Paskola dantų gydymui

Paskola dantų gydymui

Dantų būklė yra svarbi ir mūsų sveikatai, ir mūsų išvaizdai. Bet ne kiekvienas gali sau leisti stovėti poliklinikos eilėje, kad gauti nemokamą gydymą. Todėl dažnam iš mūsų gali reikėti rinktis privačią odontologijos kliniką, kurios paslaugos kainuoja pakankamai brangiai. Tokiais atvejais pagelbėja paskola dantų gydymui, kuri išsprendžia problemą tiems, kurių ištekliai neleidžia finansuoti dantų gydymo ar kurie neturi atitinkamo sveikatos draudimo.

Paskola dantų gydymui naudinga ir tais atvejais, kai gydymas yra per daug brangus mokėti vienu kartu. Tokiais atvejais ši vartojimo paskola tampa savotišku mokėjimu išsimokėtinai, o kurį variantą pasirinkti sprendžiama pagal tai kokią vieno ir kito pasirinkimo metinė palūkanų norma bei kiti mokesčiai.

Toks kreditas dantų gydymo išlaidoms padengti naudingas ir tuo, kad leidžia pasirinkti geriausius specialistus ir nėra surištas su konkrečia gydymo įstaiga, kaip tai yra mokant už medicinos paslaugos išsimokėtinai. O priklausomai nuo jūsų kreditingumo, kredito istorijos ir gaunamų pajamų, galima finansuoti net iki 25 000 eurų dantų gydymo išlaidų!

Dantų gydymas išsimokėtinai

Kitas pasirinkimas, kai reikia finansuoti dantų gydymą – odontologijos paslaugos išsimokėtinai. Tačiau čia, kitaip nei paskolos dantų gydymui, jūs negausite pinigų į savo sąskaitą, kuriais galėtumėte disponuoti laisva valia ir pasirinkti odontologijos paslaugų tiekėją savo nuožiūra.

Dantų gydymas išsimokėtinai reiškia, kad jūs sudarysite sutartį su konkrečia gydymo įstaiga. Todėl norėdami už paslaugas atsiskaityti šitaip, pirma jūs turėsite įsitikinti ar jūsų pasirinktas gydymo įstaiga suteikia galimybę atsiskaityti išsimokėtinai. Dauguma jų tokią galimybę suteikia, tačiau tikrai ne visos.

Tiek paskolą dantų gydymui, tiek atsiskaitymą išsimokėtinai galėsite panaudoti įvairioms paslaugoms ir procedūroms finansuoti. Taip jums taps prieinami:

 • dantų protezavimas;
 • dantų implantai;
 • estetinis plombavimas;
 • dantų balinimas;
 • danties rovimas;
 • burnos higiena;
 • dantų balinimas ir kitos odontologijos paslaugos.

Pasirinkimas atsiskaityti išsimokėtinai yra patogesnis ir paprastesnis, nes viską sutvarkyti galite greitai ir pačioje klinikoje. Tačiau paskola dantų gydymui dažnai gali pasiūlyti mažesnę palūkanų normą ir būti pigesnė. Todėl prieš pasirenkant vieną ar kitą paslaugą, būtinai įvertinkite jos kainą!

Kaip gauti finansavimą dantų gydymui?

Kaip jau minėjome, dantų gydymo išlaidas padengti galite su paskola arba atsiskaitymu išsimokėtinai (lizingu). Pastarąjį gauti yra paprasta: tiesiog pasitikslinkite ar jūsų pasirinkta gydymo įstaiga siūlo tokią paslaugą. Teigiamo atsakymo atveju, jums beliks išpildyti kreditoriaus numatomas atsiskaitymo išsimokėtinai sąlygas ir sudaryti sutartį finansavimui gauti.

Tuo tarpu paskola dantų gydymui suteikiama privačių kreditorių. Paprasčiausia pasinaudoti „Visi Kreditai“ pateikiamais palyginimais ir išsirinkti pigiausią paskolą, skirtą šioms medicininėms išlaidoms finansuoti.

Abiejų finansavimo būdų atveju yra taikomi tie patys reikalavimai paskolos gavėjui. Jis privalo:

 • būti pilnametis;
 • būti Lietuvos Respublikos pilietis arba turėti leidimą gyventi šalyje;
 • turėti bent 4 mėnesių nepertraukiamą darbo stažą iki paskolos prašymo dienos;
 • turėti pakankamai dideles pajamas, kad turimų įsipareigojimų įmokos nesudarytų daugiau 40% gaunamų pajamų.

Paskola kitoms medicininėms išlaidoms finansuoti

Gali būti ir taip, kad jums reikalingas finansavimas ne tik dantų gydymui, bet ir kitoms su sveikata susijusių problemų sprendimams finansuoti. Čia verta paminėti, kad paskola dantų gydymui turi vieną reikšmingą privalumą. Dažniausiai ji nebūna surišta su konkrečiomis išlaidomis, todėl nors formaliai skolinatės dantų gydymui, praktiškai jūs gaunate standartinę vartojimo paskolą ar greitąjį kreditą, todėl pinigus galite panaudoti laisva valia ir kitoms sveikatos problemoms spręsti.

Tačiau kai kurie kreditoriai gali pritaikyti savo teikiamas paslaugas būtent šios srities finansavimui. Todėl bendrinė vartojimo paskola gali būti mažiau patraukli, nei konkrečiai medicininių išlaidų finansavimui pritaikyta paslauga, kuri gali turėti kreditoriaus nuožiūra pritaikytų specialių sąlygų ir privalumų.

Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
Logo