Paskola vestuvėms

Vestuvės gali būti brangi šventė. Bet ji vienintelė gyvenime, todėl žmonės nesikrato net pasiskolinti šiai šventei surengti. Todėl prieš jūsų akis – geriausios paskolos vetuvėms Lietuvoje.

Remiama* 1 Finbee
Remiama* 2 Mokilizingas

* „Visi Kreditai“ dalyvauja partnerystės programoje su trečiąja šalimi. Tai reiškia, kad mes galime gauti komisinį atlygį lankytojui sudarius paskolos sutartį per mūsų pateiktą nuorodą.

Paskolą vestuvėms galima traktuoti kaip tipinę vartojimo paskolą. Ji yra išduodama be užstato (turto įkeitimo) ir nėra susiejama su konkrečiomis išlaidomis Tai reiškia, kad vestuvių paskolos sutartis nenumato konkrečių gavėjo prievolių pinigus panaudoti konkrečioms išlaidoms. Todėl pasiskolinus vestuvėms, paskolos davėjas pinigus perves į gavėjo banko sąskaitą, o gavus pavedimą, lėšos galės būti panaudotis savo nuožiūra. Dažniausiai paskolos vestuvėms yra išskiriamos, kaip atskira kategorija dėl kartais jai pritaikomų specialių nuolaidų, akcijų ar kitų būtent vestuvių finansavimui skirtų spec. pasiūlymų.

Tai yra labai patogu, nes vestuvės reikalauja daug išlaidų, kurias kartais gali būti sunku susieti su vestuvių švente. Dažniausiai paskola vestuvėms yra naudojama sodybos, pokylių salės ar kitų patalpų nuomai, vestuvių muzikantams ar vedėjams, vestuvių fotografams, planuotojams, vestuviniam tortui. Kartais sutuoktiniai skolinasi ir vestuviniams žiedams įsigyti ar povestuvinei kelionei (medaus mėnesiui).

Paskaičiavus visas išlaidas, tipinės lietuviškos vestuvės gali kainuoti ir daugiau nei dešimt tūkstančių eurų, o kartais ir dar daugiau. Bet kuriuo atveju, tai yra dideli pinigai, kurių savo santaupuose rasti gali toli gražu ne kiekvienas lietuvis. Todėl paskola vestuvėms – natūralus būdas išspręsti vestuvių finansavimo klausimą.

Kada nereikėtų imti kredito vestuvėms?

Yra daug priežasčių, kodėl reikia būti atsargiems skolinantis vestuvėms. Visų pirmiausia, paskola vestuvėms, kaip ir kitos vartojimo paskolos, gali tapti finansine našta, jei jie nėra imami atsakingai. Taip yra dėl to, kad vestuvių paskolos kaina (palūkanų normos ir BVKKMN) gali būti didelė. Jaunavedžiams, ypatingai jei tai yra jauni žmonėms, pradėti gyvenimą kartu su skolomis yra nerekomenduotina.

Kreditą vestuvėms taip pat reikėtų gerai apsvarstyti asmenims, kurie jau turi įsipareigojimų kitiems kredito davėjams. Papildomas finansinis įsipareigojimas gali tapti per didele finansine našta bendro gyvenimo pradžiai.

Skolintis vestuvėms nereikėtų ir tais atvejais, kuomet mėnesinės pajamos nėra pakankamos ar stabilios. Dėl šios priežasties įsipareigojimas gali pavirsti įsiskolinimu, nuo kurio būtų skaičiuojami delspinigiai.

Tačiau jei dėl paskolos vestuvėms yra apsispręsta ir jai nėra geresnių alternatyvų, yra labai svarbu pasiskolinti kuo geresnėmis sąlygomis. Tam yra svarbus tokių paskolų palyginimas.

Kaip gauti pigiausią paskolą vestuvėms?

Kadangi paskola vestuvėms nereikalauja užstato, jos metinė palūkanų norma ir bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) gali būti didelė. Be to, skirtumai tarp tokių paskolų taip pat gali būti reikšmingi. Todėl paskolų vestuvėms palyginimas yra privalomas. Svarbiausia vestuvių paskolas palyginti pagal BVKKMN, kuri tiksliausiai nurodo realią per metus už kreditą mokamą kainą.

Taip pat rekomenduojama palyginti ne tik paskolas vestuvėms, bet ir vartojimo paskolas. Jos yra lygiavertės, kadangi abi nėra susietos ir gali būti naudojami neribojant sutarties sąlygoms. Paskolas vestuvėms galite palyginti šio puslapio viršuje matomoje lentelėje. Vartojimo paskolos gali būti palyginamos paspaudus ant šios nuorodos: vartojimo paskolų palyginimas.

Tai užtikrins, kad pasiskolinsite geriausiomis ir jums priimtiniausiomis sąlygomis. Tačiau atminkite, kad kreditas vestuvėms yra reikšmingas finansinis įsipareigojimas, kurį reikės padengti įmokomis kiekvieną mėnesį. Apsvarstykite, ar kuklesnė ir mažiau išlaidų reikalaujanti vestuvių šventė nėra geresnė alternatyva tokiam įsipareigojimui.

Paskolos vestuvėms sąlygos

Pasiskolinti vestuvių šventei galima nuo 10.82% BVKKMN ir iki 25 000 eurų. Jei apsvarstysite ir kitas vartojimo paskolas, padidinsite tikimybę gauti paskolą dar mažesnėmis palūkanomis. Taip pat galėsite tikėtis pasiskolinti daugiau ir įsipareigoti ilgesniam laikotarpiui.

Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
Logo