Nauji kreditai internetu

Kiekvienais metais Lietuvoje galima rasti kreditorių, kurių puslapiuose išduodami nauji kreditai internetu. Dažniausiai tai būna apskritai najos kredito bendrovės. Bet kartais naujų kreditų galima rasti ir nuo seniau veikiančių bendrovių interneto svetainėse.

Čia mes pateiksime visus 2024 metų naujus kreditus internetu. Taip pat aptarsime ir tokių kreditų privalumus bei trūkumus. Tai turėtų padėti apsispręsti dėl to, kuris kreditas jums yra naudingiausias ir kur geriausia gauti paskolą.

Naujų kreditų internetu kategorijos

Nauji kreditai internetu

Pirmiausia reikia išsigryninti ir suprasti, ko jums iš tiesų reikia. Greitieji kreditai internetu yra dažniausiai atnaujinami ir didžiausią bendrovių kaitą turinti paskolų kategorija. Tai tuo pačiu yra populiariausias būdas pasiskolinti, nes gauti paskolą per tokių kreditų bendrovių interneto puslapius yra paprasčiausia. Lietuvoje kiekvienais metais atsiranda bent kelios tokios bendrovės, kurios gali pasiūlyti naujų kreditų internetu bei taip padidinti konkurenciją kitiems.

Dar viena kategorija įmonių, kur nauji kreditai internetu yra išduodami labai dažnai yra tarpusavio skolinimo platformos. Ten teikiamos paskolos iš žmonių; ir nors pats tokių platformų skaičius Lietuvoje nekinta jau kuris laikas, naujos paskolos ten atsiranda kiekvieną dieną. Jei nauji kreditai jus domina būtent dėl skirtingų sąlygų galimybės, tai tarpusavio skolinimo platformose galite tikėtis dinamiškų sąlygų, kurios kis priklausomai nuo jūsų asmeninės finansinės situacijos ir investuotojų požiūrio į ją.

Dar vienas svarbi tokių paskolų kategorija yra vadinamos paskolos be pabrangimo. Jei ieškote naujovių, tai galbūt tai yra kažkas, ko jums reikia. Nauji kreditai be palūkanų yra išduodami naujiems klientams, kurie pirmą kartą pateikia prašymą gauti paskolą pasirinktos kreditų bendrovės puskapyje. Jei nauji kreditai internetu jus domina būtent dėl galimybės pasiskolinti pigiau, tai tikrai nerasite geresnio varianto, nei kreditai be palūkanų.

Yra ir daugiau naujų paskolų kategorijų, tai paskolų refinansavimas, vartojimo paskolos ir kitos paskolos internetu.

Todėl norėdami lengviau rasti tai, ko ieškote, įsivardinkite sau, ko konkrečiai jums reikia. Tuomet tiesiog paspauskite ant bet kurios tekste esančios nuorodos ir jūs būsite nuvesti į puslapį, kuriame rasite visus tos paskolų kategorijos kreditorius, kurie išduoda paskolas 2024 metais. Taip galėsite patys atsirinkti, kur iš jūsų perspektyvos yra išduodami nauji kreditai internetu, o kur – senesni ir mažiau aktualūs.

Bet jei reikėtų bendrai įvardinti naujausias kredito bendroves Lietuvoje, tai tarp jų neabejotinai būtų Fjord bank, tik praeitais metais pradėjęs aktyviai veikti vartojimo paskolų internetu rinkoje.

Nauji kreditai internetu: privalumai ir trūkumai

Kiekviena paskolų kategorija ir kiekvienas kreditorius konkrečioje kategorijoje gali pasiūlyti paslaugų su įvairiais privalumais ir trūkumais.

Nauji kreditai internetu irgi nėra išimtis. Tai savotiškai nauja paslauga, kuri turi savų privalumų ir trūkumų, kuriuos čia aptarsime.

Tarp didžiausių privalumų galime paminėti tai, kad kiekvienas naujas kreditorius siekia pas save pritraukti kritinę klientų masę, kad galėtų išsilaikyti rinkoje. To dažniausiai siekiama per įvairius rinkodaros sprendimus, pavyzdžiui, paskolų akcijas, kuriomis siekiama suvilioti naujus klientus. Todėl tarp tokių kreditų bendrovių yra įprasta matyti nemokamų paskolų pasiūlymus, kaip viena veiksmingiausių būdų prisivilioti naujų klientų.

Bet net ir be akcijų, tokios bendrovės privalo pasiūlyti kažką bent kažkiek labiau išsiskiriančio ir patrauklaus. Be to, jie taip pat sukuria papildomą konkurenciją jau rinkoje esantiems žaidėjams, todėl tai netiesiogiai prisideda prie visų paskolų internetu sąlygų pagerinimo. Tai yra pagrindinis naujų kreditų privalumas.

Tačiau galime paminėti ir keletą trūkumų. Vienas tokių – negalėjimas visapusiškai įvertinti kreditoriaus, nes su juo niekas dar nėra turėjęs patirties.

Dažnai asmuo prieš skolindamasis palygina kreditorius pagal objektyvius kriterijus (metinė palūkanų norma, paskolos suma ir t.t.). Bet kai kuriems žmonėms ne ką mažiau svarbūs gali būti ir labiau subjektyvūs kriterijai: patikimumas, klientų aptarnavimas, lankstumas kliento atžvilgiu ir t.t. Negebėjimas įvertinti šių dalykų yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl nauji kreditai internetu gali būti kiek mažiau patrauklūs už jau patikimą vardą susikūrusių bendrovių paskolas.

Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
Logo