Paskola būsto remontui

Dažnam lietuviui reikia paskolos būsto remontui. Tik vienetai gali atlikti pilną remontą vien tik iš savo santaupų. Daug priklauso nuo remonto masto ir konkretaus poreikio, bet dabar gauti paskolą remontui galima lengviau ir pigiau nei bet kada anksčiau. Paskolą remontui galite gauti iš kredito bendrovių, bankų ar tarpusavio skolinimosi platformų. Šiame kreditorių sąraše rasite ir tų, kurie siūlo paskolas būsto įrengimui bei platesnio naudojimo vartojimo paskolų namams. Nepriklausomai ką norite padaryti su savo namais, čia rasite kreditorių, kurie greitai, pigiai ir efektyviai finansuos jūsų poreikį.

Pigiausia paskola būsto remontui

Paskola būsto remontuiPaskola remontui gali būti įvairaus dydžio. Viskas priklauso nuo planuojamo remonto apimties ir konkretaus jūsų poreikio. Tokios paskolos davėjo pasirinkimas taip pat didžiąja dalimi yra nulemiamas šių faktorių.
 
Pavyzdžiui, prireikus tik nedidelės paskolos būsto remontui, jums gali pilnai pakakti greito kredito. Tokiu atveju paskolos suma bus ribota, o metinė palūkanų norma bei bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – didelės. Esminis privalumas yra tai, kad pinigus gausite iš kart (su sąlyga, kad atitiksite kreditoriaus keliamus reikalavimus).
 
Jei reikalinga kiek didesnis, bet ne didesnis nei vidutinio dydžio kreditas, tuomet vartojimo paskola gali būti geriausias pasirinkimas. Šiuo atveju jums atsiveria platesnės galimybės paskolai gauti, o tą padaryti galėsite geresnėmis siūlomomis sąlygomis. Paskolą būsto remontui galite gauti iš visų įstaigų, kurios teikia vartojimo paskolas (bankų, kredito unijų ir kitų).
 
Paskola remontui dažniausiai yra išduodama nepriklausomai nuo būsto paskolos. Generalinį namų atnaujinimą ar remontą suplanavę asmenys gali kreiptis į bet kurią tokias paskolas teikiančią instituciją ir gauti reikiamą kreditą be nekilnojamojo turti įkeitimo ar kitokio užstato.
 
Be to, kaip ir daugelį kitų paskolų, šią taip pat galite gauti internetu, net jei skolinatės iš banko ar kredito unijos. Taip yra todėl, kad skirtingai nei būsto paskolas, remontui skirtas vartojimo paskolas namams reglamentuoja vartojimo kreditų, o ne nekilnojamuoju turto susijusių kreditų įstatymas.

Vartojimo paskola namams: paskirtis ir sąlygos

Kreditas remontui yra skirta ne tik turimo nuosavojo nekilnojamojo turto atnaujinimui. Ja pasinaudoti gali ir žmonės, kurie dar tik planuoja įsigyti nuosavą būstą ar kitokio pobūdžio nekilnojamąjį turtą (pvz. garažą, vasarnamį, sodybą ar pan.).

Nors paskola būsto įrengimui ir paskola jo remontui vadinami skirtingai, pats jų išdavimo/gavimo procesas yra identiškas.

Kartais paskola būstui įsirengti gali būti suteikiama kartu su būsto paskola. Tačiau tuomet vis tiek yra sudaromos dvi atskiros paskolos sutartys, nes jas reglamentuoji skirtingi įstatymai, o vienai iš jų reikalingas užstatas, kai tuo tarpu kita užstato ar nekilnojamojo turto įkeitimo nereikalauja.

Priklausomai nuo jūsų kreditoriaus pasirinkimo ir poreikio, paskolos remontui suma gali siekti ir 30 000 eurų, o laikotarpis – 12 metų. Nors kai kurie kreditoriai gali pasiūlyti ir dar platesnio spektro pasirinkimus.
 
Tokios paskolos palūkanų norma būna mažesnė nei įprasto greitojo vartojimo kredito, o kuo didesnę sumą skolinsitės – tuo mažesnių palūkanų ir kredito įmokų galite tikėtis.

Būsto remonto paskolos: dažniausiai užduodami klausimai

Ar suteikiamos remonto paskolos be užstato?

Taip, suteikiamos. Imant paskolą būsto remontui nėra būtina įkeisti turtą.

Kam galima panaudoti gautą paskolą?

Kreditas remontui dažniausiai nėra susiejamas su konkrečiomis išlaidomis. Jį galite panaudoti būsto įsirengimui, interjero atnaujinimui, remontui, renovacijai, baldams ir buitinei technikai įsigyti bei kitoms išlaidoms finansuoti.

Kaip gauti paskolą būsto remontui?

Paskolą būsto remontui galite gauti pasirinkę vieną iš tokias paskolas siūlančių paskolos davėjų. Ją gauti galite ta pačia tvarka ir tomis pačiomis sąlygomis, kaip ir bet kurią vartojimo paskolą. Jums reikės:

  • patvirtinti savo tapatybę;
  • užpildyti paraišką paskolai gauti;
  • sulaukus pasiūlymo, pasirašyti paskolos sutartį.

Pinigai bus pervesti į jūsų banko sąskaitą, o juos galėsite panaudoti namų remonto ar kitoms reikmėms.

Kas yra paskola būsto remontui?

Tai – vartojimo tipo paskola, kuri nereikalauja užstato bei pradinio įnašo ir yra skirta su būsto remontu susijusioms išlaidoms padengti.

Per kiek laiko galima gauti paskolą remontui?

Kaip ir daugelį kitų vartojimo tipo paskolų, paskolą remontui galima gauti per 1-3 darbo dienas, priklausomai nuo pasirinkto kredito davėjo.

Kur galima gauti remonto paskolą?

Pasiskolinti remontui galite bankuose, kredito unijose, kredito bendrovėse bei daugelyje kitų vartojimo kreditus teikiančių kredito įstaigų.

Ar galima gauti paskolą būsto įrengimui?

Taip, dažnai remonto paskolą galima panaudoti ir būsto įrengimui. Tam tikslui galima panaudoti ir standartinę vartojimo paskolą.

Ar galima gauti paskolą garažui?

Priklausomai nuo konkrečių paskolos sąlygų, remonto paskolą galima panaudoti ir garažo įsigijimui ir įrengimui. Kitais atvejais gali reikėti kreiptis dėl bendros paskirties vartojimo paskolos.

Ar būsto remonto paskolas galima refinansuoti?

Taip, kaip ir kitus vartojimo kreditus, būsto remonto paskolas galima refinansuoti. Plačiau: refinansavimo paskolos.

Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
Logo