Ilgalaikės paskolos ir ilgalaikiai kreditai [2023]

Ilgalaikė paskola gali būti naudingesnė už trumpalaikę vartojimo paskolą dėl įvairių priežasčių. Viena iš jų – daug mažesnė palūkanų norma. Kita – daug didesnė paskolos suma. Nepaisant to, kaip ir skolinantis trumpiau, ilgalaikiai kreditai gali būti ir pigesni, ir brangesni. Tam, kad galėtumėte pasiskolinti pigiau, būtina ilgalaikes paskolas palyginti vieną su kita. Tą šiame puslapyje ir galėsite padaryti.

Paskutinis atnaujinimas: 2023-05-20.

1 Swedbank
Plačiau+
8.9
2 Citadele
Plačiau+
8.8
3 Luminor
Plačiau+
8.6
4 Šiaulių bankas
Plačiau+
8.6
5 SEB
Plačiau+
8.2
Daugiau kreditorių

Ilgalaikės paskolos su nekilnojamojo turto įkeitimu

Ilgalaikės paskolosViena iš priežasčių, kodėl žmonės ieško ilgalaikės paskolos internetu yra ta, kad skirtingai nei vartojimo paskolos atveju, taip skolinantis atsiranda galimybė įkeisti savo nekilnojamąjį turtą. Vienas iš populiariausių ilgalaikių įsipareigojimų yra būsto paskola. Tai yra dažniausiai pasitaikanti įsipareigojimų forma, kuomet yra skolinamasi įkeičiant nekilnojamąjį turtą. Bet ne vienintelė.

Dalis paskolų davėjų, pagal atskirą susitarimą, gali paskolinti su turto įkeitimu nesusiejant skolinamų pinigų su konkrečiomis išlaidomis, kaip tai yra būsto paskolos atveju. Tokiais atvejais vis tiek galima tikėtis labai žemos palūkanų normos, nes kredito įstaiga apsidraudžia ne per palūkanų normą, bet per įkeistą turtą, kurio nuosavybės teises ji gautų jums nevykdant savo įsipareigojimų.

Tokios ilgalaikės paskolos su užstatu dažniausiai yra:

Tačiau dėl to, kad tokių įsipareigojimų paskolos suma būna daug kartų didesnė nei vidutinės vartojimo paskolos, konkrečios sutarties detalės visada yra derinamos individualiai. Tai reiškia, kad konkretūs išlaidų ribojimai ir kitos sutarties sąlygos gali skirtis priklausomai nuo paskolos gavėjo finansinės padėties.

Galima priminti ir tai, kad nekilnojamasis turtas nebūtinai turi apsiriboti jūsų gyvenamuoju būstu. Įkeisti galima ir gamybinės paskirties pastatus bei žemės sklypus, nepriklausomai nuo to ar jie tuo metu yra naudojami komercinei ar ūkinei veiklai, ar ne. 

Pagrindiniai ilgalaikių kreditų privalumai

Kaip jau minėjome, viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl žmonės ieško ilgalaikės paskolos, o ne trumpesnio termino paskolos internetu, yra galimybė pasiskolinti su užstatu. Verta paminėti, kad įkeisti galima ne tik NT. Užstatyti galima ir kitą turtą, jei jis atitinka paskolos dydį ir paskirtį. Tarp populiarių tokio tipo paskolų yra paskolos automobiliui.

Bet būtina paminėti, kad ilgalaikės paskolos be užstato taip pat yra skolinamos. Žinoma, ar galėsite gauti paskolą be užstato priklausys nuo jūsų poreikio. Norint ne tik įsipareigoti labai ilgam terminui, bet ir pasiskolinti labai didelę sumą, be užstato išsiversti gali ir nepavykti.

Tokiais atvejais realiausia galimybė – paskolų refinansavimas. Tai be užstato suteikiama perkreditavimo paslauga. Tačiau kita vertus, jei siekiate refinansuoti ilgalaikius įsipareigojimus, kurie buvo prisiimti įkeičiant turtą, tuomet refinansuoti be užstato gali nepavykti. Bet tokiose situacijose konkrečios sąlygos yra derinamos individualiai.

Nepriklausomai nuo pasirinkto užstato ar pasirinkimo skolintis apskritai be jo, ilgalaikiai kreditai bent kelis išskirtinius privalumus lyginant su kitomis paskolomis. Tarp jų:

  • daug žemesnė metinė palūkanų norma;
  • tuo pačiu santykinai mažesnė mėnesio įmoka;
  • galimybė pasiskolinti didesnę sumą, nei galima trumpalaikio įsipareigojimo atveju;
  • galimybė derėtis dėl sutarties sąlygų, kas yra nepriimtina, kai įsipareigojama tik trumpam laikotarpiui;
  • lengviau prieinamos paskolos dirbantiems užsienyje;
  • lankstesnės paskolos grąžinimo sąlygos.

Atsižvelgiant į konkrečią ir individualią paskolos gavėjo situaciją, ilgalaikės paskolos privalumų gali būti ir daugiau. Jų santykinis svoris taip pat gali kisti priklausomai nuo poreikių ir prioritetų.

Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
Logo