Skubus kreditas

Žvelgiant tarp visų paskolų, skubus kreditas ko gero yra tas, kurio ieško dauguma žmonių. Tik atsiradus šiai paslaugai, didžioji dalis žmonių pradėjo skolintis būtent taip. Dalis jų perėjo iš vartojimo paskolų, o kitas dalis nebuvo skolinęsi ar negalėjo to daryti apskritai.

Skubus kreditas

Skubus kreditas gali būti apibrėžtas kaip toks, kuris išduodamas per 1 valandą ar greičiau po to, kai yra pateikiama paraiška paskolai gauti. Dažniausiai 1 valandos laukti tikrai nereikės, nes tokius kreditus išduodančios bendrovės tą padaro per 15-30 minučių laikotarpį.

Skubūs kreditai gali būti žinomi ir kitais pavadinimais. Jie žinomi kaip greitieji kreditai ar greitos paskolos. Tai iš esmės yra labai panašios paskolos, kurios skiriasi tik nežymiais požymiais ir naudojimo kontekstu.

Pavyzdžiui, skubus kreditas gali apimti tik tuos kreditus, kurie yra išduodami išskirtinai skubiai, t.y. per 15 minučių periodą ir be papildomų gavimą apsunkinančių sąlygų ar klausimų. Turbūt greičiausiai ir lengviausiai išduodami yra SMS kreditai.

Tuo tarpu greitieji kreditai internetu dažniausiai suvokiami kiek plačiau, bet jų esmė – panaši. Ieškantys abiejų paslaugų iš esmės siekia surasti ir gauti ne vartojimo paskolą, bet lengviau išduodamą jos ekvivalentą.

Kaip ir visos paskolos, skubūs kreditai internetu arba telefonu – nesvarbu kuriuos būdu skolinamasi – turi savo privalumų ir trūkumų.

Skubaus kredito privalumai

Didžiausias skubių paskolų privalumas yra įrašytas pavadinime. Tai – kaip skubiai galima pasiskolinti. Tą padaryti galima tik internetu arba telefonu, todėl skubus kreditas išduodamas išimtinai šiais būdais.

Kitas privalumas, kuris yra matomas mažiau, yra paprastumas su kuriuo galima pasiskolinti. Lengviausia pasiskolinti telefonu, todėl standartai tokiam kreditui gauti yra žemiausi.

Tai yra svarbus privalumas, nes kiekvienas norintis pasiskolinti skubiai, turbūt turi kažkokių problemų, dėl kurių negali gauti kitos paskolos. Tai gali būti problemos su kredito istorija, įsiskolinimai ar kažkas kito, kas neleidžia gauti aukštesnius standartus turinčių paskolų.

Skubių kreditų trūkumai

Su tokių paskolų privalumais yra susiję ir atitinkami trūkumai. Dėl žemų jo standartų ir lengvos išdavimo procedūros, skubus kreditas internetu turi du su tuo susijusius ir reikšmingus trūkumus.

Jo kaina yra didžiausias ir labiausiai į akis krentantis minusas. Kitaip nei vartojimo kreditas ar net dali greitųjų kreditų, skubaus kredito metinė palūkanų norma gali siekti net maksimalią leistiną ribą, t.y. iki apytiksliai 100%. Atitinkamai, BVKKMN taip pat gali siekti leistiną ribą ir būti dar didesnė.

Tai ne tik galimybė kreditoriui pasinaudoti desperatiška asmens situacija. Tai taip pat yra ir būdas apsidrausti nuo galimo tokio asmens nemokumo ar kredito įmokų vėlavimo. Todėl į tai visada reikia atkreipti dėmesį.

Kitas dalykas yra platesnės kredito sąlygos. Skubus kreditas yra labai apribota paslauga, kurios maksimali paskolos vertė dažniausiai nėra didesnė nei keli šimtai eurų.

Pavyzdžiui, vienas ryškiausių skubių kreditų davėjų yra SMScredit. Didžiausia jo leidžiama pasiskolinti suma – 750 eurų. Tačiau skolinantis pirmą kartą galima pasiskolinti dar mažiau – tik 300 eurų.

Taip, tai yra kredito bendrovė, kuri specializuojasi išduodant tokius kreditus, bet tai taip pat yra kredito davėjas, kuris išduoda labai apribotus ir labai brangius kreditus.

Tokie kreditai turi savo vietą ir funkciją, bet su jais elgtis reikia labai atidžiai. Todėl prieš įsipareigojant kreditoriui visada reikėtų iškelti klausimą ar pajėgsite įsipareigojimą vykdyti. Tai – ne juokas, nes delspinigiai gali būti didesni už pačias palūkanas, o vėliau gali grėsti ir susidūrimas su antstoliais.

Pasidalinkite savo patirtimi

Palikite komentarą

Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
Logo