Paskolos automobiliui

Įsigyti išsvajotą automobilį dabar. Paskolos automobiliui geromis sąlygomis yra prieinamos visiems, su KASKO draudimu arba be jo. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai tiesiog pasirinkti vieną iš paskolos davėjų ir kreiptis dėl auto paskolos. Jokio užstato ir jokių problemų – paskola automobiliui leis transporto priemonę įsigyti akimirksniu. Taip pat galite pasinaudoti paskolos automobiliui skaičiuokle.

Automobilio paskola: kuo ji skiriasi nuo autolizingo?

Kiekvienas norintis įsigyti automobilį galite rinktis tarp paskolos automobiliui ir automobilių lizingo. Nepaisant to, kad jų paskirtis yra identiška, jos veikia kiek kitokiais principais. Nors abiem atvejais ir galite įsigyti tiek naują, tiek naudotą automobilį. Bet pirmiausia trumpai apžvelgsime pagrindinius jų skirtumus, o vėliau ir išanalizuosime juos detaliau.
 
 • Paskolos suma – vartojimo paskola automobiliui turi numatytą mažesnę minimalią sumą lyginant su automobilių lizingu;
 • Metinė palūkanų normą autolizingo atveju įprastai yra susiejama su EURIBOR, o automobilio paskolos atveju yra fiksuota;
 • Lizingas automobiliui reikalauja pirmos įmokos (pradinio įnašo) sudarant sutartį;
 • Paskolos terminas – lizingas gali būti suteiktas ilgesniam periodui;
 • KASKO draudimas yra privalomas tik lizingo atveju;
 • Lizingo atveju nuosavybės teisės yra laikinai priskiriamos paskolos davėjui.

Paskola mašinai

Paskolos automobiliuiTai yra standartinis ir populiariausias variantas, kuomet norima įsigyti automobilį. Tokiu atveju klientui yra paskolinama atitinkama suma pinigų, kurią – kartu su palūkanomis – jis privalo grąžinti per paskolos sutartyje numatytą terminą, kiekvieną mėnesį mokėdamas atitinkamą kredito įmoką. Paskola automobiliui suteikiama be užstato, todėl automobilis iš karto priklausys jums, o jo įkeisti nereikės.

Paskolos automobiliui suma yra mažesnė, o terminas – trumpesnis. Palūkanų norma ir BVKKMN įprastai yra didesnės. Vartojimo paskola automobiliui geriausia pasinaudoti, kai norima įsigyti mažesnės vertės naudotą automobilį. 

Automobil lizingas

AutolizingasSavo specifika automobilių lizingas kiek skiriasi nuo paskolso automobiliui. Lizingas automobiliu yra laikomas išperkamąja nuoma. Tai reiškia, kad lizingo sąlygomis įsigyjant automobilį jo teisėtu savininkų iki lizingo sutarties pabaigos yra lizingą išdavusi bendrovė. 

Ji turto savininke išliks visą autolizingo sutarties laikotarpį. Tik sumokėję paskutinę automobilių lizingo sutartyje numatytą kredito įmoką jūs tapsite teisėtais savo automobilio savininkais. Visą laikotarpį iki tol jūs teisiškai esate automobilio nuomotojai.
 
Automobilių lizingo suma yra didesnė, o terminas – ilgesnis. Palūkanų norma ir BVKKMN yra susieti su EURIBOR ir dažniausiai yra mažesnės, nei paskolos automobiliui atveju. Autolizingą rekomenduojama rinktis, kai norimo įsigyti automobilio vertė yra didesnė, o automobilis naujas arba mažai naudotas.

Paskola automobiliui ar lizingas?

Norintieji turėti nuosavą automobilį gali rinktis tarp dviejų variantų: galima automobilį įsigyti auto paskolos ar autolizingo pagalba.

Ką verta pasirinkti, vartojimo paskolą automobiliui ar automobilių lizingą (išperkamąją nuomą), priklausys nuo jūsų poreikio. Ekspertai rekomenduoja, kad perkant mažesnės vertės naudotą automobilį, finansiškai labiau apsimoka rinktis vartojimo paskolą. Tuo tarpu perkant didesnės vertės naują automobilį, labiau apsimoka lizingas.

Tačiau taip pat svarbu įvertinti ne tik finansavimo kainą. Taip pat svarbu atsižvelgti į kitus jūsų poreikius:

 • ar turite pakankamai santaupų pradiniam įnašui;
 • ar galėsite sau leisti automobilį apdrausti KASKO draudimu?
 • ar jums svarbu turėti automobilį savo nuosavybėje (pvz. ar ketinate jį parduoti iki išsimokant paskolą).

Nuo atsakymų į šiuos klausimus taip pat priklauso, kurį finansavimo būdą labiau verta pasirinkti. Paskola automobiliui garantuoja daugiau lankstumo, o autolizingas – didesnes galimybes ir pigesnį finansavimą.

Geriausia paskola automobiliui

Paskolas automobiliui suteikia bankai, kredito unijos, kitos kredito įstaigos. Jums tiesiog reikia išsirinktą vieną iš jų. „Visi Kreditai“ padeda tą padaryti paprastai. Taippigiausia paskola automobiliui, kuriai būtų taikomos mažiausios palūkanos ir mažiausia BVKKMN tampa ranka pasiekiama.

Viskas, ką jums reikia padaryti šuo atveju, tai pasirinkti vieną iš jūsų poreikius atitinkantį paskolos davėją ir kreiptis į jį dėl paskolos automobiliui išdavimo.

Turėkite omenyje ir tai, kad kiekvienas iš kreditorių teikia savitus pasiūlymus: kai kurie teikia paskolą automobliui, kiti taip pat ir automobilių lizingą, o treti siūlo abi šias finansavimo formas. Todėl pirmiausia atkreipkite dėmesį į tai, kokias finansavimo galimybes kredito davėjas siūlo ir kokiomis sąlygomis jis tai daro.

Išsirinkę aktualų kreditorių susipažinkite su tikslesnėmis finansavimo sąlygomis ir galėsite užpildykite paskolos automobiliui paraiškos formą.

Dažniausiai užduodami klausimai

 • Ar automobilio paskolas galima refinansuoti?
  Taip, paskolas automobiliui galima apjungti ir refinansuoti, kaip ir kitus vartojimu kreditus. Plačiau apie tai: Refinansavimas.
 • Kas yra paskola automobiliui?
  Paskola automobiliui yra vartojimo tipo paskola, kuri nereikalauja užstato ir yra skirta transporto priemonei įsigyti.
 • Kiek galima pasiskolinti perkant automobilį?
  Paskolos automobiliui suma svyruoja priklausomai nuo pasirinkto kredito davėjo. Maksimali paskolos suma - 40 000 EUR, tačiau dauguma kredito davėjų suteikia galimybę pasiskolinti iki 25 000 - 30 000 EUR.
 • Per kiek laiko galima gauti paskolą automobiliui?
  Konkretus paskolos išdavimo terminas priklauso nuo pasirinkto kredito davėjo. Įprastai paskolą automobiliui galite gauti per 1-3 darbo dienas.
 • Ar paskolą automobiliui galima grąžinti anksčiau sutarties termino pabaigos?
  Taip, paskolą automobiliui (arba jos dalį) galite grąžinti anksčiau sutarties termino pabaigos. Konkrečios išankstinio grąžinimo sąlygos yra numatomos paskolos sutartyje. Plačiau apie tai skaitykite: paskolos grąžinimas anksčiau laiko.
 • Ar galiu gauti paskolą automobiliui, jei jau turiu įsipareigojimų kredito įstaigai?
  Taip, įsipareigojimai kitai kredito įstaigai neužkerta kelio paskolai automobiliui gauti. Tačiau svarbu, kad turimi įsipareigojimai neviršytų 40% mėnesio pajamų.
 • Kodėl prieš imant paskolą automobiliui svarbu jas palyginti pagal BVKKMN?
  Kaip ir kitų paskolų atveju, prieš imant paskolą automobiliui yra svarbu palyginti skirtingus pasiūlymus pagal bendrą vartojimo kredito kainos metinę normą (BVKKMN). Ji tiksliausiai nurodo realią už paskolą mokamą kainą, nes į jos skaičiavimą yra įtraukiamos ne tik palūkanos, bet ir kiti su paskola susiję mokesčiai.
 • Ar kredito istorija ir kredito reitingas turi įtakos paskolos automobiliui kainai?
  Kredito davėjai paskolos kainą nustato individualiai, atsižvelgdami į konkrečią paskolos paraišką, ją pateikusio asmens poreikį, jo finansinę padėtį ir kreditingumo vertinimo rezultatus. Todėl nustatant paskolos kainą, gali būti atsižvelgiama ir į asmens kredito istoriją bei kredito reitingą.
 • Ar reikalingas pradinis įnašas finansuojant automobilio įsigijimą?
  Paskola automobiliui nereikalauja pradinio įnašo. Automobilių lizingas reikalauja pirmos įmokos sudarant sutartį.
 • Kaip gauti paskolą automobiliui?
  Paskola automobiliui suteikiama taip pat, kaip ir kitos paskolos. Išsirinkę kredito davėją, užsiregistruokite jo sistemoje, pasirinkite norimas paskolos sąlygas ir pateikite paraišką. Teigiamo atsakymo atveju jūs būsite informuoti nurodytais kontaktais, o automobilį turėsite įsigyti ir jį užregistruoti savo vardu VĮ „Regitra“ registre per 30 dienų (arba ilgiau, jei kredito davėjas taip numato sutartyje).
 • Ar galiu pasiskolinti daugiau nei perkamo automobilio vertė?
  Taip, kai kurie kredito davėjai finansuoja daugiau nei 100% transporto priemonės vertės.
 • Ar perkant automobilį su paskola ar autolizingu yra būtina jį įkeisti?
  Paskolos automobiliui atveju įkeisti transporto priemonės nereikia. Autolizingo atveju automobilis yra įkeičiamas ir jūsų nuosavybe tampa tik pabaigus vykdyti įsipareigojimus kredito davėjui.
 • Ar finansuojant automobilio įsigijimą yra būtinas KASKO draudimas?
  KASKO draudimas yra būtinas tik tuo atveju, jei automobilį finansuojate autolizingu.
Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
Logo