Per kiek laiko bankas priima sprendimą dėl paskolos?

Banko sprendimas dėl paskolos išdavimo priklauso nuo keleto veiksnių. Įprastai, gavęs konkrečią būsto paskolos užklausą, bankas sprendimą dėl paskolos išdavimo priima per 2-5 darbo dienas.

Tačiau, būsto paskolos atveju, prieš bankui priimant sprendimą, klientas turi atlikti keletą žingsnių (žr. kaip gauti būsto paskolą) – pasirinkti konkretų banką, išsirinkti būstą, gauti turto vertinimo pažymą ir pateikti ją bankui kartu su kitais būtinais dokumentais. Priklausomai nuo to, kiek ilgai klientas užtrunka atliekant šiuos bei kitus paskolai gauti būtinus procesus, pats būsto paskolos gavimas gali užtrukti nuo 2 iki 4 savaičių, jei stengiamasi paskolą gauti kuo greičiau ir neatsiranda papildomų trukdžių.

Siekiant pagreitinti būsto paskolos gavimo procesą, galima pasikonsultuoti ar tiesiogiai bendradarbiauti su paskolų brokeriais.

Jei į banką kreipiamasi dėl vartojimo paskolos, bankas sprendimą gali priimti per 1-2 darbo dienas, priklausomai nuo pasirinkto banko ir jo vidinių paskolos išdavimo tvarkų.

Jei kreipiamasi dėl greitojo kredito į kredito bendrovę, sprendimas gali būti priimamas per 15 minučių.

Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
Logo