Paskola kelionei

Reikia atostogų, bet neturite pakankamai santaupų? Ne bėda, nes su paskola kelionei galite labai paprastai susikurti svajonių atostogas.

Remiama* 1 Finbee
Remiama* 2 Fjordbank
Remiama* 3 Mokilizingas

* „Visi Kreditai“ dalyvauja partnerystės programoje su trečiąja šalimi. Tai reiškia, kad mes galime gauti komisinį atlygį lankytojui sudarius paskolos sutartį per mūsų pateiktą nuorodą.

Kelionės – viena iš dažniau minimų priežasčių, kodėl lietuviai skolinasi. Tai taip pat vienas iš vis dažnesnių pasirinkimų, kaip praleisti atostogas. Bet ne visada kelionei ar atostogams gali užtekti savų santaupų. Kartais paskola kelionei yra vienintelis pasirinkimas, jei norite turėti svajonių atostogas.

Kad ir koks būtų jūsų poreikis – šiltas klimatas Turkijoje ir poilsinė kelionė ar nuotykiai egzotinėje šalyje ir pažintinė kelionė – su paskolos kelionei pagalba jūs nesunkiai galite įgyvendinti savo atostogų planus. Pasiskolinę kelionei galėsite apmokėti bet kokias kelionės ar atostogų išlaidas: lėktuvo bilietus, viešnagę viešbutyje, pasirinktas pramogas ar net kelialapius.

Kelionės atveju gali būti prieinami du skirtingi finansavimo būdai. Vienas jų – nesusietos vartojimo paskolos, kuomet jūs tiesiog pasiskolinate numatytą pinigų sumą ir pinigus naudojate savo nuožiūra. Kitas finansavimo būdas – atostogų kelialapio ar kelionės bilietų pirkimas išsimokėtinai. Vartojimo paskolas teikia kredito įstaigos, o atostogas ar kelionę išsimokėtinai gali pasiūlyti jų organizatoriai.

Kaip paskola kelionei gali padėti sutaupyti?

Paskola kelionei nebūtina reiškia papildomas išlaidas. Kai kuriais atvejais toks vartojimo kreditas gali padėti sutaupyti. Dažniausiai tai nutinka situacijose, kuomet atsiranda „paskutinės minutės“ kelionės pasiūlymai ar kitos akcijos. Neturint savo santaupų ar disponuojamų pajamų, gali būti protinga pasinaudoti vartojimo paskola ir įsigyti tokio tipo kelionę su didele nuolaida.

Tokiu atveju, jei paskolos sutartis sudaryta palankiomis sąlygomis, bendros jos išlaidos (grąžinama pasiskolinta suma, palūkanos ir kiti mokesčiai) gali būti mažesnės, nei suma, kurią būtumėte išleidę perkant kelionę be nuolaidos. Tokios „paskutinės minutės“ kelionės gali būtų net keliasdešimt procentų pigesnės. Jei kelionė ir atostogos yra jūsų prioritetas, toks jos finansavimas gali būti finansiškai naudingas ir rekomenduotinas.

Kaip pasirinkti tinkamą paskolą kelionei?

Paskolos kelionei pasirinkimas taip pat yra svarbus. Brangi paskola gali reikšti, kad net perkant kelionę su nuolaida, galutinė atostogų kaina bus per didelė. Todėl yra svarbu prieš skolinantis palyginti prieinamus finansavimo sprendimus.

Pirmiausia reikia surasti patraukliausias sąlygas siūlanti vartojimo paskolos davėją. Tam tikslui kreditorių pasiūlymas reikia lyginti pagal vartojimo kredito kainos metinę normą (BVKKMN). Ji tiksliausiai nurodo tikrą už paskolą mokamą kainą. Nesant papildomos akcijoms, mažesnė BVKKMN reiškia pigesnę paskolą.

Tačiau taip pat svarbu palyginti ir vartojimo paskolos bei kelionės išsimokėtinai sąlygas. Kelionių organizatoriai, bendradarbiaudami su lizingo davėjais (pvz. GF banku), gali pasiūlyti ją įsigyti išsimokėtinai. Tai – patogu, nes jums nereikia pačiam kreiptis į paskolos davėją ir sudaryti atskiros sutarties. Tuo gali pasirūpinti pats kelionės organizatorius ir pardavėjas. Jei tokia galimybė yra, būtinai pasiteiraukite apie tokio kelionės finansavimo sąlygas ir palyginkite jas su jums prieinamomis vartojimo paskolų sąlygomis.

Be to, tiek kreditas kelionei, tiek lizingas kelionei gali būti teikiamu su nuolaidomis ar akcijomis. Lyginant skirtingus pasiūlymus, būtinai pasidomėkite apie specialias sąlygas, kurios gali būti taikomis pasirinktam kelionės finansavimo būdui.

Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
Logo