finansavimas be pabrangimo, nes paskolą galima grąžinti per 3 mėn. be palūkanų, tik tiek, kiek pasiskolinsite.

Be to, „Credit24“ siūlo atidaryti kredito liniją šeimai. Tai faktiškai reiškia, kad galite gauti paskolą šeimai. Kadangi sutartis yra sudaroma ne individualaus asmens, bet šeimos, tai suteikia didesnes garantijas kredito davėjui, todėl jis gali pasiūlyti palankesnes sąlygas paskolai gauti.

Kokius kreditus suteikia „Credit24“?

Greitieji kreditai
Taip
Lizingas / Pirkimas išsimokėtinai Ne
Vartojimo paskolos
Taip
Kredito linija Taip
Refinansavimas
Taip
Kredito kortelė Ne
Paskolos automobiliui
Taip
SMS kreditai Ne
Autolizingas
Ne
Būsto paskolos Ne
Paskolos iš žmonių
Ne
Paskola su turto įkeitimu Ne
Verslo paskolos
Ne
Kitos finansinės paslaugos Ne

„Credit24“ sąlygų palyginimas su kitais kreditų davėjais

Credit24 Bobutės paskola Vivus Mokilizingas SMSPinigai
BVKKMN Nuo 27.09% Nuo 22.68% Nuo 20.5%
Nuo 10.82%
Nuo 21.99%
Palūkanų norma Nuo 23.88% Nuo 5.2% Nuo 5% Nuo 5.9% Nuo 3.67%
Suma 100 – 5 000€ 50 – 10 000€ 300 – 15 000€ 300 – 15 000€ 100 – 5 000€
Terminas 3 – 36 mėn. 12 – 72 mėn. 3 – 84 mėn. 6 – 72 mėn. 3 – 72 mėn.

Kas gali gauti paskolą?

„Credit24“ paskolas gali gauti pilnamečiai Lietuvos piliečiai, kurie nenutrūkstamai gauna oficialias pajamas bent 4 mėn. iš eilės ir gali tai pagrįsti oficialiais dokumentais.

Kaip gauti paskolą?

Credit24 paskolos skaičiuoklė

Norėdami gauti „Credit24“ paskolą turite užpildyti paskolos paraišką, pateikdami reikalaujamus duomenis apie save ir savo finansinę padėtį. Tą galite padaryti credit24.lt interneto svetainėje, „Maxima“ ir „Iki“ prekybos centruose, „Perlas“ terminaluose arba „PayPost“ skyriuose. Iš viso „Credit24“ giriasi turį daugiau nei 2 000 vietų visoje Lietuvoje, kur galite gauti greitąjį kreditą grynais.

„Credit24“ taip pat teikia paskolas telefonu. Paskambinę numeriu +370 700 80020 ir atsakę į keletą klausimų jūs galėsite gauti asmeninį paskolos pasiūlymą. Patenkinus visas sąlygas ir patvirtinus tapatybę, kaip visuomet, pinigai jūsų banko sąskaitą pasieks per 15 minučių.

Kaip greitai suteikiama paskola?

Patvirtinus jūsų paraišką, „Credit24“ pinigus į jūsų banko sąskaitą perves per 15 minučių.

Ar galima paskolą grąžinti iš anksto?

Taip, „Credit24“ suteikia galimybę paskolą grąžinti anksčiau laiko. Nepriklausomai nuo momento, kuriuo yra grąžinama paskola, „Credit24“ perskaičiuoja palūkanas kliento naudai, t.y. leidžia kredito gavėjui palūkanas mokėti tik už laikotarpį, kuriuo buvo naudojamasi pasiskolintais pinigais.

Be to, „Credit24“ leidžia atidėti kredito įmoką vienam mėnesiui, sumokant tik įmokai priskaičiuotas palūkanas.

Paskolos grąžinimas

„Credit24 kredito įmokos atliekamos bankiniu pavedimu į įmonės Swedbank, SEB arba Luminor bankų sąskaitas. Paskolos įmokas galima atlikti ir „Maxima” kasose, loterijos „Perlas” terminaluose, UAB „Lietuvos spauda” kioskuose. Mokėjimą atliekant šiuo būdu, su savimi reikia turėti atsispausdintą mokėjimo dokumentą su brūkšniniu kodu, kurį rasite savo savitarnos paskyroje.

„Credit24“ refinansavimas

Siūlomas kreditų refinansavimas iki 5000 EUR ir iki 3 metų terminui. Jo mažiausia mėnesinė palūkanų norma yra 1.99%. Per metus tai – 23.88%.

Tipinės „Credit24“ paskolos pavyzdys

Gavus 750 eurų paskolą 36 mėnesių laikotarpiui su 23.88% MPN, mėnesinis paskolos administravimo ir registracijos mokestis – 0 eurų, mėnesinė įmoka – 29.54 euro, BVKKMN – 27.09%, bendra greitojo kredito suma – 1 063.03 euro.

Siūlomos akcijos ir nuolaidos

„Credit24“ siūlo kredito linijos paslaugą be pabrangimo. Ji veikia kaip įprasta kreditinė sąskaita, kurioje yra pinigų rezervas, kurį galima bet kada išnaudoti, tačiau už kurį nereikia mokėti iki lėšų panaudojimo. Tai yra daugiau privalumų nei įprastas greitasis kreditas turinti paslauga, nes:

 • palūkanas mokate tik už panaudotą sumą, o ne už visas kredito linijoje esančias lėšas;
 • palūkanos yra skaičiuojamos dienos tikslumu;
 • pasiskolintą sumą galite grąžinti bet kada ir pagal savo galimybes;
 • galite grąžinti visą pasiskolintą sumą ir mokėti tik už iki to momento priskaičiuotas palūkanas.

Be to, kredito liniją galite atidaryti ne tik individualiai, bet ir šeimos vardu. Kredito linija šeimai leis gauti geresnias sąlygas, t.y. mažesnes palūkanas už panaudotas lėšas.

Kita siūloma akcija irgi susijusi su kredito linija. Pasinaudojus ja kredito linija galėsite net 90 dienų naudotis nemokamai. Tai reiškia, kad jums reikės grąžinti tik per šį laikotarpį panaudotas lėšas nemokant jokių palūkanų ar kitų mokesčių. Ši akcija yra panaši į pirmos paskolos nemokamai pasiūlymą ir, kaip visuomet, galioja tik pirmą kartą besinaudojantiems kredito linijos paslauga.

Taip pat galima įmokų petrauka iki 6 mėn., jei sumažėtų jūsų pajamos.

Naudojimasis svetaine

Credit24 internetinė svetainė

„Credit24“ internetiniame puslapyje informacija yra pateikiama labai aiškiai ir viskas yra matoma viename ekrano plote. Kairėje pusėje yra informacija apie siūlomas akcijas, o kairėje pusėje yra paskolos skaičiuoklė, kurioje nurodžius pageidaujamą paskolos sumą, jūs galėsite matyti visus su tokia paskolą susijusius rodiklius – mėnesio įmoka, BVKGMS, MPN ir BVKKMN. Esant neaiškumams, šalia kiekvieno termino yra klaustuko žymė, ant kurios užvedus pelę jums bus paaiškinta ką jie reiškia.

Viršuje taip pat yra aktualiausios nuorodas: į siūlomų akcijų, DUK, refinansavimo ar kito tipo kredito puslapius, kuriuose yra pateikiama daugiau informacijos apie pasirinktą kredito formą.

Žemiau puslapyje yra pateikiama glausta informacija apie „Credit24“ paskolų privalumus bei paaiškinimai kaip gauti paskolą internetu, telefonu arba grynais.

Galiausiai yra visos svarbiausios nuorodos, susijusius su teisiniais dokumentais ir kitais administraciniais dalykais.

Klientų vertinimas

Rekvizitai.lt: 3.8/10 (185 įvertinimai).
Facebook.com: Nėra.
Google Business: 4.3/5 (27 įvertinimai).
Įmonės teigimu (nurodyta svetainėje): Nėra.

Apie „Credit24“ / rekvizitai

Credit24.lt puslapį administruoja UAB „IPF Digital Lietuva“. Įmonės kodas: 300622891.

UAB „IPF Digital Lietuva“. kontaktiniai duomenys:
Adresas: Švitrigailos g. 11M, Vilnius
Tel. nr. +370 5 243 0389; +370 700 80020
El. paštas: info@credit24.lt
Facebook: Credit24 Lietuva

„Credit24“ darbo laikas:
I – VII – 8:00 – 20:00

Dažniausiai užduodami klausimai

 • Kokios yra Credit24 vartojimo kreditų sąlygos?
  Paskolos suma: Nuo 100€ iki 5 000€ Paskolos terminas: Nuo 3 mėn. iki 36 mėn. Metinė palūkanų norma: Nuo 23.88% BVKKMN: Nuo 27.09%
 • Kas yra kredito linija?
  Kredito linija yra pinigų suma, kurią galite panaudoti bet kuriuo metu ir mokėti tik pasinaudojus paslauga ir tik už tą sumą, kurią panaudosite. Savo veikimo principu kredito linija yra panaši į kredito kortelę.
 • Kuo kredito linija skiriasi nuo vartojimo paskolos?
  Kredito linija yra lankstesnė, nei vartojimo paskola. Pasinaudojus kredito linija jūs mokėsite palūkanas tik už panaudotą sumą, o vartojimo paskolos atveju sutartį pasirašyti ir įsipareigoti reikės iš anksto, dar iki pinigų panaudojimo. Kredito linija taip pat gali būti panaudota greičiau, todėl tai yra greita alternatyva ir greitiems kreditams.
 • 8 atsiliepimai apie Credit24

  1.4 iš 5
  0
  1
  0
  0
  7
  Parašykite atsiliepimą
  Rodyti visus Naudingiausi komentarai Geriausi įvertinimai Blogiausi įvertinimai
  1. Stefanija

   Brangios paskolos, nors siap daug pasiulyti ko turi. Refinansavimas ne pats blogiausias ir brangiausias, tai viso 4 zvaigzdutes uz tai duodu.

   Naudingas(1) Nenaudingas(0)You have already voted this
  2. Vasilijus

   Patariu su jais nesusedet

   Naudingas(3) Nenaudingas(0)You have already voted this
  3. Į šią įmonę kreipiausiu del nedidelės paskolos, pasakiau kad atiduosiu per 3 mėnesių laikotarpį ( šiam laikotarpiui paėmusi turejau grąžinti be palūkanų). Užpildžiusi paraišką pati skambinausi, klausinejausi, o jiems vis iškildavo kažkokių klausimų, kol galų gale pasakę kad susisieks taip ir nebesusisiekė..Jei paskolos reikia skubiai ir nedidelės tai didelės vilties gauti ją čia, tikrai neturėkite.

   Naudingas(4) Nenaudingas(0)You have already voted this
  4. ,

   Per klaida pervesta didele pinigu suma, nors nera jokio kredito pas juos, pinigu neina atgaut jau antra diena, o kreditus per 15 min ismoka….wtf??!!!!!

   Naudingas(1) Nenaudingas(1)You have already voted this
  5. Snieguolė

   Iki šios dienos kaip ir viskas buvo gerai, bet po to prasidėjo. Žada aukso kalnus, o kai prireikė pinigėlių špygą pakišo po nosim. Labai nusivyliau šią įmonę.

   + Privalumai Jokių
   - Trūkumai: Daug.
   Naudingas(1) Nenaudingas(0)You have already voted this
  6. Daiva

   Siaubingai nemandagus konsultantes bendravimas. Reiktų gal į bendravimo kursus panelei užsirašyti. O tai sėdi kažkokia kaimietė,kuri net nesugeba kulturingai šnekėti. Siaubas,ne aptarnavimas.

   + Privalumai Jokių.
   Naudingas(0) Nenaudingas(0)You have already voted this
  7. Raimonda

   Nuoširdžiai patariu neturėti reikalų su šia šraškino kontora ! Apvagin4jimas vidur5 baltos dienos….

   + Privalumai jokių
   Naudingas(0) Nenaudingas(0)You have already voted this
  8. aleksas

   atsargiai,labai atsargiai.papulsit i ju gniauztus lengvai nepaleis.per teisma eisim,nes per 12 menesiu ismokejom paskola ju paciu salygose parasyta ir toliau reikalauja imoku.tad tegul teismas isaiskina kas teisus jai jie nemato kas paciu juodu ant balto parasyta.o tada dar ir morelines kompensacijos paprasysim ir t.t.zodziu zmones nesivelkit i ta apgavyku kontora.

   Naudingas(0) Nenaudingas(0)You have already voted this

   Parašykite atsiliepimą

   El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

   Įvertinimas 8.1
   Paskolos kaina
   6.9
   Sąlygų lankstumas
   8.2
   Informacijos skaidrumas
   8.3
   Patogumas
   8
   Privalumai:
   • Siūloma kredito linijos paslauga, kaip patrauklesnė alternatyva vartojimo paskolai
   • Kredito linija galima naudotis iki 90 dienų nemokamai, grąžinant tik panaudotą sumą be palūkanų
   • Kredito linijos įmokas galima atidėti iki 6 mėn., jei sumažėja pajamos
   • Paskola šeimai leidžia pasiskolinti pigiau
   • Kreditą galima grąžinti anksčiau laiko bet kuriuo metu mokant palūkanas tik už lėšų naudojimo laikotarpį ir nemokant jokių papildomų mokesčių
   • Nėra taikomi sutarties sudarymo ir administravimo mokesčiai
   • Suteikiamas paskolų refinansavimas
   • Suteikiamos paskolos internetu, telefonu ir grynais net 2 000 vietose visuoje Lietuvoje
   • Galima atidėti įmoką vienam mėnesiui
   Trūkumai:
   • Aukšta palūkanų norma
   • Santykinai griežtesni reikalavimai paskolos gavėjams
   • Maksimalus paskolos terminas tik 36 mėnesiai
   Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
   Logo