„Finbee“ yra 2015 metais įkurta internetinė tarpusavio (P2P) skolinimo platforma. Viena seniausių ir didžiausių paskolas iš žmonių teikiančių platformų Lietuvoje giriasi išdavusi per 23 mln. eurų paskolų daugiau nei 10 000 vartotojų.

Tarpusavio skolinimo platformos dažniausiai gali pasiūlyti ženkliai mažesnes palūkanas nei kitos greitųjų vartojimo kreditų bendrovės. „Finbee“ yra pritraukusi beveik 16 000 individualių investuotojų, kurie konkuruoja tarpusavyje ir taip paskolų gavėjams leidžia gauti paskolą iš žmonių mažesnėmis palūkanomis, kurios prasideda nuo 6.99%.

Tačiau nepaisant santykinai žemos metinės palūkanų normos, „Finbee“ nebus patrauklus ieškantiems greitojo kredito, kuris banko sąskaitą pasiektų dar tą pačią dieną. „Finbee“ atsakingai žiūri į paskolų išdavimą, todėl dėl pakankamai griežtų reikalavimų, jų platformoje pasiskolinti gali ne kiekvienas.

Bendros sąlygos Kitos sąlygos
Paskolos suma
Nuo 300€ iki 10000€
Paskolos sutarties mokestis nuo 1% iki 6%
Paskolos terminas Nuo 12 mėn. iki 60 mėn. Paskolos administravimo mokestis nuo 0.17% iki 0.58% per mėn.
Metinė palūkanų norma Nuo 6.99% Paskolos grąžinimo termino pratęsimas Nėra
Paskolos gavimo laikas 2-3 darbo dienos Išankstinis paskolos grąžinimas Suteikiamas
Paskolų refinansavimas Suteikiamas Delspinigiai 25€ + palūkanos

„Finbee“ privalumai ir trūkumai

9.1Įvertinimas
Viena populiariausių tarpusavio skolinimo platformų, kuri gali pasiūlyti lanksčias paskolos sąlygas bei vieną mažiausių metinių palūkanų normą vartojimo kreditams visoje Lietuvoje.
Privalumai
 • Viena mažiausių vartojimo kredito kainų dėl investuotojų konkurencijos platformoje
 • Lanksčios paskolos sąlygos, leidžiančios pasiskolinti iki 10 000 eurų iki 5 metų laikotarpiui
 • 14 dienų paskolos grąžinimo garantija
 • Individualiai derinamos paskolos sąlygos
 • Galimybė gauti paskolų refinansavimą
 • Modernus ir intuityvus internetinės svetainės dizainas
Trūkumai.
 • Pinigai paskolos gavėją gali pasiekti tik po 3-4 darbo dienų nuo paraiškos pateikimo
 • Minimali paskolos suma net 300 eurų - netinkama ieškantiems nedidelio greitojo kredito

Kas gali gauti paskolą?

Ne jaunesni nei 18 metų Lietuvos respublikos piliečiai, kurių mėnesinių kredito įmokų suma sudaro ne didesnę nei 40% dalį gaunamų su pašalpomis nesusijusių pajamų.

Kaip gauti paskolą?

 1. Pasirenkate norimą paskolos sumą ir paskolos terminą Finbee.lt puslapyje (pasirinkus galite susipažinti su preliminariomis paskolos sutarties sąlygomis);
 2. Nurodote savo kontaktinį el. pašto adresą ir pradedate pildyti paraišką paskolai gauti;
 3. Paraiškoje nurodote savo kontaktinius ir finansinius duomenis.
 4. Susipažįstate ir sutinkate su „Finbee“ paslaugų sąlygomis ir taisyklėmis, duomenų tvarkymo taisyklėmis.
 5. Per 1 darbo dieną su jumis telefonu susisieks „Finbee“ specialistai ir informuos apie priimtą sprendimą. Teigiamo sprendimo atveju su jumis suderins individualias jūsų paskolos sąlygas.
 6. „Finbee“ pateikia jūsų paskolos paraišką jų platformoje veikiantiems investuotojams, kur jie, konkuruodami tarpusavyje, investuoja į jūsų paskolą ir taip nustato galutinę paskolos palūkanų normą.
 7. Po sėkmingos investicijos, jums sutikus su nustatyta palūkanų norma, 2-3 darbo dienų bėgyje, „Finbee“ perveda pinigus į jūsų banko sąskaitą.

Kaip greitai suteikiama paskola?

„Finbee“ pateikia atsakymą dėl paskolos iš žmonių išdavimo per 1 darbo dieną. Teigiamo atsakymo atveju, paskola yra išmokama į Jūsų banko sąskaitą per 2-3 darbo dienas.

Ar galima paskolą grąžinti iš anksto?

„Finbee“ suteikia 14 dienų paskolos grąžinimo garantiją. Per šį laikotarpį po paskolos sutarties sudarymo, paskolos gavėjas turi teisę grąžinti pasiskolintus pinigus be palūkanų, papildomų mokesčių ar kitų sąlygų.

„Finbee“ taip pat suteikia galimybę visą paskolos sumą grąžinti prieš sutarties pabaigą po minėto 14 dienų laikotarpio. Tačiau šiuo atveju, grąžinamos paskolos daliai viršijant 2320 eurų bus taikomi papildomi mokesčiai. Jei likęs laikotarpis iki kredito sutarties pabaigos yra ilgesnis nei 12 mėn., tuomet bus taikomas 1% kompensacija. Jei laikotarpis trumpesnis – iki 0.5%.

„Finbee“ refinansavimas

„Finbee“ siūlo refinansavimą, kurio sąlygos yra identiškos visiems kitiems siūlomiems kreditams – iki 10 000 eurų ir iki 5 metų laikotarpiui su metinėmis palūkanomis, kurios prasideda nuo 7%.

Pasiskolintą refinansavimo sumą taip pat galėsite grąžinti per 14 dienų nemokamai, o išankstinis grąžinimas irgi nieko papildomai nekainuos.

Tipinės „Finbee“ paskolos pavyzdys

Skolinantis 500 eurų 12 mėnesių laikotarpiui yra taikomas vienkartinis 4% sutarties sudarymo mokestis ir vienkartinis 20 EUR kreditingumo vertinimo mokestis. Išmokama paskolos suma – 460 eurų. Mėnesinis sutarties administravimo mokestis – 0.37% nuo paskolos likučio/mėn. Metinė palūkanų norma – 10%, BVKKMN (Bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) – 17.76%, mėnesinės įmokos suma – 44.35 eurai, visa grąžinama paskolos suma – 532.2 eurai.

Siūlomos akcijos ir nuolaidos

Iki 2021 metų lapkričio 30 dienos taikoma nuolaida automobilio paskolai: kreditingumo vertinimo mokestis nėra taikomas. Taip pat nėra būtinas pradinis įnašas, nereikalingas Kasko draudimas, o perkamas automobilis yra iš karto registruojamas pirkėjo/paskolos gavėjo vardu.

Naudojimasis svetaine

Finbee internetinė svetainė

Neseniai atnaujinta „Finbee“ internetinė svetainė atrodo moderniai ir patogiai. Tik apsilankę lankytojai iš karto gali matyti paskolos skaičiuoklę su nuoroda į paraiškos pildymo formą. Solidumo suteikia tame pačiame ekrano plote matomas Lietuvos Banko logotipas, 2019 metais gautas TOP įmonės rekvizitai.lt apdovanojimas bei 4.6 balų penkiabalėje sistemoje „Finbee“ klientų vertinimas.

Kiek aukščiau galima matyti nuorodą investuotojams bei verslo paskolų gavėjams. Kiek žemiau „Finbee“ teigia teikianti „bičiuliškas“ paskolas vartojimui, namų remontui, automobiliui, sveikatai, vestuvėms bei kitiems poreikiams. Taip pat yra teikiamas paskolų refinansavimas bei paskolos vykdantiems individualią veiklą.

Puslapio apačioje yra pateikiama statistika, klientų atsiliepimai bei nuorodos į svarbiausius puslapius, susijusius su „Finbee“ veiklos reglamentavimu.

Apie „Finbee“ / rekvizitai

Finbee.lt puslapį administruoja UAB „Finansų bitė“. Įmonės kodas: 304051511.

UAB „Finansų bitė“ kontaktiniai duomenys:
Adresas: Šv. Ignoto g. 5, Vilnius, Lietuva.
Tel. nr. +370 (5) 219 9529
El. paštas: support@finbee.com

„Finbee“ darbo laikas:
I – IV – 8:00 – 20:00
V – 8.00 – 17.00
VI – VII – 10:00 – 16:00

3 atsiliepimai apie Finbee

5.0 iš 5
3
0
0
0
0
Parašykite atsiliepimą
Rodyti visus Naudingiausi komentarai Geriausi įvertinimai Blogiausi įvertinimai
 1. Antanas

  Iš visų bendrovių, kur teko skolintis, su Finbee patirtis buvo maloniausia. Bet reikia turėti kantrybės sulaukti kada paskola bus išduota, čia jau toks ypatumas platformų.

  Naudingas(2) Nenaudingas(0)You have already voted this
 2. LinasR

  Lanksčiai pažiūrėjo į mano situaciją ir pavyko gauti paskolą. Palūkanos irgi nesikandžiojo, tai nusiskundimų Finbee tikrai neturiu.

  Naudingas(2) Nenaudingas(0)You have already voted this
 3. Valdas

  Viskas gerai😊👍

  + Privalumai Patogu
  - Trūkumai: Nėra
  Naudingas(1) Nenaudingas(0)You have already voted this

  Parašykite atsiliepimą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Įvertinimas 9.1
  Privalumai:
  • Viena mažiausių vartojimo kredito kainų dėl investuotojų konkurencijos platformoje
  • Lanksčios paskolos sąlygos, leidžiančios pasiskolinti iki 10 000 eurų iki 5 metų laikotarpiui
  • 14 dienų paskolos grąžinimo garantija
  • Individualiai derinamos paskolos sąlygos
  • Galimybė gauti paskolų refinansavimą
  • Modernus ir intuityvus internetinės svetainės dizainas
  Trūkumai:
  • Pinigai paskolos gavėją gali pasiekti tik po 3-4 darbo dienų nuo paraiškos pateikimo
  • Minimali paskolos suma net 300 eurų - netinkama ieškantiems nedidelio greitojo kredito
  Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
  Logo