Paskolos.lt

Parašykite atsiliepimą

Tai yra tai pačiai įmonei kaip ir „SMSPinigai“ priklausanti bendrovė. Tačiau „Paskolos.lt“ savo pasiūlymais skiriasi nuo savo pirmtakės. Abu kreditoriai išduoda greituosius kreditus, paskolas automobiliams ir paskolas su NT įkeitimu. Tačiau „SMSPinigai“ pasiūla yra daug platesnė: ten yra siūloma kreditai remontui, atostogoms, vestuvėms, medicininėms reikmėms ir pan. Be abejo, „Paskolos.lt“ siūlomus vartojimo kreditus taip pat galima paskirti šioms reikmėms.

„Paskolos.lt“ neturi didelių privalumų savo pirmtako atžvilgiu: siūlomos paskolų sąlygos visumoje yra labai panašios. Internetinės svetainės išdėstymas taip pat yra beveik identiškas. Tačiau skirtingai nei „SMSPinigai“, čia nėra siūlomas paskolų refinansavimas.

Kalbant apie konkretesnes sąlygas, dalies paslaugų įkainiai (pvz. kredito sutarties pratęsimas) yra taikomas individualiai ir konkretūs įkainiai kredito gavėjams yra mato savitarnos svetainėje. Pažymų išdavimas čia kainuoja 15€, o permokų grąžinimas ir mokėjimo paskirties pakeitimas – 5€. Vėlgi, tai nesiskiria nuo tų įkainių, kurie yra taikomi ir kitoje UAB „Nordecum“ valdomoje kredito bendrovėje.

Renkantis tarp „Paskolos.lt“ ir „SMSPinigai“ reikėtų atkreipti dėmesį į galimybė gauti akcijas naujiems klientams. Abu kredito davėjai siūlo tas pačias kredito įmokos atidėjimo akcijas, t.y. leidžia naujiems klientams nemokėti palūkanų pirmus 3 mėnesius po paskolos gavimo, todėl reikėtų rinktis tą kreditorių, pas kurį dar nesate kreipęsi, nes tokiu atveju jums bus pritaikoma akcija naujiems klientams.

Informacija atnaujinta: 2022-06-28.

Bendros sąlygos Kitos sąlygos
Paskolos suma
Nuo 100€ iki  15 000€
Paskolos sutarties mokestis Nėra
Paskolos terminas Nuo 3 mėn. iki 72 mėn. Paskolos administravimo mokestis iki 0.04% per dieną.
Metinė palūkanų norma Nuo 3.67% Paskolos grąžinimo termino pratęsimas Galimas
Paskolos gavimo laikas 15 min. Išankstinis paskolos grąžinimas Suteikiamas
Paskolų refinansavimas Nesuteikiamas Delspinigiai 0.05% nuo pradelstos sumos per dieną

„Paskolos.lt“ privalumai ir trūkumai

8.1Įvertinimas
Dar vienas UAB „Nordecum“ valdomas puslapis. Kaip ir „SMSPinigai“, čia siūlomos sąlygas yra praktiškai identiškos (kiek geresnės nei daugelio kitų konkurentų), išskyrus tą faktą, kad „Paskolos.lt“ neišduoda paskolų refinansavimo.
Privalumai
 • Lyginant su konkurentais, maža MPN
 • Akcija naujiems klientams, kuri leidžia nemokėti palūkanų pirmus 3 mėn.
 • Kreditai su NT įkeitimu
 • Autolizingas
 • Galima pratęsti kredito sutartį nuo 5 iki 30 dienų laikotarpiui
Trūkumai.
 • Neteikiamas refinansavimas
 • Mokesčiai už mokėjimo paskirties keitimą, perviršinio mokėjimo grąžinimą ir pažymos išdavimą

Kas gali gauti paskolą?

„Paskolos.lt“ paskolų išdavimo sąlygos skiriasi priklausomai nuo pasirinkto paskolos tipo:

 • greitieji vartojimo kreditai yra išduodami asmenims nuo 19 metų. Būtina, kad jie bent 4 mėnesius gautų stabilias pajamas;
 • paskolos su užstatu, t.y. su nekilnojamojo turto įkeitimu yra išduodamos asmenims nuo 18 metų be papildomų sąlygų;
 • autokredito su transporto priemonės įkeitimu išduodamas 18-60 metų amžiaus asmenims, kai jų norima pasiskolinti suma neviršija 65% automobilio kainos.

Kaip gauti paskolą?

 1. Užsiregistruokite „Paskolos.lt“ savitarnos sistemoje bei prisijunkite. Tą padaryti galite trimis būdais: su nuolatiniu slaptažodžiu, mobiliuoju parašu arba su Smart-ID programėle;
 2. Nurodykite norimas paskolos sąlygas: sumą ir terminą;
 3. Sulaukite konsultanto atsakymo sms žinute ir/ar el. paštu.

Kaip greitai suteikiama paskola?

Priklausomai nuo paskolos tipo, paskola gali būti suteikta tą pačią darbo dieną arba per kelias dienas nuo paraiškos patvirtinimo.

Ar galima paskolą grąžinti iš anksto?

Apie galimybę iš anksto grąžinti paskolą „Paskolos.lt“ informacijos savo puslapyje nepateikia.

Tačiau kredito įmoką galite atidėti pagal individualias sąlygas, matomas asmeninė savitarnos paskyroje. Įmoką atidėti galite 5, 15 arba 30 dienų.

„Paskolos.lt“ refinansavimas

„Paskolos.lt“ refinansavimo nesiūlo.

Tipinio „Paskolos.lt“ kredito pavyzdys

Pavyzdžiui: pasiskolinus 2000€ ir sudarius sutartį 12 mėn. Laikotarpiui, kai paskolos fiksuota metinė palūkanų norma – 15%, sutarties sudarymo mokestis – 0 €, o mėnesinis jos administravimo mokestis 0.75% (15€), BVKKMN – 35.33%, o bendra grąžintina kredito suma – 2670.66€.

Siūlomos akcijos ir nuolaidos

„Paskolos.lt“ naujiems klientams siūlo pirmą kredito įmoką atlikti tik praėjus 3 mėnesiams nuo sutarties sudarymo. Tai nėra tas pats, kas paskola be palūkanų, nes po palūkanas reikės pradėti mokėti po 3 mėnesio gavus pinigus, tačiau tai vis tiek yra didelė nuolaida, ypač jei greitasis kreditas reikalingas tik trumpam laikotarpiui.

Naudojimasis svetaine

Paskolos.lt internetinė svetainė

Neseniai atnaujintas paskolos.lt puslapis turi viską, ko reikia moderniam greitųjų kreditų puslapiui: aiškiai pateikiamą informaciją apie akcijas ir paslaugų kainas, paskolų skaičiuokles skirtingiems paskolų tipams bei kitą svarbiausią informaciją apie teikiamus kreditus: sąlygas ir kaip gauti kreditą.

Be to, skirtingai nei daugelio kitų kredito davėjų puslapiuose, „Paskolos.lt“ internetinėje svetainėje prisijungimas prie savitarnos yra tiesiai prieš lankytojo akis, kairioje ekrano pusėje. Skaičiuoklė užima centrinę puslapio vietą, o dešinėje yra automatiškai paskaičiuojama preliminari kredito įmoka naujiems ir nuolatiniams klientams. Tiesa, jei norėsite pamatyti detalų mokėjimo grafiką, jums reikės spustelti ant po įmoka esančią nuorodą. Tuomet jūsų ekrane pasirodys langas, kuriame matysite ne tik detalų kredito įmokų mokėjimo grafiką, bet ir kitą preliminarią informaciją apie paskolos sąlygas: sutarties sudarymo ir administravimo mokesčių sumas bei metinę palūkanų normą.

Kiek žemiau galite matyti detalią informaciją apie suteikiamus greituosius vartojimo kreditus: kas jie yra, kokios yra pagrindinės jų sąlygos bei kaip juos gauti. Pačioje puslapio apačioje, kaip įprasta, yra pateikiamos nuorodos į svarbiausius puslapius: rekvizitus ir kitų suteikiamų paskolų tipų sąlygas.

Klientų vertinimas

Rekvizitai.lt: 3.7/10 (169 įvertinimai).
Facebook.com: Nėra.
Google Business: Nėra.
Įmonės teigimu (nurodyta svetainėje): Nėra.

Apie „Paskolos.lt“ / rekvizitai

Paskolos.lt puslapį administruoja UAB „Nordecum“. Įmonės kodas: 302535232.

UAB „Nordecum“ kontaktiniai duomenys:
Adresas: Naugarduko g. 97, Vilnius.
Tel. nr. 8 527 40040
El. paštas: Nenurodyta

„Paskolos.lt“ darbo laikas:
I – V – 8:00 – 20:00
VI – VII – 10:00 – 18:00

Klientų atsiliepimai

0.0 iš 5
0
0
0
0
0
Parašykite atsiliepimą

Kol kas niekas nėra parašęs atsiliepimo apie šią bendrovę.

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą apie “Paskolos.lt”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Įvertinimas 8.1
Privalumai:
 • Lyginant su konkurentais, maža MPN
 • Akcija naujiems klientams, kuri leidžia nemokėti palūkanų pirmus 3 mėn.
 • Kreditai su NT įkeitimu
 • Autolizingas
 • Galima pratęsti kredito sutartį nuo 5 iki 30 dienų laikotarpiui
Trūkumai:
 • Neteikiamas refinansavimas
 • Mokesčiai už mokėjimo paskirties keitimą, perviršinio mokėjimo grąžinimą ir pažymos išdavimą
Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
Logo