Tai – internetinis bankas, kuriame suteikiamos paskolos internetu vartojimo, automobilio įsigijimo, namų ar refinansavimo poreikiams patenkinti. Skolinama iki 15 000 eurų, priklausomai nuo pasirinkto paskolos tipo. „TF Bank“ nėra greitųjų kreditų bendrovė, todėl nereikėtų tikėtis gauti greitą paskolą per 15 minučių. Tačiau jei galite palaukti iki 1 darbo dienos, tuomet „TF Bank“ gali būti kuo puikiausia alternatyva bet kuriai greitųjų kreditų bendrovei, o kai kuriais atvejais net ir puiki alternatyva tarpusavio skolinimosi platformoms.

Siūlomų paskolų palūkanos yra ganešinai žemos, o sąlygos – itin lanksčios. Pavyzdžiui, kiekvienas klientas gali grąžinti paskolą anksčiau laiko ir mokėti palūkanas tik už laikotarpį, kuriuo pinigai buvo naudoti. Jokie kiti mokesčiai ir kompensacijos nėra taikoma.

Bankas taip pat siūlo nemokamas finansines konsultacijas, kurios gali praversti prieš kreipiantis dėl paskolos. Prieš sudarant sutartį kiekvienas klientas taip pat yra pakonsultuojamas.

Bendros sąlygosKitos sąlygos
Paskolos suma
Nuo 500€ iki  15000€
Paskolos sutarties mokestisNuo 1%
Paskolos terminasNuo 12 mėn. iki 72 mėn.Paskolos administravimo mokestisNuo 0.3%
Metinė palūkanų normaNuo 3.9%Paskolos grąžinimo termino pratęsimasGalimas
Paskolos gavimo laikasper 1 darbo dienąIšankstinis paskolos grąžinimasSuteikiamas
Paskolų refinansavimasSuteikiamasDelspinigiai0.05% nuo pradelstos sumos per dieną

„TF Bank“ privalumai ir trūkumai

8.6Įvertinimas
Tarptautinis internetinis bankas, kuriame siūlomos lanksčios ir pigios paskolos internetu įvairiems poreikiams patenkinti. Suteikiamas ir refinansavimas.
Privalumai
 • Santykinai mažos palūkanos
 • Suteikiamos asmeninės konsultacijos klientams
 • Siūlomas refinansavimas
 • Nemokamas paskolos ar jos dalies grąžinimas anksčiau laiko
 • Ne itin didelis administravimo mokestis
Trūkumai.
 • Griežtesni reikalavimai paskolai gauti
 • Pagrindiniame svetainės puslapyje nėra paskolos skaičiuoklės
 • Pakankamai aukštas paskolos sutarties mokestis
 • Minimalus paskolos terminas - net 12 mėn.
 • Minimali paskolos suma - net 500 eurų
grįžti į viršų ↑

Kas gali gauti paskolą?

Pasiskolinti gali visi Lietuvos Respublikoje gyvenantys piliečiai nuo 22 iki 75 metų amžiaus, kurie turi bent 4 mėnesių darbo stažą ir gauna pastovias pajamas. Paskolos nesuteikiamos į nelietuviškas banko sąskaitas gaunantiems asmenims ir/ar tiems, kurių kredito istorija yra nepakankamai gerai.

grįžti į viršų ↑

Kaip gauti paskolą?

Norint gauti „TF Bank“ paskolą tereikia užpildyti paraišką internetinėje bendrovės svetainėje ir patvirtinti savo tapatybę. Tą padaryti galite ne tik pervesdami vieno cento registracijos mokestį kreditoriui. Tapatybę galite patvirtinti ir mobiliuoju parašu arba Smart-ID programėlės pagalba. Šiais būdais taip pat galite pasirašyti paskolos sutartį. Papildomai, jums sutartį pasirašyti gali pristatyti kurjeris.

grįžti į viršų ↑

Kaip greitai suteikiama paskola?

Jei atitinkate aukščiau minėtus kriterijus, tuomet pinigai į jūsų banko sąskaitą turėtų būti pervesti per vieną darbo dieną, priklausomai nuo valandos, kurią buvo sudaryta sutartis. Sudarius sutarti iki 14:00, pinigai jums bus pervesti dar tą pačią darbo dieną. Kitu atveju – sekančią darbo dieną.

grįžti į viršų ↑

Ar galima paskolą grąžinti iš anksto?

„TF Bank“ suteikia galimybę grąžinti paskolą anksčiau laiko nemokant jokių papildomų mokesčių ir kompensacijų. Paskolą iš anksto galite grąžinti tiek visą iš karto, tiek dalimis. Tačiau apie tai būtina informuoti banką.

grįžti į viršų ↑

„TF Bank“ refinansavimas

Refinansavimas yra suteikiamas. „TF Bank“ rekomenduoja kreiptis dėl paskolų ir/ar kreditų refinansavimo, jei bendras jūsų turimų įsipareigojimų BVKKMN viršija 20%.

Refinansuojama iki 15 000 eurų vertės įsipareigojimai kitiems kreditoriams, o sutartis gali būti sudaroma iki 6 metų terminui. Minimali palūkanų norma – 7.9%. Taip pat refinansuojant leidžiama pasiskolinti papildomai.

grįžti į viršų ↑

Tipinės „TF Bank“ paskolos pavyzdys

Pasiskolinus 12 000 EUR, sutartį sudarant 60 mėn. laikotarpiui su metine palūkanų norma – 7.9%, mėnesio įmoka – 285 EUR, mėnesinis sutarties administravimo mokestis – 0.6%, BVKKMN – 18.2%, bendra grąžinama kredito suma – 17 100 EUR.

grįžti į viršų ↑

Siūlomos akcijos ir nuolaidos

Akcijos ir nuolaidos šiuo metu nėra siūlomos.

grįžti į viršų ↑

Naudojimasis svetaine

TFBank internetinė svetainė

Vienas iš „TF Bank“ internetinės svetainės išskirtinumų – neegzistuojanti paskolos skaičiuoklė pagrindiniame svetainės puslapyje. Aplankius puslapį yra matoma tik pagrindinė informacija apie pasirinktą paskolos tipą (vartojimo paskolą, paskolą automobiliui, paskolą namams arba paskolų refinansavimą). Paspaudus ant kurios nors iš nuorodų, jūs būsite nukreipti į būtent tam paskolų tipui pritaikytą skaičiuoklę, kur taip pat bus pateikiamos preliminarios to paskolos tipo sąlygos.

Skolinimosi sąlygos skiriasi priklausomai nuo paskolų tipo ir tas yra aiškiai atvaizduojama puslapyje, nors neatitikimų tarp pateiktos informacijos ir paskolos skaičiuoklėje esančių pasirinkimų yra. Žemiau rasite labai aiškų ir glaustą informaciją apie tai, ką reikia padaryti norint gauti paskolą.

Dar žemiau: aiškiai pateikti argumentai kodėl reikėtų rinktis būtent „TF Bank“ bei matomi klientų atsiliepimai. Pačioj apačioje, kaip visuomet, rasite nuorodas į techninę, teisinę ir administracinę informaciją.

grįžti į viršų ↑

Apie „TF Bank“ / rekvizitai

Eurokreditas.lt puslapį administruoja AB „TF Bank“.

AB „TF Bank“ kontaktiniai duomenys:
Adresas: Lvovo g. 25, 3burės, LT-09320, Vilnius
Tel. nr. 8 700 80025
El. paštas: info@tfbank.lt

„TF Bank“ darbo laikas:
I – V – 9:00 – 19:00
VI – VII – Nedirba

Klientų atsiliepimai

0.0 iš 5
0
0
0
0
0
Parašykite atsiliepimą

Kol kas niekas nėra parašęs atsiliepimo apie šią bendrovę.

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą apie “TF Bank”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įvertinimas 8.6
Privalumai:
 • Santykinai mažos palūkanos
 • Suteikiamos asmeninės konsultacijos klientams
 • Siūlomas refinansavimas
 • Nemokamas paskolos ar jos dalies grąžinimas anksčiau laiko
 • Ne itin didelis administravimo mokestis
Trūkumai:
 • Griežtesni reikalavimai paskolai gauti
 • Pagrindiniame svetainės puslapyje nėra paskolos skaičiuoklės
 • Pakankamai aukštas paskolos sutarties mokestis
 • Minimalus paskolos terminas - net 12 mėn.
 • Minimali paskolos suma - net 500 eurų
Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt