Pirma paskola nemokamai (nereikia mokėti palūkanų) [2024]

Išskirtiniausia ir paklausiausia akcija, kurią siūlo greitųjų kreditų bendrovės –  pirmas kreditas nemokamai. Tai – tokia akcija, kurios metu pasiskolintas kreditas nieko nekainuoja: kiek pasiskolinti, tiek ir grąžini (be pabrangimo). Lietuvoje kredito davėjai, siekdami pritraukti klientus, kartais siūlo šią akciją. Čia rasite sąrašą kreditorių, kurie teikia tokius nemokamus kreditus.

Paskutinis atnaujinimas: 2024-01-09.

Remiama* 1 SMSPinigai
Plačiau+
8.4
Pavyzdžiui: jei pasiskolintumėte 1000 € 24 mėn. su fiksuotąja metų palūkanų norma 3,67 %, tai bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1218,74 €, mėnesio įmoka – 50,78 €, mėnesio administravimo mokestis - 7,50 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 21,99 %, sutarties sudarymo mokestis – 0 €. Priklausomai nuo kredito sumos, termino ir metų palūkanų dydžio bendros vartojimo kredito kainos metinė norma gali būti nuo 21,99% iki 59,95 %, mėnesio įmoka gali būti nuo 50,78 € iki 83,34 €.
Daug akcijų ir lanksčias sąlygas siūlantis kreditorius, kuris teikia ne tik įprastus greituosius kreditus, bet ir refinansavimo paslaugą bei paskolas su NT įkeitimu. Tai yra vienas iš nedaugelio Lietuvos kredito davėjų, įprastai siūlantis nemokamą greitąjį kreditą pirmą kartą paskolos paraišką teikiantiems klientams. Klientai taip pat gali pasinaudoti įmonės kredito kortele su cashback sistema.
Paskolos kaina
7.2
Sąlygų lankstumas
8.5
Informacijos skaidrumas
8.4
Patogumas
8
Privalumai:
 • Nuolatos taikomos įvairios akcijos ir nuolaidos, įskaitant galimybę gauti pirmą paskolą nemokamai
 • Suteikiamas paskolų refinansavimas
 • Kreditai su NT įkeitimu
 • Galimybė atidėti kredito įmoka iki 3 mėnesių
 • Daug paskolos apmokėjimo būdų
 • Mobili versija telefonams
 • Galima pakeisti mokėjimo datą.
Trūkumai:
 • Santykinai aukšta minimali BVKKMN
 • Mažiausias paskolos laikotarpis nuo 3 mėnesių
Remiama* 2 Paskolos.lt
Plačiau+
8.2
Pavyzdžiui: jei pasiskolintumėte 1000 € 66 mėn. su fiksuotąja metų palūkanų norma 1 % tai bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1404,50 €, mėnesio įmoka – 21,28 €, mėnesio administravimo mokestis - 5,70 € bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 14 %, sutarties sudarymo mokestis – 0 €. Priklausomai nuo kredito sumos, termino ir metų palūkanų dydžio bendros vartojimo kredito kainos metinė norma gali būti nuo 14,00 % iki 59,95 %, mėnesio įmoka gali būti nuo 21,28 € iki 30,31 €.
Dar vienas UAB „Nordecum“ kredito bendrovė. Kaip ir „SMSPinigai“, čia siūlomos sąlygas yra praktiškai identiškos (kiek geresnės nei daugelio kitų konkurentų), išskyrus tą faktą, kad „Paskolos.lt“ neišduoda paskolų refinansavimo.
Paskolos kaina
8.4
Sąlygų lankstumas
8.5
Informacijos skaidrumas
8.4
Patogumas
8
Privalumai:
 • Lyginant su konkurentais, maža MPN ir santykinai maža BVKKMN
 • Akcija naujiems klientams, kuri leidžia gauti kreditą iki 1 000 eurų nemokamai.
 • Suteikiami kreditai su NT įkeitimu
 • Galima pratęsti kredito sutartį, jei tai numatyta sutartyje
Trūkumai:
 • Neteikiamas refinansavimas
 • Mokesčiai už mokėjimo paskirties keitimą, perviršinio mokėjimo grąžinimą ir pažymos išdavimą
3 Momentcredit
Plačiau+
7.9
Pavyzdžiui, jei 1.000 Eur dydžio kreditą (bendra vartojimo kredito suma) imtumėte 24 mėnesių terminui už 54% metinių palūkanų, kurioms pritaikius 92,08 % nuolaidą, palūkanos būtų 4,91 % per metus, taip pat taikant sutarties sudarymo mokestį, kuris bus paskirstytas įmokose vienodomis dalimis po 7,60 Eur, ir 0,00 Eur/mėn. administravimo mokestį, bei jei mokėtumėte įmokas kas mėnesį, o vartojimo kreditas būtų išmokamas nedelsiant, tuomet bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1.234,32 Eur, BVKKMN – 23,25%, o mėnesinė įmoka būtų 51,43 EUR.
„Moment credit“ yra vienas seniausių kreditorių Lietuvoje, šiuo metu siūlantis kreditus internetu per savo savitarnos sistemą. Įmonė siūlo lanksčias sąlygas bei humanišką aptarnavimą sprendžiant kliento problemas.
Paskolos kaina
7.5
Sąlygų lankstumas
8.4
Informacijos skaidrumas
7.9
Patogumas
7.8
Privalumai:
 • Galimybė mėnesiui atidėti paskolos grąžinimą;
 • Geras klientų aptarnavimas, orientuotas į kliento problemų sprendimą;
 • Išskirtinai greitai suteikiamas kreditas (per 5 min. po patvirtinimo).
Trūkumai:
 • Aukštas sutarties sudarymo mokestis;
 • Aukštas paskolos aptarnavimo mokestis;
 • Nepatogi interneto svetainė.
Daugiau kreditorių

* „Visi Kreditai“ dalyvauja partnerystės programoje su trečiąja šalimi. Tai reiškia, kad mes galime gauti komisinį atlygį lankytojui sudarius paskolos sutartį per mūsų pateiktą nuorodą.

Apie greitųjų kreditų siūlomas akcijas

Pirma paskola nemokamaiPirmos paskolos nemokamai (arba paskola be pagrangimo) akcija yra siūloma jau daug metų. Dažniausiai šią akciją savo paskoloms siūlo skirtingos bendrovės skirtingu metu. Kartais tą siūlo tik į rinką atėję kreditoriai, norėdami pritraukti pirmą klientų srautą, o kartais ir jau ilgą laiką Lietuvoje veikiančios bendrovės.
 
Greitųjų paskolų be palūkanų akcija yra populiariausia ir sulaukia daugiau dėmesio, tačiau tai nėra vienintelė akcija, kurią siūlo kredito davėjai.
 
Be paskolos be pabrangimo, Lietuvoje taip pat siūlomos ir kitos greitųjų kreditų akcijos: greitieji kreditai su pirmos įmokos atidėjimu keliems mėnesiams, greitos paskolos su nemokamu grąžinimo terminu, nuolaida paskolos palūkanoms ir pan.
 
Nepaisant kitų akcijų, pirma paskola nemokamai vis tiek yra populiariausia iš jų. Nemokama paskola be palūkanų iš esmės leidžia nemokėti nė cento už pasiskolintus pinigus ir jų naudojimąsi (nebent akcijos sąlygos numato kitaip).

Kas yra nemokamos paskolos?

Tai pirmą kartą dėl paskolos besikreipiantiems asmenims, t.y. naujiems klientams suteikiama nuolaida, kuri sumažina mokamą palūkanų normą iki 0%. Tai reiškia, kredito gavėjui reikės grąžinti tik pasiskolintą sumą be palūkanų ir be pabrangimo.

Delspinigiai ir kiti paskolos sutartyje numatyti mokesčiai vis tiek galios, todėl gali reikėti susimokėti papildomai, jei nevykdysite sutartyje numatytų sąlygų. Be to, pirma paskola nemokamai neatleidžia kliento nuo kitų sutartyje numatytų mokesčių, bet tik nuo palūkanų (nebent akcijos sąlygos numato kitaip). Todėl prieš pasirašant sutartį reikėtų pasidomėti ar ir kokie mokesčiai bus taikomi.

Kodėl suteikiamos paskolos be palūkanų?

Paskolos be palūkanųKaip ir kitose verslo srityse, taip ir čia, kredito davėjams konkuruojant tarpusavyje dėl klientų srauto, yra siūlomos įvairios akcijos ir nuolaidos klientams pritraukti. Kai kurie kreditoriai siūlo mažesnes kainas, lankstesnes sąlygas, ilgesnį paskolos grąžinimo terminą, o kiti siūlo akcijas.

Siūlydami paskolą be palūkanų kredito davėjai tikisi, kad paslauga pasinaudoję ir su kredito davėjo sistema, aptarnavimu ir paslaugų kokybe apskritai susipažinę klientai pasirinks jo paslaugas ir kitą kartą.

Jie taip pat gauna kliento kontaktus, kuriuos gali ateityje naudoti rinkodaros tikslais. Todėl pirma paskola nemokamai yra naudinga visoms suinteresuotoms pusėms. Klientas taip pat turi teisę atsisakyti gauti bet kokių naujienlaiškių, pasiūlymų ar reklamos. Tam tereikia susisiekti su kredito davėju ir išreikšti norą, kad asmens duomenys būtų pašalinti iš jo duomenų bazės.

Kas gali gauti pirmą paskolą nemokamai?

Kaip sufleruoja pats pavadinimas, nemokamą kreditą gali gauti pirmą kartą į šią akciją siūlantį kreditorių dėl paskolos besikreipiantis klientas. Naujas klientas taip pat turi atitikti standartinius vartojimo paskoloms keliamus reikalavimus, kitu atveju pirma paskola nemokamai negalės būti suteikta dėl vartojimo kreditų įstatyme numatytų ribojimų.

Kaip gauti pirmą kreditą nemokamai?

Nemokamos paskolosKredito be palūkanų išdavimo sąlygos ir procesas yra identiškas tam, kuris taikomas bet kokiai kitai paskolai. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti pirmą kreditą nemokamai teikiantį kreditorių.

Šiuo metu Lietuvoje yra du kredito davėjai, kurie suteikia nemokamą kreditą: SMSPinigai ir Paskolos.lt.

Dalis kreditorių siūlo panašią akciją, kuri leidžia akcijos sąlygoje numatytą laikotarpį nemokėti palūkanų. Dažniausiai tai yra pirmus 2-3 mėnesiai. Tokią akciją siūlo: Credit24 ir Vivus.

Dėl konkrečių sąlygų, taikomų kreditui be palūkanų ar paskolai su kita akcija, skaitykite jas taikančio kredito davėjo interneto svetainėje.

Dažniausiai užduodami klausimai

 • Ar pirma paskola nemokamai yra saugi?
  Taip, visas šią ir panašias akcijas siūlančias bendroves prižiūri atitinkamos valstybinės priežiūros institucijos, todėl galite būti užtikrinti, kad pateikiamos sutarties sąlygos bus patenkintos.
 • Kokių tipų akcijos yra siūlomos su prierašu „be palūkanų“?
  Paskolos akcija, kuri yra reklamuojama kaip „paskola be palūkanų“ gali reikšti:
  • akciją, kuomet palūkanų nereikia mokėti visą sudaromos sutarties laikotarpį (tokia akcija dar žinoma kaip „pirma paskola nemokamai“);
  • akciją, kuomet palūkanų nereikia mokėti tik dalį sutartyje numatyto laikotarpio.
 • Kokiais atvejais gali reikėti grąžinti didesnę sumą, nei buvo pasiskolinta?
  Pirmas kreditas nemokamai įpareigoja kredito gavėją grąžinti tik pasiskolintą sumą. Tačiau gali reikėti grąžinti didesnę sumą, jei buvo pažeistos sutarties sąlygos (pvz. laiku neatliktas mokėjimas). Detali informacija turi būti pateikta kiekvieno kredito davėjo akcijos sąlygose.
 • Kas šiuo metu siūlo nemokamas paskolas?
  Nemokamą paskolą šiuo metu siūlo SMSPinigai kredito bendrovė. Įmokų atidėjimą siūlo Vivus ir Credit24 kreditoriai.
Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
Logo