Paskolos telefonu ir SMS kreditai

Pasiskolinti internetu yra paprasta, bet pasiskolinti telefonu – dar paprasčiau! Tam nereikia pildyti ilgų paskolos paraiškos formų ir ilgai laukti, kol pinigai pasieks banko sąskaitą. SMS kreditai yra pats greičiausias ir lengviausias būdas pasiskolinti: pinigai jūsų banko sąskaitą pasiekia kelių minučių bėgyje. Tik šiame „Visi Kreditai“ puslapyje – visos paskolas telefonu ir SMS žinute išduodančios bendrovės vienoje vietoje! 

Remiama* 1 Mokilizingas
Remiama* 2 Vivus
3 GF bankas
Remiama* 4 SMSPinigai
Remiama* 5 Bobutės paskola

* „Visi Kreditai“ dalyvauja partnerystės programoje su trečiąja šalimi. Tai reiškia, kad mes galime gauti komisinį atlygį lankytojui sudarius paskolos sutartį per mūsų pateiktą nuorodą.

Kuo skiriasi paskolos telefonu nuo SMS kreditų?

Paskolos telefonu
Paskolos telefonu ir SMS kreditai turi vieną esminį panašumą: norint juos gauti užtenka tik mobiliojo telefono įrenginio. Tačiau nepaisant to, jie vienas nuo kito skiriasi tuo, kokią funkciją reikia atlikti norint pasiskolinti.

SMS kreditų atveju viskas yra labai paprasta: jūs susisiekiate su kredito davėju jo nurodytais kontaktais ir pateikiate užklausą paskolai gauti. Šiuo atveju jums gali reikėti pasakyti žodžiu savo asmens duomenis bei norimas paskolos sąlygas. Viską įvertinęs konsultantas jus iš karto informuos apie sprendimą dėl paskolos suteikimo. Teigiamo sprendimo atveju pinigai jūsų nurodytoje banko sąskaitoje atsidurs netrukus.

Tačiau paskolos telefonu vien tik tuo neapsiriboja. Pasiskolinti šiuo būdu galima ir kitais kreditoriaus siūlomais būdais. Vienas iš tokių: SMS žinutė kreditoriaus nurodytu telefonu. Esant galimybei pasiskolinti tokiu būdu, užtenka išsiųsti SMS žinutę pagal kredito davėjo nurodytus duomenis, t.y. išsiunčiant atitinkamus raktinius žodžius nurodytu trumpuoju tel. nr. Tokia paskola telefonu (arba SMS žinute) yra ko gero paprasčiausias būdas pasiskolinti.

Tai yra du pagrindiniai būdai, kaip gauti paskolą telefonu. Trečiasis būdas (neįtrauktas į mūsų rekomenduojamų paskolas telefonu teikiančių bendrovių sąrašą viršuje) yra gauti paskolą pasinaudojus mobiliosiomis programėlėmis (pvz. Smart-ID). Tačiau tokią galimybę pasiskolinti suteikiančių kredito davėjų neįtraukiame į paskolas telefonu teikiančių bendrovių sąrašą, nes tai nėra nė kiek paprastesnis būdas pasiskolinti, nei skolinantis internetu. Tačiau jei jus domina toks kreditas internetu, jį gauti galėsite apsilankę puslapyje, kurį pasieksite spustelėję ant greta esančios nuorodos.

Kaip gauti paskolą sms žinute?

Norint pasiskolinti telefonu (arba SMS žinute) jums reikės išpildyti keletą esminių sąlygų. Visi kreditoriai, suteikiantis galimybę gauti paskolą telefonu arba SMS žinute, reikalauja, kad kredito gavėjas jau būtų užsiregistravęs kreditoriaus internetinėje savitarnos sistemoje bei patvirtinęs visus savo asmens duomenis. Kai kuriais atvejais yra reikalaujama, kad kredito gavėjas pirmą paskolą gautų įprastu būdu, t.y. internetu.

Tai reiškia, kad paskolos telefonu ar SMS kreditai nėra būdas išvengti duomenų tikrinimo ar tapatybės patvirtinimo. Paskolos be vieno cento pavedimo šiuo atveju gauti nepavyks, nes registracijos, identifikacijos ir duomenų tikrinimo procesą praeiti vis tiek reikės (nebent pasirenkama tą atlikti Smart-ID programėlės pagalba ar kitu būdu).

Bet jei šią sąlygą įgyvendinsite, greitąjį kreditą telefonu ar SMS žinute galėsite gauti sekant aukščiau aprašytais žingsniais.

Tačiau būtina atminti, kad konkrečios detalės gali skirtis priklausomai nuo pasirinkto paskolas telefonu teikiančio kreditoriaus.

SMS kreditų privalumai ir trūkumai

SMS kreditaiTokia unikali paslauga neišvengiamai turi savų privalumų ir trūkumų. Konkrečius kiekvieno kreditus telefonu teikiančių kredito davėjų pliusus ir minusus galite matyti mūsų aukščiau pateiktoje lentelėje, paspaudę mygtuką „Plačiau+”. Tačiau kalbant apie paskolas telefonu ir SMS kreditus bendrai, galime išskirti šiuos aspektus.

Privalumai

 • Labai greitas ir patoguas būdas pasiskolinti;
 • Atsakymas į užklausą dėl paskolos gavimo pateikiamas iš kart;
 • Galima pasiskolinti be interneto;
 • Kai kurie kreditoriai gali suteikti tokią paskolą su bloga kredito istorija.

Trūkumai

 • Didesnė bendra vartojimo kredito kainos metinė norma lyginant su kitais kreditais;
 • Išduodamos tik mažos vertės, trumpalaikės paskolos;
 • Riboto lankstumo kredito grąžinimo terminas.

Todėl, kaip ir kalbant apie greituosius kreditus apskritai, esminis faktorius, lemsiantis ar SMS kreditai ir paskolos telefonu apskritai yra jums tinkamiausias sprendimas, priklausys nuo jūsų finansinės situacijos ir konkretaus poreikio.

Jei neturite interneto, tuomet esant poreikiui gauti paskolą telefonu arba SMS žinute gali būti vienintelė išeitis, jei pinigų reikia čia ir dabar. O kalbant apie jūsų poreikį, jei maksimalų prioritetą skiriate tam, kad pinigai pasiektų jus kuo greičiau, tuomet SMS kreditai ar greitos paskolos, gali būti vertingas pasirinkimas.

Bet reikėtų atminti, kad dar labiau nei greitieji kreditai internetu, tokios paskolos vidutiniškai turi didesnę palūkanų normą ir todėl gali dar drastiškiau paveikti jūsų finansus, jei skolinsitės neatsakingai.

Dažniausiai užduodami klausimai

 • Kas gali gauti paskolą telefonu?
  Pasiskolinti telefonu gali visi asmenys, kurie atitinka vartojimo kredito gavėjui keliamus reikalavimus, atitinka mokumo vertinimo standartus bei jau yra anksčiau kitu būdu ėmę paskolą iš paskolos davėjo.
 • Kokią sumą galima pasiskolinti telefonu?
  Maksimali paskolų telefonu suma yra ribojama labiau, nei paskolų internetu. Dažniausiai telefonu galima pasiskolinti iki kelių tūkstančių eurų, tačiau konkreti suma yra nustatoma konkretaus kreditoriaus.
 • Kokiais būdais galima pasiskolinti telefonu?
  Paskolą galima paskambinus kredito davėjo nurodyti telefonu, išsiuntus SMS žinutę (jei kredito davėjas tokią galimybę numato) arba naudojantis mobiliojo įrenginio interneto prieiga.
 • Kokią paskolą galima gauti telefonu?
  Telefonu arba SMS žinute galima gauti tik smulkų greitąjį kreditą. Naudojantis internetu - visas paskolas, kurias galima gauti nuotoliniu būdu.
 • Ar skiriasi paskolų sąlygos skolinantis telefonu?
  Jei skolinsitės internetu, paskolos bus identiškos nepriklausomai nuo naudojamo įrenginio. Tuo tarpu paskolas telefonu arba SMS žinute įprastai (bet ne visada) siūlo kredito davėjai, pasižymintys brangesnėmis paslaugomis.
Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
Logo