8.6Įvertinimas
„Mogo“ yra specializuotas finansines paslaugas teikianti įmonė. Ji teikia paskolas automobiliui, autolizingą (automobilio išperkamosios nuomos paslaugą), vartojimo paskolą įkeičiant automobilį bei automobilių nuomos paslaugą. „Mogo“ finansuoja iki 15 000 eurų vertės automobilių įsigijimą arba suteikia tokios vertės finansavimą įkeičiant turimą transporto priemonę.
Privalumai
 • Skirtingi finansavimo būdai automobilio įsigijimui;
 • Geresnės sąlygos aplinką tausojančio automobilio įsigijimo finansavimui.
Trūkumai.
 • Iki 15% siekiantis sutarties mokestis;
 • Visų paskolos sąlygų nenurodanti paskolos skaičiuoklė.

Bendros sąlygos Kitos sąlygos
Paskolos suma
Nuo 2 000€ iki  15 000€
Paskolos sutarties mokestis Iki 15%
Paskolos terminas Nuo 12 mėn. iki 84 mėn. Paskolos administravimo mokestis Nenurodyta
Metinė palūkanų norma Nenurodyta Paskolos grąžinimo termino pratęsimas Nenurodyta
Paskolos gavimo laikas 1 val. Išankstinis paskolos grąžinimas Galimas
Paskolų refinansavimas Nesuteikiamas Delspinigiai 0.05% per dieną

Informacija atnaujinta: 2023-04-12.

Apie „Mogo“

„Mogo“ yra vienintelė Lietuvoje specializuota paskolas automobiliams ir autolizingo paslaugas teikiantį įmonė. Tai – tarptautinė bendrovė, Lietuvoje veiklą vykdanti nuo 2012 metų. Ji taip pat veikia 15 kitų pasaulio šalių.

Veiklos pradžioje „Mogo“ teikė tik autolizingo (automobilio išperkamosios nuomos) paslaugą bei vartojimo paskolas įkeičiant automobilį. Šiandien įmonė suteikia ir paskolas automobiliui be užstatp, taip pat ir automobilių nuomos paslaugą.

Jei palyginti pagal paskolos sumą bei terminą, tai tiek automobilio paskolos, tiek autolizingo sąlygos yra kone identiškos. Skiriasi tik minimali paskolos suma: autolizingo atveju ji siekia 1 500 eurų, o paskolos automobiliui – 2 000 eurų. Tiesa, palūkanų normos yra derinamos individualiai, todėl net preliminarių mokėjimų „Mogo“ nepateikia. Taip pat skiriasi paskolos sutarties mokestis. Autolizingo atveju jis gali siekti 15%, auto paskolos – iki 10%.

„Mogo“ siūlomos paskolos savo specifika kiek skiriasi nuo įprastų vartojimo paskolų. Pastarosios yra suteikiamos be užstato ir bet kokioms išlaidoms finansuoti. Tuo tarpu „Mogo“ paskola yra arba tikslinė, arba reikalaujanti įkeisti turtą. „Mogo“ paskola automobiliui yra tikslinė paskola. Tai reiškia, kad paskolos sutartis įpareigoja paskolos gavėją gautas lėšas panaudoti išimtinai automobilio įsigijimui finansuoti. Automobilių lizingo atveju, transporto priemonė yra iki 100% finansuojama bendrovės ir registruojama „Mogo“ vardu, kaip užstatas. Klientas turi sutartyje numatytą teisę ir prievolę automobilį išsipirkti atlikdamas mėnesines įmokas.

„Mogo“ paskolos gavėjas taip pat turi ir kitų atsakomybių, kurios neegzistuoja kitų vartojimo paskolų atveju. Viena jų yra automobilio techninės būklės įvertinimas. Sutarties su „Mogo“ sudarymo metu, paskolos gavėjas privalo pats įvertinti perkamą automobilį. Tam yra skiriamas ir apsisprendimo laikotarpis, kurio trukmė – 2 dienos po sutarties pasirašymo. Sutarčiai įsigaliojus, automobilis nėra grąžinimas, o paskolą išdavusi „Mogo“ už bet kokius automobilio defektus ir trūkumus nėra atsakinga. Todėl transporto priemonės įvertinimas – paskolos gavėjo atsakomybė. Jis taip pat atsako už transporto priemonės priežiūrą ir draudimą.

Paskolos automobiliui atveju, paskolos gavėjas privalo automobilį per 30 dienų savo vardu įregistruoti VĮ „Regitra“ transporto priemonių registre ir pateikti paskolos davėjui registracijos kopiją. Autolizingo atveju, automobilis yra įregistruojamas „Mogo“ įmonės vardu ir pavedamas naudoti paskolos gavėjui, kuris turi teisę automobilį išsipirkti, t.y. tapti transporto priemonės savininku lizingo sutarties pabaigoje.

„Mogo“ taip pat siūlo paskolą už automobilį, t.y. vartojimo paskolą, kurią galima gauti įkeičiant jau turimą transporto priemonę. Ja paskolos gavėjas gali naudotis ir toliau, tačiau jos nuosavybės teisės pereina paskolos davėjui, iki kol paskola bus grąžinta.

Kas gali gauti paskolą?

„Mogo“ autolizingą gali gauti fiziniai ir juridiniai asmenys. Fizinis asmuo privalo būti ne jaunesnis, nei 18 metų amžiaus, taip pat būti Lietuvos Respublikos pilietis arba turėti leidimą nuolatiniam gyvenimui šalyje. Juridinis asmuo privalo turėti laiduotoją.

„Mogo“ paskolą automobiliui gali gauti fiziniai asmenys nuo 20 iki 70 metų amžiaus. Automobilio paskolos paraiškos teikėjas privalo dirbti Lietuvoje arba į savo asmeninę banko sąskaitą gauti kitas pajamas (pensiją, pajamas pagal individualios veiklos pažymą ar verslo liudijimą ir kt.). Taip pat privaloma turėti bent 630 Eur grynųjų pajamų per mėnesį, neturėti įsiskolinimų kitoms bendrovėms bei neturėti įsipareigojimų, kurių mėnesio įmoka kartu su automobilio paskola viršytų 40% grynųjų mėnesio pajamų.

Kaip gauti paskolą?

Nepriklausomai nuo to, ar paskolos gavėjui reikalingas autolizingas ar vartojimo paskola automobiliui, procesas paskolai gauti yra identiškas:

 1. Išsirinkite norimą įsigyti ar lizinguoti automobilį;
 2. Užpildykite paraišką autolizingui arba vartojimo paskolai gauti;
 3. Sulaukite bendrovės atsakymo į jūsų paraišką. Teigiamo atsakymo atveju, susipažinkite su sutarties sąlygomis.
 4. Sąlygoms tenkinant, sudarykite sutartį su „Mogo“.
 5. Įsigijus automobilį, užregistruokite jį savo vardu (auto paskolos atveju) arba „Mogo“ vardu (autolizingo atveju) ir pradėkite naudotis transporto priemone.

Kaip greitai suteikiama paskola?

„Mogo“ nurodo finansavimą suteikianti per 1 valandą.

Ar galima paskolą grąžinti iš anksto?

Taip, tiek autolizingo, tiek paskolos automobiliui atveju paskolą galite grąžinti iš anksto.

Papildomai, paskolos gavėjas turi teisę atsisakyti paskolos sutarties. Atsisakius per 2 dienas nuo jos pasirašymo, tą galima padaryti nemokamai. Atsisakius per 14 dienų – galioja papildomos sąlygos.

„Mogo“ refinansavimas

„Mogo“ refinansavimo nesuteikia.

Tipinės „Mogo“ paskolos pavyzdys

Pasiskolinus 2 000 EUR ir sutartį sudarant 36 mėnesiams su 49.8% metinių palūkanų, bendra vartojimo kredito gavėjo sumokama suma būtų – 3 887.28 EUR, BVKKMN – 62.89%, o mėnesinė įmoka būtų 107.98 EUR.

Siūlomos akcijos ir nuolaidos

„Mogo“ siūlo išskirtines sąlygas paskolai, skirtai įsigyti hibridiniams automobiliams ir elektromobiliams.

Naudojimasis svetaine

Mogo svetainė

Kadangi „Mogo“ yra išskirtines, specializuotas finansines paslaugas teikianti įmonė, jos svetainės lankytojui nereikėtų tikėtis dalies standartinės vartojimo paskolų svetainės atributų.

Apsilankę Mogo.lt svetainėje, mes galime matyti šviesią, neapkrautą ir labai patogų navigacinį meniu galintį pasiūlyti puslapį. Kitaip nei kai kurios kitos panašių paslaugų svetainės, Mogo.lt siūlo labai paprastą ir intuityvų meniu. Jis randamas viršutinėje puslapio juostoje. Joje lankytojas gali pasirinkti vieną iš keturių „Mogo“ teikiamų paslaugų – paskolą automobiliui, autolizingą, automobilio nuomą arba specialią paskolą vadinamajai EKO transporto priemonei – hibridiniam automobiliui ir elektromobiliui – įsigyti.

Didžiausią dalį vaizdo užima ne paskolos skaičiuoklė, kaip tai įprasta kitose panašiose svetainėse, bet pasiūlymas pasirinkti vieną iš dviejų pagrindinių „Mogo“ paslaugų – automobilių lizingą arba paskolą automobiliui, kuri svetainėje yra įvardijama, kaip populiariausios finansavimo pasirinkimas šiuo metu.

Kiek žemiau lankytojas gali rasti detalų palyginimą tarp trijų „Mogo“ paslaugų. Palyginime yra pateikiama informacija apie kiekvienos iš „Mogo“ siūlomų paslaugų paskolos sumą, paslaugos kainą, sutarties mokestį ir laikotarpį, kas yra atsakingas už automobilio trūkumų įvertinimą, ar transporto priemonės priežiūros kaštai bei jo draudimas yra įtraukiami į sutartį, ar egzistuoja pareiga išsipirkti automobilį ir ar jį galima grąžinti sudarius sutartį bei kas yra pagrindinis paslaugos teikėjas. Ir nors informacijos palyginimas atrodo detalus, iš esmės, pagal šią lyginamąją informaciją, jokių reikšmingų skirtumų tarp šių paslaugų (ypač paskolos automobiliui ir autolizingo) nėra pateikiama.

Po šiuo palyginimu yra labai trumpa ir aiški informacija apie tai, kaip galima gauti „Mogo“ paskolą. Tai pateikiama glaustai, vienu sakiniu aprašant kiekvieną iš 4 žingsnių finansavimui gauti.

Po šia informacija yra pateikiami 9 klientų atsiliepimai. Visi atsiliepimai teigiami, glausti ir iš 2021 metų.

Puslapio apačioje lankytojas ras įvairių pasiūlymų įsigyti automobilį iš „Mogo“ partnerio „Auto sprendimai“. „Mogo“ taip pat siūlo pagalbą, jei lankytojas neranda norimo automobilio.

Svarbu paminėti, kad pagrindiniame Mogo.lt puslapyje nerasite paskolos skaičiuoklės, o kituose svetainės puslapiuose ji bus labai nedetali, nepateikianti reikšmingos informacijos jos naudotojui.

Apie „Mogo“ / rekvizitai

Mogo.lt puslapį administruoja UAB mogo LT. Įmonės kodas: 302943102.

UAB mogo LT kontaktiniai duomenys:
Adresas: Laisvės pr. 10A, Vilnius, LT-04215.
Tel. nr. +370 700 800 99
El. paštas: info@mogo.lt

„Mogo“ darbo laikas:
I – V – 08:00 – 17:00
VI – 08:00 – 15:00
VII – nedirba

2 atsiliepimai apie Mogo

3.5 iš 5
1
0
0
1
0
Parašykite atsiliepimą
Rodyti visus Naudingiausi komentarai Geriausi įvertinimai Blogiausi įvertinimai
 1. Simonas

  Reikėjo pinigų mašinai, greitai sutarėm. Sąlygos neblogos.

  Naudingas(0) Nenaudingas(2)You have already voted this
 2. Erikas

  Labai apgaudineja..kalba vienaip sutarti suraso kitaip ir pakisa pasirasyti..daugiau domekites ir sekit mokejimus ir sutartis…meluoja telefonu tarentis terminui pasibaigus kalba vel kitaip..VISADA LENGVA IRODYTI ATSUKUS SKAMBUCIU IRASUS.

  Naudingas(3) Nenaudingas(1)You have already voted this

  Parašykite atsiliepimą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  Įvertinimas 8.6
  Privalumai:
  • Skirtingi finansavimo būdai automobilio įsigijimui;
  • Geresnės sąlygos aplinką tausojančio automobilio įsigijimo finansavimui.
  Trūkumai:
  • Iki 15% siekiantis sutarties mokestis;
  • Visų paskolos sąlygų nenurodanti paskolos skaičiuoklė.
  Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
  Logo