Trumpieji kreditai

Trumpieji kreditai, taip vadinami dėl santykinai trumpo laikotarpio, kuriam sudaroma paskolos sutartis ir dėl išskirtinai greito išdavimo, nepraranda savo patrauklumo. Jie labiausiai praverčia, kai pinigų reikia greitai ir nėra didelės rizikos, kad kreditas nebus grąžintas.

Remiama* 1 Finbee
Daugiau kreditorių

* „Visi Kreditai“ dalyvauja partnerystės programoje su trečiąja šalimi. Tai reiškia, kad mes galime gauti komisinį atlygį lankytojui sudarius paskolos sutartį per mūsų pateiktą nuorodą.

Tokie kreditai yra žinomi ir kitais pavadinimais, pvz. greitieji kreditai, greitos paskolos ar skubūs kreditai. Bet faktiškai jie apibūdina jau minėtas kredito sąlygas: trumpą terminą ir greitą išdavimą (per 5 – 15 min.).

Kurie trumpieji kreditai geriausi?

Trumpieji kreditai

Kadangi trumpieji kreditai apibrėžia gana platų kreditų spektrą, reikia pasistengti įvertinti kuris iš jų geriausiai atitinka konkretų jūsų poreikį.

Kaip žinia, greitieji kreditai yra brangiausia skolinimosi forma, todėl ji reikalauja kruopščios atrankos, kad būtų pasirinktos tik pigiausios paskolos. Bet net ir tuomet jums gali reikėti mokėti santykinai aukštą palūkanų normą. Tiesa, nereikėtų išsigąsti: paskolos skaičiuoklėje ar kredito sutartyje yra atvaizduojama metinė palūkanų norma, kuri neišvengiamai bus labai aukšta dėl trumpo termino, kuriam sudaroma sutartis. Todėl dėmesį reikėtų kreipti į BVKKMN, nes ji tiksliau parodys realią sumą ir realias palūkanas, kurias turėsite mokėtis sutarties laikotarpiu.

Bet jei jūsų poreikis yra gauti kreditą kuo greičiau, bet mokėti ne daugiau, nei už kitus kreditus, tuomet pirmasis jūsų pasirinkimas turėtų būti kreditas be pabrangimo. Tai yra kai kurių kredito davėjų taikoma akcija, kurios metu nauji klientai turi galimybę gauti kreditą ir nemokėti už jį palūkanų. Tai nė kiek neprailgina sutarties termino – net priešingai, tokios sąlygos yra taikomos būtent trumpiems kreditams.

Dar vienas galimas pasirinkimas – vartojimo kreditai. Ne visus juos galimai laikyti trumpaisiais, nes dalis vartojimo kreditų turi pakankamai ilgą sutarties terminą. Bet galima sudaryti ir trumpalaikę sutartį, kas leistų tikėtis mažesnės palūkanų normos, nei siūlo greitieji kreditai.

Dėl visų šių priežasčių reikėtų stebėti rinkoje esančius pasiūlymus ir atsižvelgti į tai, kokie nauji kreditai internetu yra siūlomi kiekvieną mėnesį ir net dažniau.

Trumpųjų kreditų rizikos

Nepaisant savo privalumų, trumpieji kreditai turi ir rizikų. Didžiausios jų – santykinai aukšta palūkanų norma ir pakankamai prastos bendros sąlygos.

Dėl to kyla rizika, kad nesugebant grąžinti kredito laiku ar atlikti mėnesio mokėjimų pagal grafiką, gali būti pritaikomos sankcijos, pvz. delspinigiai. Be to, trumpas kredito grąžinimo terminas ir nelanksčios kitos sąlygos sukuria papildomas rizikas, kad mokėjimai nebus atlikti pagal grafiką.

Todėl pirma rekomenduojama gerai apsvarstyti ar trumpieji kreditai iš tiesų yra geriausias pasirinkimas jums. Jei alternatyvų neturite, tuomet derėtų gerai įsivertinti visas paskolos sąlygas ir palyginus skirtingų kredito davėjų pasiūlymus, pasirinkti siūlantį mažiausiai rizikų.

Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
Logo