Paskolos automobiliui [2023]

Įsigyti išsvajotą automobilį dabar. Paskolos automobiliui geromis sąlygomis yra prieinamos visiems, su KASKO draudimu arba be jo. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai tiesiog pasirinkti vieną iš paskolos davėjų, kuriuos matote žemiau, ir kreiptis dėl finansavimo. Jokio užstato ir jokių problemų – paskola automobiliui leis transporto priemonę įsigyti akimirksniu. Palūkanos vos nuo 4% per metus! Jei ieškote autolizingo, žiūrėkite čia: autolizingas.

Paskutinis atnaujinimas: 2023-10-05.

Remiama* 1 Finbee
Plačiau+
9.1
Tipinis paskolos pavyzdys: skolinantis 1000 EUR 5 metų terminui, išmokama paskolos suma - 940 EUR, fiksuotoji metinė palūkanų norma 10 proc., vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 4%, vienkartinis kreditingumo vertinimo mokestis - 20 EUR, mėnesinis administravimo mokestis – 0.37 % nuo paskolos likučio/mėn., BVKKMN (Bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) – 17.76 proc., įmokos suma – 23.09 EUR/mėn., visa grąžinama paskolos suma – 1385.23 EUR.
Viena populiariausių tarpusavio skolinimo platformų, kuri gali pasiūlyti lanksčias paskolos sąlygas vartojimo kreditams. Finbee siūlo įvairias paskolas, kiekvienos kurių sąlygos yra pritaikomos individualiai, atsižvelgiant į paskolos gavėjo kredito istoriją ir kreditingumo vertinimą. Kreditams taip pat dažnai taikomos akcijos ir nuolaidos.
Paskolos kaina
8.4
Sąlygų lankstumas
8.6
Informacijos skaidrumas
8.8
Patogumas
9.1
Privalumai:
 • Lanksčios paskolos sąlygos, leidžiančios pasiskolinti iki 25 000 eurų iki 84 mėn. laikotarpiui
 • 14 dienų paskolos grąžinimo garantija
 • Individualiai derinamos paskolos sąlygos
 • Galimybė gauti paskolų refinansavimą
 • Modernus ir intuityvus internetinės svetainės dizainas
Trūkumai:
 • Pinigai paskolos gavėją gali pasiekti tik po 3-4 darbo dienų nuo paraiškos pateikimo
 • Minimali paskolos suma 300 eurų - netinkama ieškantiems nedidelio greitojo kredito
Remiama* 2 Mokilizingas
Plačiau+
8.7
Pavyzdžiui, skolinantis 10 000.00 EUR, kai sutartis sudaroma 12 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 6.90%, sutarties sudarymo mokestis – 2.95%, sutarties administravimo mokestis – 0.30%, BVKKMN – 20.33%, bendra mokėtina suma – 11 042.04 EUR, mėnesio įmoka – 920.17 EUR.
„Inbank“ (bei „Inbank | Mokilizingas) yra Išskirtinai lankstus kreditorius, siūlantis ne tik lanksčias kredito sąlygas ir mažas palūkanas, bet ir daugybę skirtingų būdų pasiskolinti. Čia galite gauti paskolas internetu, telefonu, grynais. Pasiskolinti galima ir per partnerius, pvz. „PayPost” skyriuose.
Paskolos kaina
8.9
Sąlygų lankstumas
8.5
Informacijos skaidrumas
8.8
Patogumas
8.6
Privalumai:
 • Santykinai mažos palūkanos
 • Paskolos trim skirtingais būdais: internetu, telefonu ir grynais
 • Siūloma lizingo paslauga
 • Galima pasiskolinti per mobiliąją programėlę
 • Patogi internetinė svetainė ir savitarna
Trūkumai:
 • Nesuteikiamas paskolų refinansavimas
 • Santykinai aukštas paskolos sudarymo mokestis
3 Longo
Plačiau+
8.6
„Longo“ yra didžiausias naudotų automobilių pardavėjas Lietuvoje, šiuo metu siūlantis ir finansavimo sprendimus. Įmonė siūlo automobilių lizingo (išperkamosios nuomos) ir auto paskolos paslaugas, kuriomis galima finansuoti iki 25 000 EUR vertės automobilį. Palūkanų norma prasideda nuo 4.9% autolizingui ir nuo 7.8% automobilio paskolai.
Privalumai:
 • Galima tiksliai ir greitai gauti finansavimo galimybių įvertinimą;
 • Toje pačioje vietoje gali ir nusipirkti naudotą automobilį, ir gauti finansavimą jo įsigijimui;
 • Aukšta maksimali paskolos suma;
 • Galimybė įkeisti turimą automobilį vietoje autolizingo pradinio įnašo.
Trūkumai:
 • Finansavimo skaičiuoklėje nepateikiamos visos preliminarios sutarties sąlygos;
 • Ne pati mažiausia palūkanų norma;
 • Puslapyje nepateikiama informacija apie paskolos ar išperkamosios nuomos automobiliui gauti sąlygos.
4 Mogo - autolizingas ir paskolos automobiliui
Plačiau+
8.6
AKCIJA: EKO automobilio finansavimas su pirmo mokėjimo atidėjimu ir palūkanomis nuo 1% per mėn.
„Mogo“ yra specializuotas finansines paslaugas teikianti įmonė. Ji teikia paskolas automobiliui, autolizingą (automobilio išperkamosios nuomos paslaugą), vartojimo paskolą įkeičiant automobilį bei automobilių nuomos paslaugą. „Mogo“ finansuoja iki 15 000 eurų vertės automobilių įsigijimą arba suteikia tokios vertės finansavimą įkeičiant turimą transporto priemonę.
Privalumai:
 • Skirtingi finansavimo būdai automobilio įsigijimui;
 • Geresnės sąlygos aplinką tausojančio automobilio įsigijimo finansavimui.
Trūkumai:
 • Iki 15% siekiantis sutarties mokestis;
 • Visų paskolos sąlygų nenurodanti paskolos skaičiuoklė.
5 Paskolų klubas
Plačiau+
8.5
Pavyzdžiui, skolinantis 1000 €, sutartį sudarant 24 mėn. laikotarpiui: fiksuotoji metinė palūkanų norma – 5%, BVKKMN – 10.18%, sutarties administravimo mokestis – 0 €, tarpininkavimo mokestis – 51.59 € (įtrauktas į eilines mėnesio įmokas), bendra mokėtina palūkanų suma 24 mėn. laikotarpiui – 52.88 €, bendra kredito gavėjo mokama suma – 1104.47 €, eilinė mėnesio įmoka – 46.02 €.
Viena iš Lietuvoje veikiančių tarpusavio skolinimo platformų, kurioje galima gauti skirtingų tipų paskolas išskirtinai lanksčiomis sąlygomis (vertinant galimą pasiskolinti sumą ir sutarties terminą).
Paskolos kaina
9.1
Sąlygų lankstumas
9.2
Informacijos skaidrumas
9.3
Patogumas
7.8
Privalumai:
 • Lanksčiausios sąlygos paskolos sumos ir termino atžvilgiu;
 • Vartojimo paskola gali būti suteikta per 10 min. (t.y. tiek užtrunka pinigų pavedimas);
 • Nėra paskolos sutarties mokesčio.
Trūkumai:
 • Didelis paskolos administravimo mokestis.
Daugiau kreditorių

* „Visi Kreditai“ dalyvauja partnerystės programoje su trečiąja šalimi. Tai reiškia, kad mes galime gauti komisinį atlygį lankytojui sudarius paskolos sutartį per mūsų nuorodą. Mūsų dalyvavimas šioje programoje neįtakoja galutinės Jūsų už paskolą mokamos kainos. Su mūsų vertinimo metodologija galite susipažinti paspaudę nuorodą.

Skirtumai tarp paskolos automobiliui ir autolizingo

Kiekvienas norintis įsigyti automobilį galite rinktis tarp paskolos automobiliui ir automobilių lizingo. Nepaisant to, kad jų paskirtis yra identiška, jos veikia kiek kitokiais principais. Nors abiem atvejais ir galite įsigyti tiek naują, tiek naudotą automobilį. Bet pirmiausia trumpai apžvelgsime pagrindinius jų skirtumus, o vėliau ir išanalizuosime juos detaliau.
 
 • Paskolos suma – vartojimo paskola automobiliui turi numatytą mažesnę minimalią sumą lyginant su automobilių lizingu;
 • Metinė palūkanų normą autolizingo atveju įprastai yra susiejama su EURIBOR, o automobilio paskolos atveju yra fiksuota;
 • Lizingas automobiliui reikalauja pirmos įmokos (pradinio įnašo) sudarant sutartį;
 • Paskolos terminas – lizingas gali būti suteiktas ilgesniam periodui;
 • KASKO draudimas yra privalomas tik lizingo atveju;
 • Lizingo atveju nuosavybės teisės yra laikinai priskiriamos paskolos davėjui.

Paskola automobiliui

Paskolos automobiliuiTai yra standartinis ir populiariausias variantas, kuomet norima įsigyti automobilį. Tokiu atveju klientui yra paskolinama atitinkama suma pinigų, kurią – kartu su palūkanomis – jis privalo grąžinti per paskolos sutartyje numatytą terminą, kiekvieną mėnesį mokėdamas atitinkamą kredito įmoką. Paskola automobiliui suteikiama be užstato, todėl automobilis iš karto priklausys jums, o jo įkeisti nereikės.

Paskolos automobiliui suma yra mažesnė, o terminas – trumpesnis. Palūkanų norma ir BVKKMN įprastai yra didesnės. Vartojimo paskola automobiliui geriausia pasinaudoti, kai norima įsigyti mažesnės vertės naudotą automobilį. 

Automobil lizingas

AutolizingasSavo specifika automobilių lizingas kiek skiriasi nuo paskolso automobiliui. Lizingas automobiliu yra laikomas išperkamąja nuoma. Tai reiškia, kad lizingo sąlygomis įsigyjant automobilį jo teisėtu savininkų iki lizingo sutarties pabaigos yra lizingą išdavusi bendrovė. 

Ji turto savininke išliks visą autolizingo sutarties laikotarpį. Tik sumokėję paskutinę automobilių lizingo sutartyje numatytą kredito įmoką jūs tapsite teisėtais savo automobilio savininkais. Visą laikotarpį iki tol jūs teisiškai esate automobilio nuomotojai.
 
Automobilių lizingo suma yra didesnė, o terminas – ilgesnis. Palūkanų norma ir BVKKMN yra susieti su EURIBOR ir dažniausiai yra mažesnės, nei paskolos automobiliui atveju. Autolizingą rekomenduojama rinktis, kai norimo įsigyti automobilio vertė yra didesnė, o automobilis naujas arba mažai naudotas.

Paskola automobiliui ar lizingas?

Norintieji turėti nuosavą automobilį gali rinktis tarp dviejų variantų: galima automobilį įsigyti auto paskolos ar autolizingo pagalba.

Ką verta pasirinkti, vartojimo paskolą automobiliui ar automobilių lizingą (išperkamąją nuomą), priklausys nuo jūsų poreikio. Ekspertai rekomenduoja, kad perkant mažesnės vertės naudotą automobilį, finansiškai labiau apsimoka rinktis vartojimo paskolą. Tuo tarpu perkant didesnės vertės naują automobilį, labiau apsimoka lizingas.

Tačiau taip pat svarbu įvertinti ne tik finansavimo kainą. Taip pat svarbu atsižvelgti į kitus jūsų poreikius:

 • ar turite pakankamai santaupų pradiniam įnašui;
 • ar galėsite sau leisti automobilį apdrausti KASKO draudimu?
 • ar jums svarbu turėti automobilį savo nuosavybėje (pvz. ar ketinate jį parduoti iki išsimokant paskolą).

Nuo atsakymų į šiuos klausimus taip pat priklauso, kurį finansavimo būdą labiau verta pasirinkti. Paskola automobiliui garantuoja daugiau lankstumo, o autolizingas – didesnes galimybes ir pigesnį finansavimą.

 

Paskolų automobiliui palyginimas

Paskolas automobiliui suteikia bankai, kredito unijos, kitos kredito įstaigos. Jums tiesiog reikia išsirinktą vieną iš jų. „Visi Kreditai“ padeda tą padaryti paprastai.

Viskas, ką jums reikia padaryti šuo atveju, tai pasirinkti vieną iš jūsų poreikius atitinkantį paskolos davėją (žr. viršuje) ir kreiptis į jį dėl paskolos automobiliui išdavimo.

Turėkite omenyje ir tai, kad kiekvienas iš kreditorių teikia savitus pasiūlymus: kai kurie teikia paskolą automobliui, kiti taip pat ir automobilių lizingą, o treti siūlo abi šias finansavimo formas. Todėl pirmiausia atkreipkite dėmesį į tai, kokias finansavimo galimybes kredito davėjas siūlo ir kokiomis sąlygomis jis tai daro.

Išsirinkę aktualų kreditorių spustelkite mygtuka „Gauti paskolą“ ir jūs būsite nukreipti į kreditoriaus puslapį, kur galėsite susipažinti su tikslesnėmis finansavimo sąlygomis ir galėsite užpildyti paskolos automobiliui paraiškos formą.

Dažniausiai užduodami klausimai

 • Kas yra paskola automobiliui?
  Paskola automobiliui yra vartojimo tipo paskola, kuri nereikalauja užstato ir yra skirta transporto priemonei įsigyti.
 • Kiek galima pasiskolinti perkant automobilį?
  Paskolos automobiliui suma svyruoja priklausomai nuo pasirinkto kredito davėjo. Maksimali paskolos suma - 40 000 EUR, tačiau dauguma kredito davėjų suteikia galimybę pasiskolinti iki 25 000 - 30 000 EUR.
 • Per kiek laiko galima gauti paskolą automobiliui?
  Konkretus paskolos išdavimo terminas priklauso nuo pasirinkto kredito davėjo. Įprastai paskolą automobiliui galite gauti per 1-3 darbo dienas.
 • Ar paskolą automobiliui galima grąžinti anksčiau sutarties termino pabaigos?
  Taip, paskolą automobiliui (arba jos dalį) galite grąžinti anksčiau sutarties termino pabaigos. Konkrečios išankstinio grąžinimo sąlygos yra numatomos paskolos sutartyje. Plačiau apie tai skaitykite: paskolos grąžinimas anksčiau laiko.
 • Ar galiu gauti paskolą automobiliui, jei jau turiu įsipareigojimų kredito įstaigai?
  Taip, įsipareigojimai kitai kredito įstaigai neužkerta kelio paskolai automobiliui gauti. Tačiau svarbu, kad turimi įsipareigojimai neviršytų 40% mėnesio pajamų.
 • Kodėl prieš imant paskolą automobiliui svarbu jas palyginti pagal BVKKMN?
  Kaip ir kitų paskolų atveju, prieš imant paskolą automobiliui yra svarbu palyginti skirtingus pasiūlymus pagal bendrą vartojimo kredito kainos metinę normą (BVKKMN). Ji tiksliausiai nurodo realią už paskolą mokamą kainą, nes į jos skaičiavimą yra įtraukiamos ne tik palūkanos, bet ir kiti su paskola susiję mokesčiai.
 • Ar kredito istorija ir kredito reitingas turi įtakos paskolos automobiliui kainai?
  Kredito davėjai paskolos kainą nustato individualiai, atsižvelgdami į konkrečią paskolos paraišką, ją pateikusio asmens poreikį, jo finansinę padėtį ir kreditingumo vertinimo rezultatus. Todėl nustatant paskolos kainą, gali būti atsižvelgiama ir į asmens kredito istoriją bei kredito reitingą.
 • Kaip gauti paskolą automobiliui?
  Paskola automobiliui suteikiama taip pat, kaip ir kitos paskolos. Išsirinkę kredito davėją, užsiregistruokite jo sistemoje, pasirinkite norimas paskolos sąlygas ir pateikite paraišką. Teigiamo atsakymo atveju jūs būsite informuoti nurodytais kontaktais, o automobilį turėsite įsigyti ir jį užregistruoti savo vardu VĮ „Regitra“ registre per 30 dienų (arba ilgiau, jei kredito davėjas taip numato sutartyje).
 • Ar galiu pasiskolinti daugiau nei perkamo automobilio vertė?
  Taip, kai kurie kredito davėjai finansuoja daugiau nei 100% transporto priemonės vertės.
 • Ar perkant automobilį su paskola ar autolizingu yra būtina jį įkeisti?
  Paskolos automobiliui atveju įkeisti transporto priemonės nereikia. Autolizingo atveju automobilis yra įkeičiamas ir jūsų nuosavybe tampa tik pabaigus vykdyti įsipareigojimus kredito davėjui.
 • Ar finansuojant automobilio įsigijimą yra būtinas KASKO draudimas?
  KASKO draudimas yra būtinas tik tuo atveju, jei automobilį finansuojate autolizingu.
 • Ar reikalingas pradinis įnašas finansuojant automobilio įsigijimą?
  Paskola automobiliui nereikalauja pradinio įnašo. Automobilių lizingas reikalauja pirmos įmokos sudarant sutartį.
Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
Logo