Paskolos be pabrangimo (be palūkanų)

Išskirtiniausia ir paklausiausia akcija, kurią siūlo greitųjų kreditų bendrovės – paskolos be pabrangimo. Tai – tokia akcija, kurios metu pasiskolintas kreditas nieko nekainuoja: kiek pasiskolinti, tiek ir grąžini (be pabrangimo ir be palūkanų). Lietuvoje kredito davėjai šią akciją dažnai siūlo siekdami pritraukti klientų. Čia rasite sąrašą kreditorių, kurie teikia tokius nemokamus kreditus.

Remiama* 1 SMSPinigai
Remiama* 2 Paskolos.lt
3 Momentcredit

* „Visi Kreditai“ dalyvauja partnerystės programoje su trečiąja šalimi. Tai reiškia, kad mes galime gauti komisinį atlygį lankytojui sudarius paskolos sutartį per mūsų pateiktą nuorodą.

Paskolų ir kreditų akcijos

Pirma paskola nemokamaiLietuvoje dažniausiai yra siūlomos kelios skirtingos akcijos:
  • Pirma paskola nemokamai. Tai yra akcija, kuomet kreditą imant pirmą kartą, nereikia mokėti palūkanų ir kitų mokesčių.
  • Paskola be pabrangimo. Tai paskola, kuri nepabrangsta ją grąžinant per akcijos sąlygose numatytą periodą.
  • Paskola su pirmos įmokos atidėjimu. Tai akcija, leidžianti atidėti pirmą kredito įmoką.
  • Paskolos be palūkanų. Tai leidžia nemokėti palūkanų visą ar dalį sutarties termino, tačiau gali būti taikomi kiti mokesčiai.
  • Paskolos su nuolaida palūkanoms. Tai yra standartinės paskolos, kurių palūkanų normai yra pritaikoma nuolaida ribotą laiką.
  • Paskolos grąžinimas dalimis. Tai galimybė paskolą grąžinti lygiomis dalimis per tam tikrą laikotarpį ir tokiu atveju nemokėti susijusių palūkanų.
Skirtingi kredito davėjo siūlo skirtingas akcijas ir taiko skirtingas sąlygas. Todėl prieš imatn paskolą su akcija, pirmiausia reikėtų gerai susipažinti su siūlomos paskolos akcijos sąlygomis.
 

Kas yra nemokama paskola?

Tai pirmą kartą dėl paskolos besikreipiantiems asmenims, t.y. naujiems klientams suteikiama nuolaida, kuri sumažina mokamą palūkanų normą iki 0%. Tai reiškia, kredito gavėjui reikės grąžinti tik pasiskolintą sumą be palūkanų ir be pabrangimo.

Delspinigiai ir kiti paskolos sutartyje numatyti mokesčiai vis tiek gali galioti, todėl gali reikėti susimokėti papildomai, jei nevykdysite sutartyje numatytų sąlygų. Be to, kai kuriais atvejais pirma paskola nemokamai neatleidžia kliento nuo kitų sutartyje numatytų mokesčių, bet tik nuo palūkanų (nebent akcijos sąlygos numato kitaip). Todėl prieš pasirašant sutartį reikėtų pasidomėti ar ir kokie mokesčiai bus taikomi. Dėl konkrečių akcijos sąlygų visada reikėtų pasikonsultuoti su ją siūlančiu kredito davėju.

Paskolos be palūkanų: kodėl jos suteikiamos?

Paskolos be palūkanųKaip ir kitose verslo srityse, taip ir čia, kredito davėjams konkuruojant tarpusavyje dėl klientų srauto, yra siūlomos įvairios akcijos ir nuolaidos klientams pritraukti. Kai kurie kreditoriai siūlo mažesnes kainas, lankstesnes sąlygas, ilgesnį paskolos grąžinimo terminą, o kiti siūlo akcijas.

Siūlydami paskolą be palūkanų kredito davėjai tikisi, kad paslauga pasinaudoję ir su kredito davėjo sistema, aptarnavimu ir paslaugų kokybe apskritai susipažinę klientai pasirinks jo paslaugas ir kitą kartą.

Jie taip pat gauna kliento kontaktus, kuriuos gali ateityje naudoti rinkodaros tikslais. Todėl pirma paskola nemokamai yra naudinga visoms suinteresuotoms pusėms. Klientas taip pat turi teisę atsisakyti gauti bet kokių naujienlaiškių, pasiūlymų ar reklamos. Tam tereikia susisiekti su kredito davėju ir išreikšti norą, kad asmens duomenys būtų pašalinti iš jo duomenų bazės.

Pirma paskola nemokamai: kas ją gali gauti?

Kaip sufleruoja pats pavadinimas, nemokamą kreditą gali gauti pirmą kartą į šią akciją siūlantį kreditorių dėl paskolos besikreipiantis klientas. Naujas klientas taip pat turi atitikti standartinius vartojimo paskoloms keliamus reikalavimus, kitu atveju pirma paskola nemokamai negalės būti suteikta dėl vartojimo kreditų įstatyme numatytų ribojimų.

Kaip gauti pirmą kreditą nemokamai?

Nemokamos paskolosKredito be palūkanų išdavimo sąlygos ir procesas yra identiškas tam, kuris taikomas bet kokiai kitai paskolai. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti pirmą kreditą nemokamai teikiantį kreditorių.

Šiuo metu Lietuvoje yra du pagrindiniai kredito davėjai, kurie suteikia nemokamą kreditą: SMSPinigai ir Paskolos.lt.

Dalis kreditorių siūlo panašią akciją, kuri leidžia akcijos sąlygoje numatytą laikotarpį nemokėti palūkanų. Dažniausiai tai yra pirmus 2-3 mėnesiai. Tokią akciją dažnai siūlo Credit24 ir Vivus.

Dėl konkrečių sąlygų, taikomų kreditui be palūkanų ar paskolai su kita akcija, skaitykite jas taikančio kredito davėjo interneto svetainėje.

Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
Logo