Visos paskolos būsto remontui, namų atnaujinimui ir įrengimui

Dažnam lietuviui reikia paskolos būsto remontui. Tik vienetai gali atlikti pilną remontą vien tik iš savo santaupų. Daug priklauso nuo remonto masto ir konkretaus poreikio, bet dabar gauti paskolą remontui galima lengviau ir pigiau nei bet kada anksčiau. Paskolą remontui galite gauti iš kredito bendrovių, bankų ar tarpusavio skolinimosi platformų.

Šiame kreditorių sąraše rasite ir tų, kurie siūlo paskolas būsto įrengimui bei platesnio naudojimo vartojimo paskolų namams. Nepriklausomai ką norite padaryti su savo namais, čia rasite kreditorių, kurie greitai, pigiai ir efektyviai finansuos jūsų poreikį.

Paskutinis atnaujinimas: 2024-01-09.

Remiama* 1 Finbee
Plačiau+
9.1
Tipinis paskolos pavyzdys: skolinantis 1000 EUR 5 metų terminui, išmokama paskolos suma - 940 EUR, fiksuotoji metinė palūkanų norma 10 proc., vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 4%, vienkartinis kreditingumo vertinimo mokestis - 20 EUR, mėnesinis administravimo mokestis – 0.37 % nuo paskolos likučio/mėn., BVKKMN (Bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) – 17.76 proc., įmokos suma – 23.09 EUR/mėn., visa grąžinama paskolos suma – 1385.23 EUR.
Viena populiariausių tarpusavio skolinimo platformų, kuri gali pasiūlyti lanksčias paskolos sąlygas vartojimo kreditams. Finbee siūlo įvairias paskolas, kiekvienos kurių sąlygos yra pritaikomos individualiai, atsižvelgiant į paskolos gavėjo kredito istoriją ir kreditingumo vertinimą. Kreditams taip pat dažnai taikomos akcijos ir nuolaidos.
Paskolos kaina
8.4
Sąlygų lankstumas
8.6
Informacijos skaidrumas
8.8
Patogumas
9.1
Privalumai:
 • Lanksčios paskolos sąlygos, leidžiančios pasiskolinti iki 25 000 eurų iki 84 mėn. laikotarpiui
 • 14 dienų paskolos grąžinimo garantija
 • Individualiai derinamos paskolos sąlygos
 • Galimybė gauti paskolų refinansavimą
 • Modernus ir intuityvus internetinės svetainės dizainas
Trūkumai:
 • Pinigai paskolos gavėją gali pasiekti tik po 3-4 darbo dienų nuo paraiškos pateikimo
 • Minimali paskolos suma 300 eurų - netinkama ieškantiems nedidelio greitojo kredito
Remiama* 2 Fjordbank
Plačiau+
8.8
Pavyzdžiui, skolinantis 5 000 €, sutartį sudarant 48 mėn. laikotarpiui, metinė palūkanų norma – 4,5 %, mėnesinis administravimo mokestis – 0,45 % (bet ne mažiau 7 €) nuo visos kredito sumos, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 6552,84 €, mėnesio įmoka – 136,52 €, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 14,88 %.
Modernus, norvegiško kapitalo specializuotas bankas, kuriame galite ir gauti paskolas, ir padėti terminuotus indėlius. „Fjordbank“ yra pilnai skaitmenizuotas paskolų davėjas, kuris klientus aptarnauja ir paskolas suteikia tik internetu. Dėl to, bankas siekia kaip įmanoma labiau supaprastinti ir pagreitinti savo procesus, kad galėtų klientams pasiūlyti vartojimo paskolą internetu su konkurencinga palūkanų norma.
Paskolos kaina
8.4
Sąlygų lankstumas
8.5
Informacijos skaidrumas
8.8
Patogumas
9
Privalumai:
 • Nėra taikomas sutarties sudarymo mokestis
 • Viena žemiausių minimalių metinių palūkanų normų
 • Aukštas klientų įvertinimas visose platformose
 • Suteikiamas paskolų refinansavimas
 • Galima pasidėti terminuotus indėlius
 • Moderni ir patogu internetinė svetainė
Trūkumai:
 • Taikomi papildomi mokesčiai norint paskolą grąžinti anksčiau laiko
 • Paskolų skaičiuoklė nenurodo preliminarios palūkanų normos
 • Galima pasiskolinti tik nuo 12 mėn. laikotarpiui
Remiama* 3 Mokilizingas
Plačiau+
8.7
Pavyzdžiui, skolinantis 10 000.00 EUR, kai sutartis sudaroma 12 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 6.90%, sutarties sudarymo mokestis – 2.95%, sutarties administravimo mokestis – 0.30%, BVKKMN – 20.33%, bendra mokėtina suma – 11 042.04 EUR, mėnesio įmoka – 920.17 EUR.
„Inbank“ (bei „Inbank | Mokilizingas) yra Išskirtinai lankstus kreditorius, siūlantis ne tik lanksčias kredito sąlygas ir mažas palūkanas, bet ir daugybę skirtingų būdų pasiskolinti. Čia galite gauti paskolas internetu, telefonu, grynais. Pasiskolinti galima ir per partnerius, pvz. „PayPost” skyriuose.
Paskolos kaina
8.9
Sąlygų lankstumas
8.5
Informacijos skaidrumas
8.8
Patogumas
8.6
Privalumai:
 • Santykinai mažos palūkanos
 • Paskolos trim skirtingais būdais: internetu, telefonu ir grynais
 • Siūloma lizingo paslauga
 • Galima pasiskolinti per mobiliąją programėlę
 • Patogi internetinė svetainė ir savitarna
Trūkumai:
 • Nesuteikiamas paskolų refinansavimas
 • Santykinai aukštas paskolos sudarymo mokestis
4 Paskolų klubas
Plačiau+
8.5
Pavyzdžiui, skolinantis 1000 €, sutartį sudarant 24 mėn. laikotarpiui: fiksuotoji metinė palūkanų norma – 5%, BVKKMN – 10.18%, sutarties administravimo mokestis – 0 €, tarpininkavimo mokestis – 51.59 € (įtrauktas į eilines mėnesio įmokas), bendra mokėtina palūkanų suma 24 mėn. laikotarpiui – 52.88 €, bendra kredito gavėjo mokama suma – 1104.47 €, eilinė mėnesio įmoka – 46.02 €.
Viena iš Lietuvoje veikiančių tarpusavio skolinimo platformų, kurioje galima gauti skirtingų tipų paskolas išskirtinai lanksčiomis sąlygomis (vertinant galimą pasiskolinti sumą ir sutarties terminą).
Paskolos kaina
9.1
Sąlygų lankstumas
9.2
Informacijos skaidrumas
9.3
Patogumas
7.8
Privalumai:
 • Lanksčiausios sąlygos paskolos sumos ir termino atžvilgiu;
 • Vartojimo paskola gali būti suteikta per 10 min. (t.y. tiek užtrunka pinigų pavedimas);
 • Nėra paskolos sutarties mokesčio.
Trūkumai:
 • Didelis paskolos administravimo mokestis.
5 GF bankas
Plačiau+
8.5
Pavyzdžiui, skolinantis 7500,00 Eur sumą ir sutartį sudarant 60 mėn. metinė palūkanų norma - 9,90 %, sandorio sudarymo mokestis - 0,00 %, mėnesinis tvarkymo mokestis - 0,25 % nuo visos kredito sumos, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma - 15,85 %, mėnesio įmoka - 177,74 Eur (paskutinė įmoka - 177,38 Eur), bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma - 10664,04 Eur.
„General Financing bankas“ - specializuotas bankas, siūlantis labai platų finansinių paslaugų spektrą. Be vartojimo paskolų, bendrovė taip pat siūlo įvairias lizingo paslaugas, paskolų refinansavimą bei galimybę banke padėti terminuotąjį indėlį.
Paskolos kaina
9.1
Sąlygų lankstumas
8.8
Informacijos skaidrumas
8.4
Patogumas
8.2
Privalumai:
 • Išskirtinai platus paslaugų spektras;
 • Lanksčios paskolų sąlygos;
 • Įvairūs būdai paskolai gauti (internetu, telefonu, namuose, aptarnavimo skyriuose, pas partnerius);
 • Suteikiamas paskolų refinansavimas;
 • Galimybė gauti paskolą grynais;
 • Siūloma draudimo nesavanoriško darbo praradimo atveju;
 • Galimybė padėti terminuotąjį indėlį.
Trūkumai:
 • Santykinai aukšta palūkanų norma;
 • Santykinai lėtas paskolos išdavimas;
 • Svetainėje nepateikti paskolai taikomų mokesčių dydžiai.
Daugiau kreditorių

* „Visi Kreditai“ dalyvauja partnerystės programoje su trečiąja šalimi. Tai reiškia, kad mes galime gauti komisinį atlygį lankytojui sudarius paskolos sutartį per mūsų nuorodą. Mūsų dalyvavimas šioje programoje neįtakoja galutinės Jūsų už paskolą mokamos kainos. Su mūsų vertinimo metodologija galite susipažinti paspaudę nuorodą.

Kur geriausia ieškoti paskolos remontui?

Paskola būsto remontuiPaskola remontui gali būti įvairaus dydžio. Viskas priklauso nuo planuojamo remonto apimties ir konkretaus jūsų poreikio. Tokios paskolos davėjo pasirinkimas taip pat didžiąja dalimi yra nulemiamas šių faktorių.
 
Pavyzdžiui, prireikus tik nedidelės paskolos būsto remontui, jums gali pilnai pakakti to, ką siūlo greitųjų kreditų bendrovės. Tokiu atveju paskolos suma bus ribota, o metinė palūkanų norma bei bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – didelės. Esminis privalumas yra tai, kad pinigus gausite iš kart (su sąlyga, kad atitiksite kreditoriaus keliamus reikalavimus).
 
Tai yra panašu į situaciją su paskola automobiliui: jei automobilio vertė nėra išskirtinai didelė, specialaus autolizingo pasiūlymo jums nereikia ieškoti, nes gali užtekti ir bendrinės paskirties greitojo kredito ar vartojimo paskolos.
 
Jei reikalinga kiek didesnis, bet ne didesnis nei vidutinio dydžio kreditas, tuomet vartojimo paskola gali būti jūsų pasirinkimas nr. 1. Šiuo atveju jums atsiveria platesnės galimybės paskolai gauti, o tą padaryti galėsite geresnėmis siūlomomis sąlygomis. Paskolą būsto remontui galite gauti iš visų įstaigų, kurios teikia vartojimo paskolas (bankų, kredito unijų ir kitų).
 
Paskola remontui dažniausiai yra išduodama nepriklausomai nuo būsto paskolos. Generalinį namų atnaujinimą ar remontą suplanavę asmenys gali kreiptis į bet kurią tokias paskolas teikiančią instituciją ir gauti reikiamą kreditą be nekilnojamojo turti įkeitimo ar kitokio užstato.
 
Be to, kaip ir daugelį kitų paskolų, šią taip pat galite gauti internetu, net jei skolinatės iš banko ar kredito unijos. Taip yra todėl, kad skirtingai nei būsto paskolas, remontui skirtas vartojimo paskolas namams reglamentuoja vartojimo kreditų, o ne nekilnojamuoju turto susijusių kreditų įstatymas.
 
Galiausiai, kur konkrečiai geriausia ieškoti paskolos remontui? Mūsų rekomendacijas rasite aukščiau pateiktoje rekomendacijų lentelėje.

Paskolos namams paskirtis ir sąlygos

Paskola remontui yra skirta ne tik turimo nuosavojo nekilnojamojo turto atnaujinimui. Ja pasinaudoti gali ir žmonės, kurie dar tik planuoja įsigyti nuosavą būstą ar kitokio pobūdžio nekilnojamąjį turtą (pvz. garažą, vasarnamį, sodybą ar pan.).

Nors paskola būsto įrengimui ir paskola jo remontui vadinami skirtingai, pats jų išdavimo/gavimo procesas yra identiškas.

Kartais paskola būstui įsirengti gali būti suteikiama kartu su būsto paskola. Tačiau tuomet vis tiek yra sudaromos dvi atskiros paskolos sutartys, nes jas reglamentuoji skirtingi įstatymai, o vienai iš jų reikalingas užstatas, kai tuo tarpu kita užstato ar nekilnojamojo turto įkeitimo nereikalauja.

Priklausomai nuo jūsų kreditoriaus pasirinkimo ir poreikio, paskolos remontui suma gali siekti ir 30 000 eurų, o laikotarpis – 12 metų. Nors kai kurie kreditoriai gali pasiūlyti ir dar platesnio spektro pasirinkimus.
 
Tokios paskolos palūkanų norma būna mažesnė nei įprasto greitojo vartojimo kredito, o kuo didesnę sumą skolinsitės – tuo mažesnių palūkanų ir kredito įmokų galite tikėtis.

Dažniausiai užduodami klausimai

 • Kur galima gauti remonto paskolą?
  Pasiskolinti remontui galite bankuose, kredito unijose, kredito bendrovėse bei daugelyje kitų vartojimo kreditus teikiančių kredito įstaigų.
 • Kaip palyginti ir išsirinkti paskolą būsto remontui?
  Paprasčiausia tokias paskolas palyginti šio „Visi Kreditai“ puslapio viršuje pateiktoje lentelėje. Lyginant paskolas svarbu atkreipti dėmesį į bendrą vartojimo kredito kainos metinę normą. Ji yra skaičiuojama pagal specialią Lietuvos banko nustatytą formulę ir tiksliausiai atspindi realią už kreditą mokamą kainą.
 • Ar galiu pasiskolinti remontui, jei turiu kitų įsipareigojimų?
  Taip, paskolą būsto remontui galite gauti net turėdami kitų įsipareigojimų kitoms kredito įstaigoms. Svarbu, kad bendra visų turimų mėnesinių įsipareigojimų suma neviršytų 40% gaunamų mėnesio pajamų.
 • Kokiais būdais galima gauti paskolą remontui?
  Priklausomai nuo kredito davėjo, remontui pasiskolinti galite internetu arba nuvykę į pasirinkto kredito davėjo padalinį. Kai kurie kredito davėjai gali suteikti ir papildomų būdų pasiskolinti, pvz. telefonu ar Paypost terminaluose.
 • Kas įtakoja būsto remonto paskolų kainą?
  Būsto remonto paskolų kaina (metinė palūkanų norma ir BVKKMN) yra įtakojama daugelio veiksnių: konkretaus kredito davėjo kainodaros, paraiškos teikėjo finansinės padėties, kredito istorijos, kredito reitingo ir bendro kreditingumo vertinimo.
 • Kas yra paskola būsto remontui?
  Tai - vartojimo tipo paskola, kuri nereikalauja užstato bei pradinio įnašo ir yra skirta su būsto remontu susijusioms išlaidoms padengti.
 • Per kiek laiko galima gauti paskolą remontui?
  Kaip ir daugelį kitų vartojimo tipo paskolų, paskolą remontui galima gauti per 1-3 darbo dienas, priklausomai nuo pasirinkto kredito davėjo.
 • Kaip būsto remonto paskola paveikia kredito istoriją ir kredito reitingą?
  Kaip ir dauguma kitų įsipareigojimų, būsto remonto paskola tiesiogiai neįtakoja kredito istorijos ar kredito reitingo. Tačiau sėkmingai vykdant visus susijusius įsipareigojimus jūsų kredito istorija ir kredito reitingas gerėja, o įsipareigojimų nevykdant - blogėja.
 • Kokios alternatyvos būsto remonto paskolai?
  Jei lėšos reikalingos būsto remontui ar su juo susijusiems pirkiniams ar paslaugoms, galite vienodai sėkmingai pasinaudoti vartojimo paskolomis ar greitais kreditais.
 • Kiek galima pasiskolinti būsto remontui?
  Įprastai būsto remontui galima pasiskolinti iki 30 000 eurų. Tačiau konkreti paskolos suma yra nustatomas kiekvieno kredito davėjo atskirai bei atsižvelgiant į paraiškos teikėjo kreditingumo vertinimą.
 • Kaip gauti paskolą būsto remontui?
  Paskolą būsto remontui galite gauti pasirinkę vieną iš tokias paskolas siūlančių paskolos davėjų (žr. lentelėje viršuje). Ją gauti galite ta pačia tvarka ir tomis pačiomis sąlygomis, kaip ir bet kurią vartojimo paskolą. Jums reikės: patvirtinti savo tapatybę, užpildyti paraišką paskolai gauti ir sulaukus pasiūlymo, pasirašyti paskolos sutartį. Pinigai bus pervesti į jūsų banko sąskaitą, o juos galėsite panaudoti namų remonto ar kitoms reikmėms.
 • Ar paskolai būsto remontui reikalingass užstatas?
  Ne, paskolos būsto remontui yra suteikiamos be turto įkeitimo.
 • Kokia yra paskolų būsto remontui palūkanų norma?
  Metinė palūkanų norma, kaip ir BVKKMN, priklauso nuo pasirinkto kredito davėjo. Beveik visais atvejais palūkanos būna žemesnės, nei vartojimo paskolos, tačiau aukštesnės, nei būsto paskolos.
 • Ar būsto remonto paskolai reikalingas pradinis įnašas?
  Ne, pradinis įnašas nėra reikalingas.
 • Kam galima panaudoti gautą paskolą?
  Vartojimo kreditas būsto remontui dažniausiai nėra susiejamas su konkrečiomis išlaidomis. Jį galite panaudoti būsto įsirengimui, interjero atnaujinimui, remontui, renovacijai, baldams ir buitinei technikai įsigyti bei kitoms išlaidoms finansuoti.
Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
Logo