Paskolos bedarbiams [2023]

Jei neturite darbo, susirasti paskolą gali būti sunkiau. Laimei, yra kreditorių, kurie svarsto paskolų bedarbiams išdavimą. Tokiais atvejais kredito davėjui svarbiausias kliento mokumas, todėl kreditai bedarbiams gali būti išduodami, jei mokumas yra aukštas, o taip pat gaunamos pajamos kitais būdais. Paskolos nedirbantiems atveju kreditorius gali individualiai įvertinti kredito gavėjo paraišką prieš nuspręsdamas dėl paskolos išdavimo. Norint gauti kreditą – žiūrėkite į davėjų sąrašą ir skaitykite informaciją pateiktą žemiau. 

Paskutinis atnaujinimas: 2023-01-02.

1 Finbee
Plačiau+
9.1
Viena populiariausių tarpusavio skolinimo platformų, kuri gali pasiūlyti lanksčias paskolos sąlygas bei vieną mažiausių metinių palūkanų normą vartojimo kreditams. Finbee siūlo įvairias paskolas, kiekvienos kurių sąlygos yra pritaikomos individualiai, atsižvelgiant į paskolos gavėjo kredito istoriją ir kreditingumo vertinimą. Kreditams taip pat nuolat taikomos akcijos ir nuolaidos.
Paskolos kaina
8.4
Sąlygų lankstumas
8.6
Informacijos skaidrumas
8.8
Patogumas
9.1
Privalumai:
 • Viena mažiausių vartojimo kredito kainų dėl investuotojų konkurencijos platformoje
 • Lanksčios paskolos sąlygos, leidžiančios pasiskolinti iki 25 000 eurų iki 84 mėn. laikotarpiui
 • 14 dienų paskolos grąžinimo garantija
 • Individualiai derinamos paskolos sąlygos
 • Galimybė gauti paskolų refinansavimą
 • Modernus ir intuityvus internetinės svetainės dizainas
Trūkumai:
 • Pinigai paskolos gavėją gali pasiekti tik po 3-4 darbo dienų nuo paraiškos pateikimo
 • Minimali paskolos suma net 300 eurų - netinkama ieškantiems nedidelio greitojo kredito

* „Visi Kreditai“ dalyvauja partnerystės programoje su trečiąja šalimi. Tai reiškia, kad mes galime gauti komisinį atlygį lankytojui sudarius paskolos sutartį per mūsų nuorodą. Mūsų dalyvavimas šioje programoje neįtakoja galutinės Jūsų už paskolą mokamos kainos. Su mūsų vertinimo metodologija galite susipažinti paspaudę nuorodą.

Reikia paskolos bedarbiams: kokios išeitys?

Paskolos bedarbiamsTaip, greitieji kreditai bedarbiams yra išduodami sunkiau, nei kitiems klientams. Natūralu, nes kiekvienas kreditorius nori kuo mažesnės rizikos. Ir visgi yra kreditorių, kurie net įprastus greituosius kreditus bedarbiams išduoda be papildomų klausimų. Jei atitinkate minimalius reikalavimui kreditui gauti – susijusius su jūsų pilietybe ir amžiumi – greitasis kreditas internetu jums bus išduotas.

Tiesa, tokių kreditorių nėra daug, nes dauguma jų turi griežtesnius reikalavimus paskolai gauti: reikia būti išdirbus bent 4 mėnesius, turėti darbo stažą, neturėti įsiskolinimų, kredito istorija turi būti nepriekaištinga, taip pat turi būti asmeninė banko sąskaitą, o įsipareigojimams vykdyti skiriamos lėšos neturi sudaryti daugiau nei 40% gaunamų pajamų. Visa tai įgyvendinti yra sudėtinga neturint darbo. Net ir paskolos įsiskolinusiems yra suteikiamos lengviau, nei šios. Paskolos bedarbiams atveju, kad gauti kreditą reikės ir atitikti sąlygas, ir surasti kreditorių, kuris jūsų paraišką svarstytų (laimei, visus tokius kreditorius mes pateikiame aukščiau esančioje lentelėje).

Paskola neišdirbus 4 mėnesių dažniausiai turi tokius pat standartus, kaip ir paskolos nedirbantiems ar paskolos be darbo stažo, t.y. ją gauti taip pat nėra paprasta. Reikalaudamas to kreditorius nori užsitikrinti, kad kredito gavėjas turės stabilias pajamas įmokoms atlikti ir nevėluos to daryti. Todėl žmogus turi būti mokus, net neturėdamas darbo: tik tokiu atveju vartojimo paskola bedarbiams bus svarstoma. Kitu atveju būtina turėti darbo sutartį.

Palyginus su paskolos bedarbiams atveju, daug lengviau gauti kreditą be registracijos mokesčio. Kai kurie kreditoriai nereikalauja jo atlikti ir savo tapatybę galima patvirtinti kitais būdais. Kai kurie kreditoriai taip pat nereikalauja ir paskolos sutarties mokesčio, kuris kartais šnekamojoje kalboje yra laikomas registracijos mokesčiu.

Paskolos nedirbantiemsTurint omenyje, kad paskolos nedirbantiems asmenims ir taip yra sunkiai išduodamos, tikėtis, kad paskola bedarbiams be jokių registracijos mokesčių bus išduota – naivu. Tie kredito davėjai, kurie suteikia greituosius kreditus bedarbiams, tikėtina reikalaus jūsų bent jau tapatybės patvirtinimo. Bet jei norite sutaupyti ir ieškote pigiausio paskolos bedarbiams varianto, tuomet akys turėtų krypti link kreditorių, kur išduodama pirma paskola nemokamai. Tokios paskolos nedirbantiems asmenims yra naudingiausios, nes reikalauja mažiausiai kaštų. Kitu atveju gali tekti sumokėti daugiau, nes didele dalimi palūkanos priklauso nuo jūsų mokumo.

Nepaisant visko, kai kurie kreditoriai suteikia paskolas nedirbantiems, tačiau su papildoma sąlyga: laiduotoju arba užstatu. Tokiais atvejais kredito davėjui nebėra taip aktualu, kad dėl paskolos besikreipiantis žmogus yra bedarbis, nes už jį laiduoja arba kitas asmuo, arba jo paskolą apsaugo jo užstatomas turtas. 

Lengviausia yra tiems, kurie oficialiai neturi darbo, tačiau gauna stabilias pajamas iš kitų šaltinių, nes paskolos be pajamų suteikiamos sunkiau. Kalbame apie dirbančius pagal individualią veiklą, pagal verslo liudijimą ar pan. Tokios paskolos internetu bedarbiams yra išduodamos labai lengvai, nes tokie žmonės nesunkiai gali pagrįsti savo pajamas ir jų stabilumą nepaisant bedarbio statuso.

Dar viena išeitis yra kreiptis į tarpininkus, kurie jūsų paraišką perduos visoms bendrovėms su kuriomis bendradarbiauja. Toks būdas gauti kreditą gali būti paprasčiausias, nes iš karto ir individualiai sužinosite ar kreditai bedarbiams gali būti suteikti. Tam jums tereikės nurodyti paskolos sumą, terminą ir kitas pagrindines sąlygas. Visu kitu pasirūpins jus atstovaujantis tarpininkas.

Kaip gauti paskolą be vieno cento pavedimo ir registracijos mokesčio?

Kam yra reikalingas vieno cento pavedimas, kurio reikalauja dauguma kreditorių? Jo tikslas – identifikuoti kredito gavėjo tapatybę. Tai yra pakankamai greitas ir paprastas būdas tai atlikti, todėl dauguma kredito davėjų ties tuo apsistoja. Tačiau jei yra paskolos be vieno cento pavedimo ar be kitų registracijos mokesčių, tokių kreditorių yra. Juos įsivardinti galite pasinaudodami mūsų reitingų lentele puslapio viršuje ir perskaitydami mūsų kiekvieno kreditoriaus aprašymus.

Skirtingai nei paskolų su bloga kredito istorija atveju, pasiskolinti be registracijos mokesčio gali būti net sudėtingiau, nepaisant atrodytų nereikšmingo vieno cento. Taip yra todėl, kad tapatybės patvirtinimas yra būtinas prieš išduodant paskolą, o lengviausia ją patvirtinti būtent vieno cento pavedimo pagalba. Kai kurie kreditoriai suteikia kitų būdų, todėl jei jūsų poreikis yra gauti paskolą be vieno cento pavedimo, tuomet reikėtų tiesiog išsirinkti tokį kreditorių, kuris turi kitų būdų tapatybei patvirtinti.

Tas pats galioja ir kito mokesčio atveju: jei norite gauti kreditą be registracijos mokesčio, tuomet reikia tik išsirinkti vieną iš tokių kreditorių mūsų aukščiau pateiktoje reitingų lentelėje. Tiesa, jei jus visgi domina kreditai bedarbiams, tai čia didelio pasirinkimo galite ir neturėti: paskolos bedarbiams gali būti suteikiamos tik tų bendrovių, kurios reikalaus tapatybę patvirtinti standartiniu būdu.

 • Kaip gauti paskolą nedirbančiam?
  Paskolą nedirbančiam galima gauti įprastu būdu turint kitų pajamų (valstybės išmokų, ind. veiklos pajamų, pajamų pagal autorystės sutartis ir kt.).
 • Ką daryti, jei netekau darbo jau turint įsipareigojimų?
  Tokiu atveju dėl konkrečių sprendimo būdų reikėtų kreiptis į kredito davėją. Dažniausiai yra suteikiama paskolos grąžinimo atidėjimo galimybė ir be papildomo derinimo su kredito davėju. Sunkesniais atvejais galite kreiptis dėl refinansavimo ar paskolos įsiskolinusiems.
 • Ar norint gauti paskolą bedarbiui reikia įkeisti turtą?
  Ne, kaip ir kitų greitųjų vartojimo paskolų atveju, turto įkeitimas (užstatas) nėra būtinas. Tačiau, kaip ir minėta prieš tai, norint gauti tokią paskolą, jums reikės atitikti kitus, visiems taikomus reikalavimus paskolai gauti.
 • Ar bedarbis gali gauti refinansavimo paskolą?
  Refinansavimo sąlygos yra derinamos individualiai, todėl geriausia išsiųsti užklausą refinansavimą siūlantiems kreditoriams. Tačiau neturint alternatyvaus pajamų šaltinio, net refinansavimą suteikus, papildomai pasiskolinti galimybės neturėsite.
 • Kokios sąlygos taikomos paskoloms bedarbiams?
  Bedarbiai gali pasiskolinti tomis pačiomis sąlygomis, kaip ir visi paskolų gavėjai, tačiau jie lygiai taip pat turi atitikti visiems taikomus reikalavimus paskolai gauti.
 • Ką svarbu žinoti prieš kreipiantis dėl paskolos bedarbiams?
  Labai svarbu įsitikinti papildomų sutartyje numatytų paslaugų sąlygomis. Paskolos grąžinimo atidėjimas yra itin svarbus, jei neturite užtikrintų ir stabilių pajamų, bet vis tiek nusprendžiate skolintis. Taip pat, jei prieš skolinantis turite kitų įsipareigojimų, pasidomėkite galimybe juos refinansuoti vietoje to, kad skolintis papildomai.
 • Ar bedariai gali gauti paskolas?
  Taip, bet tik tokiu atveju, jei bedarbis gauna kitas, su darbo santykiais nesusijusias pajamas bei atitinka kitus paskolos gavėjui taikomus reikalavimus, turi gerą kredito istoriją.
 • Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
  Logo