Paskolos bedarbiams: kokios galimybės pasiskolinti nedirbančiam?

Jei neturite darbo, gauti paskolą gali būti sunku. Tačiau jei gaunate pakankamas pajamas kitais būdais ir turite gerą kredito istoriją, galite bandyti kreiptis dėl paskolos išdavimo. Tokiu atveju kreditorius individualiai įvertins jūsų paraišką ir atliks kreditingumo bei pajamų vertinimą prieš nuspręsdamas dėl paskolos išdavimo. 

Paskutinis atnaujinimas: 2023-08-09.

1 Finbee
Plačiau+
9.1
Viena populiariausių tarpusavio skolinimo platformų, kuri gali pasiūlyti lanksčias paskolos sąlygas bei vieną mažiausių metinių palūkanų normą vartojimo kreditams. Finbee siūlo įvairias paskolas, kiekvienos kurių sąlygos yra pritaikomos individualiai, atsižvelgiant į paskolos gavėjo kredito istoriją ir kreditingumo vertinimą. Kreditams taip pat nuolat taikomos akcijos ir nuolaidos.
Paskolos kaina
8.4
Sąlygų lankstumas
8.6
Informacijos skaidrumas
8.8
Patogumas
9.1
Privalumai:
 • Viena mažiausių vartojimo kredito kainų dėl investuotojų konkurencijos platformoje
 • Lanksčios paskolos sąlygos, leidžiančios pasiskolinti iki 25 000 eurų iki 84 mėn. laikotarpiui
 • 14 dienų paskolos grąžinimo garantija
 • Individualiai derinamos paskolos sąlygos
 • Galimybė gauti paskolų refinansavimą
 • Modernus ir intuityvus internetinės svetainės dizainas
Trūkumai:
 • Pinigai paskolos gavėją gali pasiekti tik po 3-4 darbo dienų nuo paraiškos pateikimo
 • Minimali paskolos suma net 300 eurų - netinkama ieškantiems nedidelio greitojo kredito

* „Visi Kreditai“ dalyvauja partnerystės programoje su trečiąja šalimi. Tai reiškia, kad mes galime gauti komisinį atlygį lankytojui sudarius paskolos sutartį per mūsų nuorodą. Mūsų dalyvavimas šioje programoje neįtakoja galutinės Jūsų už paskolą mokamos kainos. Su mūsų vertinimo metodologija galite susipažinti paspaudę nuorodą.

Reikia paskolos bedarbiams: kokios išeitys?

Paskolos bedarbiamsPaskola bedarbiui (greitasis kreditas ar kita vartojimo paskola) gali būti išduodama tik tuo atveju, jei jis turi kitų, ne pašalpos pajamų (verslo, individualios veiklos, nuomos, autorinių sutarčių ir kt.). Pajamos turi būti oficialios, matomos atliekant pajamų vertinimą. Be to, jis taip pat turės atitikti kitus reikalavimus paskolai gauti. Atitinkant visus Atsakingo skolinimo nuostatų ir kitus reikalavimus, pateikus paraišką kredito davėjas atliks individualų kreditingumo (mokumo) vertinimą ir priims sprendimą dėl paskolos suteikimo.

Tarp standartinių reikalavimų, kuriuos turi atitikti visi paskolos gavėjai, nepriklausomai nuo jų bedarbio statuso yra:

 • Reikia neturėti įsiskolinimų ar pradelstų mokėjimų (žr. paskolos turintiems skolų);
 • Turėti pakankamai gerą kredito istoriją (žr. paskolos su bloga kredito istorija);
 • Turėti asmeninę banko sąskaitą;
 • Įsipareigojimams vykdyti skiriamos lėšos neturi sudaryti daugiau nei 40% gaunamų pajamų.

Be to, net turint darbą, paskolos gavėjas turi esamoje darbovietėje būti išdirbęs bent 4 mėnesius. Paskola neišdirbus 4 mėnesių iš esmės turi tokį patį statusą, kaip ir paskola be darbo stažo ar paskola nedirbantiems.

Visais šiais reikalavimais kreditorius nori užsitikrinti, kad kredito gavėjas turės stabilias pajamas įmokoms atlikti ir nevėluos to daryti. Todėl žmogus turi būti mokus, net neturėdamas darbo: tik tokiu atveju vartojimo paskola bedarbiams bus svarstoma. Kitu atveju būtina turėti darbo sutartį. Deja, bet net atitinkant kitus paskolos gavėjui keliamus reikalavimus jokios paskolos internetu asmenims, negaunantiems oficialių pajamų, negali būti išduotos. Taip pat nėra išduodamas ir greitas kreditas be pajamų, ir paskolos be pajamų vertinimo.

Tokiu atveju skolintis galima tik neoficialiai (iš artimųjų, draugų, kitų privačių asmenų). Dažnai tokiais neformaliais skolinimo atvejais, pasiskolinti galima ir negaunant oficialių pajamų, ir be pajamų vertinimo. Tačiau nepaisant to, rekomenduojama vadovautis gerosiomis skolinimosi praktikomis, skolintis atsakingai ir tinkamai valdyti savo finansus, kad net ir tokios neformalios paskolos netaptų papildoma finansine našta.

Paminėtina, kad kai kurie kreditoriai gali lengviau suteikti paskolas su laiduotoju arba su užstatu. Tokiais atvejais kredito gavėjo mokumas užtvirtinamas laiduotojo pagalba arba įkeičiamu turtu.

Paskola neišdirbus 4 mėnesių: ar galima gauti?

Vienas iš reikalavimų bet kokiam kreditui gauti, yra susijęs su darbo stažu. Vertinant kiekvieną paraišką, kredito davėjas privalo atsižvelgti į paraišką pateikusio asmens darbo stažą ir įvertinti ar jis turi bent 4 mėnesių darbo stažą.

Jei pagrindinės ar vienintelės asmens pajamos yra gaunamos iš darbo, tuomet paskola neišdirbus 4 mėnesių negalės būti suteikta. Tačiau jei asmuo gauna kitas pajamas, jos yra pakankamos ir jos gali būti įrodytos banko išrašais ar kitais oficialiais dokumentais, tuomet kai kurie kredito davėjai gali apsvarstyti galimybę išduoti paskolą neišdirbus 4 mėnesių.

Kaip gauti paskolą be vieno cento pavedimo ir registracijos mokesčio?

Kam yra reikalingas vieno cento pavedimas, kurio reikalauja dauguma kreditorių? Jo tikslas – identifikuoti kredito gavėjo tapatybę. Tai yra pakankamai greitas ir paprastas būdas tai atlikti, todėl dauguma kredito davėjų juo naudojasi. Tačiau atsiradus galimybei tapatybę patvirtinti kitais būdais, atsirado ir paskolos be vieno cento pavedimo ar be susijusių registracijos mokesčių.

Palyginus su paskolos bedarbiams atveju, gauti kreditą be registracijos mokesčio šiandien yra gerokai lengviau. Kai kurie kreditoriai nereikalauja jo atlikti ir savo tapatybę leidžia patvirtinti kitais būdais. Kai kurie kreditoriai taip pat nereikalauja ir paskolos sutarties mokesčio, kuris kartais šnekamojoje kalboje yra laikomas registracijos mokesčiu.

Paskolos nedirbantiemsKaip ir aukščiau aptartais atvejais, paskola bedarbiams be jokių registracijos mokesčių bus išduota tik atitikus minėtas sąlygas bei suradus kredito davėją, kuris nereikalaus kredito mokesčio. Tačiau kredito davėjai privalo reikalauti tapatybės patvirtinimo.

Bet kuriuos atveu, jei norite sutaupyti ir ieškote pigiausio paskolos varianto, tuomet akys turėtų krypti link kreditorių, kur išduodama pirma paskola nemokamai. Tokios paskolos yra naudingiausios, nes reikalauja mažiausiai kaštų. Kitu atveju gali tekti sumokėti daugiau, nes didele dalimi palūkanos priklauso nuo jūsų mokumo.

Dažniausiai užduodami klausimai

Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
Logo