„Paskolų klubas“ yra seniausia ir didžiausia Lietuvoje veikianti tarpusavio (P2P) skolinimo platforma. Joje išduota paskolų daugiau nei 10 000 žmonių, kurių bendra pasiskolinta pinigų suma viršija daugiau nei 50 mln. eurų. Lyginant su kitomis tokio pobūdžio platformomis, „Paskolų klube“ vidutinė išduodama paskolos suma yra gerokai didesnė.

„Paskolų klubo“, kaip ir kitų tarpusavio skolinimo platformų siūlomų kreditų palūkanas nustato ne pati bendrovė, bet tarpusavyje konkuruojantis privatūs investuotojai. Tai reiškia, kad siūlomų paskolų metinė palūkanų norma yra ženkliai mažesnė nei kitų kredito bendrovių. Net lyginant su kitomis paskolas iš žmonių teikiančiomis įmonėmis, „Paskolų klubas“ giriasi galintis pasiūlyti paskolas su žemiausiomis palūkanomis – tik nuo 6% per metus (palyginimui, Finbee skolina nuo 6.99%). O remiantis Lietuvos Banko pateikiama statistika, vidutinė metinė palūkanų norma ir vidutinė BVKKMN yra mažiausia tarp visų kredito davėjų Lietuvoje.

„Paskolų klubas“ taip pat siūlo itin lanksčias paskolos sąlygas, kurios gali patenkinti net nedidelių greitųjų kreditų gavėjų poreikius. Čia paskolas standartinėmis sąlygomis galima gauti per 10 minučių. Tačiau paskolos individualiomis sąlygomis, kuomet privačių asmenų investicijos nustato jūsų paskolos palūkanų normą, gali užtrukti ir iki 14 dienų.

Bendros sąlygos Kitos sąlygos
Paskolos suma
Nuo 100€ iki 20000€
Paskolos sutarties mokestis Nėra
Paskolos terminas Nuo 1 mėn. iki 84 mėn. Paskolos administravimo mokestis nuo 6.9% iki 9.9% per mėn.
Metinė palūkanų norma Nuo 6% Paskolos grąžinimo termino pratęsimas Nėra
Paskolos gavimo laikas 10 min – 14 darbo dienų Išankstinis paskolos grąžinimas Suteikiamas
Paskolų refinansavimas Suteikiamas Delspinigiai 0.5% nuo pradelstos sumos per dieną

„Paskolų klubo“ privalumai ir trūkumai

8.4Įvertinimas
Tarpusavio skolinimosi platforma, kurios šūkis - „žmonės žmonėms“. Paskolos iš žmonių šioje platformoje yra suteikiamos vienomis geriausių sąlygų Lietuvoje, lyginant tiek su kitomis platformomis, tiek su kredito bendrovėmis ar bent bankais.
Privalumai
 • Mažiausia vidutinė palūkanų norma pagal Lietuvos Banko pateiktus statistinius duomenis
 • Lanksčiausios sąlygos paskolos sumos ir termino atžvilgiu
 • Paprasta greita vartojimo paskola gali būti suteikta per 10 min.
 • Nėra paskolos sutarties mokesčio
Trūkumai.
 • Didelis paskolos administravimo mokestis
 • Nesiūloma jokių akcijų ar nuolaidų klientams
grįžti į viršų ↑

Kas gali gauti paskolą?

Ne jaunesni nei 18 metų Lietuvos respublikos piliečiai, kurių mėnesinių kredito įmokų suma sudaro ne didesnę nei 40% dalį gaunamų pajamų. Privalu turėti oficialią darbo vietą Lietuvoje ir nuolatines pajamas. Negalima turėti pradelstų skolų.

grįžti į viršų ↑

Kaip gauti paskolą?

 1. Užsiregistruokite „Paskolų klubo“ internetiniame puslapyje esančioje paskyroje;
 2. Atlikti asmens tapatybės identifikavimo procedūrą, kuri reikalaus jūsų atsiųsti savo asmens tapatybės dokumento kopiją (puikus pasirinkimas ieškantiems paskolos be vieno cento pavedimo);
 3. Atsidarykite „Paskolų klubo“ elektroninę pinigų sąskaitą į kurią bus pervedami pasiskolinti pinigai;
 4. Gaukite savo kreditingumo reitingą, kuris nulems jūsų paskolos palūkanų normą bei tarpininkavimo mokesčio dydį;
 5. Pasirinkite paskolos sąlygas ir tipą. Galite rinktis tarp greitojo kredito, kurį galite gauti iš anksto nustatytomis sąlygomis per 10 min. arba galite pateiktą prašymą paskolai iš žmonių gauti. Pastaruoju atveju pinigai jūsų sąskaitą pasieks tik per 14 dienų.
grįžti į viršų ↑

Kaip greitai suteikiama paskola?

„Paskolų klubas“ teikia dvi skirtingas paskolų rūšis: greituosius kreditus su išankstinėmis sąlygomis, kurias numato jūsų kreditingumo reitingas ir individualias paskolas, kurių palūkanų normą nustato platformoje veikiantys investuotojai.

Greituosius kreditus galite gauti per 10 min. Individualias paskolas – per 14 dienų.

grįžti į viršų ↑

Ar galima paskolą grąžinti iš anksto?

Iš „Paskolų klubo“ pasiskolintas lėšas galima grąžinti per 2 kalendorines dienas nuo kredito suteikimo momento, nemokant jokių papildomų mokesčių.

Atsisakyti kredito sutarties galima ir per 14 dienų, tačiau tokiu atveju reikės grąžinti iki kredito grąžinimo momento susikaupusias palūkanas. Tą padaryti privaloma ne vėliau nei per 30 dienų nuo momento, kuomet kredito bendrovė buvo informuota apie sutarties atsisakymą.

Kredito gavėjas gali grąžinti paskolą iš anksto su nuolaida. Tam reikia susisiekti su kredito davėjo atstovais ir pateikti prašymą. Tačiau jei grąžinamos paskolos dalis viršija 2320 eurų bus taikomi papildomi mokesčiai. Jei likęs laikotarpis iki kredito sutarties pabaigos yra ilgesnis nei 12 mėn., tuomet bus taikomas 1% kompensacija. Jei laikotarpis trumpesnis – iki 0.5%. Kompensacija negali būti didesnė nei palūkanų norma, kurią kredito gavėjas būtų mokėjas negrąžindamas paskolos anksčiau sutartyje numatyto laiko.

grįžti į viršų ↑

„Paskolų klubo“ refinansavimas

Refinansavimu galite apjungti ir perkredituoti banko, greitųjų kreditų bendrovių, lizingo, kredito unijų, kreditinių kortelių ir kitas skolas. Be to, kartu su refinansavimu galite pasiskolinti papildomai.

Siūlomo refinansavimo sąlygos nesiskiria nuo kitų „Paskolų klubo“ teikiamų paskolų sąlygų: iki 20 000 eurų ir nuo 6% metinių palūkanų.

grįžti į viršų ↑

Tipinės „Paskolų klubo“ paskolos pavyzdys

Paskola – 2000 eurų 6 mėnesių laikotarpiui. Metinė palūkanų norma – 8%. Mėnesinis tarpininkavimo mokestis – 6.9%. BVKKMN – 19.21%. Bendra mokėtina palūkanų suma – 80 eurų, bendra kredito gavėjo mokama suma – 2148.9 eurų. Vidutinė mėnesinė kredito įmoka – 358.15 euro.

grįžti į viršų ↑

Siūlomos akcijos ir nuolaidos

Šiuo metu „Paskolų klubas“ jokių akcijų ir nuolaidų nesiūlo.

grįžti į viršų ↑

Naudojimasis svetaine

Paskolų klubo internetinė svetainė

Tik apsilankę „Paskolų klubo“ internetinėje svetainėje galite suprasti, kad čia – paskolų iš žmonių žmonėms platforma. Galite matyti ir tai, kad palūkanos čia – nuo 6%. Tuomet pačiame jūsų ekrano centre yra paskolos sąlygų pasirinkimo modulis, kuris apskaičiuos jūsų mėnesinę įmoką, o sąlygoms tenkinant, paspaudus „Gauti paskolą“, nuves jus į paskyros kūrimo platformoje formą.

Kiek žemiau galite matyti ir pavyzdinės paskolos skaičiavimo principą. Ten iš karto galite pastebėti, kad „Paskolų klubas“ neturi jokių išankstinių sutarties sudarymo ar administravimo mokesčių, tačiau turi pakankamai didelį tarpininkavimo mokestį.

Kiek žemiau, svetainės centre, yra pateikiamos priežsatys, kodėl verta skolintis iš „Paskolų klubo“. Vartojimo paskolos išdavimo greitis, buvusių klientų rekomendacijos, mažos palūkanos, lankstumas, konfidencialumas ir jau minėtų mokesčių nebūvimas yra įvardinama kaip esminiai platformos privalumai.

Likusioje puslapio dalyje labai daug naudingos ir patogiai išdėstytos informacijos nėra.

grįžti į viršų ↑

Apie „Paskolų klubą“ / rekvizitai

Paskoluklubas.lt puslapį administruoja AB „NEO finance“. Įmonės kodas: 303225546.

AB „NEO finance“ kontaktiniai duomenys:
Adresas: A. Vivulskio g. 7, LT-03162 Vilnius.
Tel. nr. 870080075
El. paštas: info@paskoluklubas.lt

„Paskolų klubo“ darbo laikas:
I – IV – 8:00 – 20:00
V – 8:00 – 19:00
VI – 10:00 – 17:00
VII – 11:00 – 16:00

3 atsiliepimai apie Paskolų klubas

5.0 iš 5
3
0
0
0
0
Parašykite atsiliepimą
Rodyti visus Naudingiausi komentarai Geriausi įvertinimai Blogiausi įvertinimai
 1. Janina

  Ne kartą naudojausi Paskolų klubo paslaugomis. Buvo, kai reikėjo pasiskolinti „iki kitos algos“, bet buvo, kai ir didesnio pirkinio reikėjo. Abiem atvejais gavau geras sąlygas, tikrai niekuo nesiskundžiu.

  + Privalumai Geros sąlygos Malonus aptarnavimas
  Naudingas(1) Nenaudingas(0)You have already voted this
 2. Gerda

  100% sutinku su prieš tai buvusiu komentaru. Kiek reikėjo skolintis, tai visada pasiskolindavau pigiau nei kai kažkada skolinaus iš kitų įmonių. Pavyko susikalbėti visais klausimais, kai pirmą kartą per platformą, o ne per įmonę skolinaus irgi atsakė į visus klausimus, tai manau, kad jei reikės, tai ir ateityje tęsiu bendradarbiavimą su „paskolų klubu“.

  Naudingas(1) Nenaudingas(0)You have already voted this
 3. maryte

  tik geriausi atsiliepimai apie klubą. gavau paskolą gerom sąlygom, aptarnavimas irgi patiko, susikalbėjom, viskas gerai.

  Naudingas(0) Nenaudingas(1)You have already voted this

  Parašykite atsiliepimą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Įvertinimas 8.4
  Privalumai:
  • Mažiausia vidutinė palūkanų norma pagal Lietuvos Banko pateiktus statistinius duomenis
  • Lanksčiausios sąlygos paskolos sumos ir termino atžvilgiu
  • Paprasta greita vartojimo paskola gali būti suteikta per 10 min.
  • Nėra paskolos sutarties mokesčio
  Trūkumai:
  • Didelis paskolos administravimo mokestis
  • Nesiūloma jokių akcijų ar nuolaidų klientams
  Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt