D.U.K

Čia atsakysime į dažniausiai užduodamus klausimus, susijusius su naudojimusi visikreditai.lt svetaine.

Kaip naudotis visikreditai.lt paskolų palyginimų ir rekomendacijų lentelėmis?

Kiekvienas visikreditai.lt svetainės puslapis yra pritaikytas tam tikram paskolų tipui ir kiekviename iš jų rasite tik to tipo paskolas galinčių pasiūlyti bendrovių įvertinimą ir rekomendacijas. Ekrane vienu metu yra rodoma tik 5 aukščiausiai įvertintos bendrovės. Norėdami pamatyti didesnį jų skaičių (jei jų yra pagal pasirinktą paskolos tipą), lentelės apačioje spauskite „daugiau kreditorių”.

Norėdami susipažinti su kiekvienos bendrovės privalumais ir trūkumais, spauskite „Plačiau+”. Norėdami susipažinti su detalia bendrovės apžvalga, spauskite „skaityti bendrovės apžvalgą”. Norėdami pasiskolinti, spauskite „Gauti paskolą” ir jūs būsite nukreipti į pasirinkto kreditoriaus internetinį puslapį.

Į ką atsižvelgiama vertinant kreditorius visikreditai.lt svetainėje?

Visikreditai.lt svetainėje pateikiamas įvertinimas yra subjektyvus, tačiau remiasi objektyviais kriterijais. Tarp jų: metinė palūkanų norma, BVKKMN, paskolų sumos ir laikotarpių rėmai, taikomų mokesčių dydžiai, akcijų ir paslaugų spektro platumas, patogumas naudotis interneto svetaine ir t.t.

Ar visikreditai.lt svetainė iš to uždirba?

Taip, visikreditai.lt dalyvauja partnerystės programoje ir uždirba už klientus, kurie pasiskolina apsilankę kreditoriaus puslapyje per mūsų svetainėje esančias nuorodas. Tačiau visikreditai.lt dalyvavimas partnerystės programoje niekaip neįtakoja klientams siūlomos kainos už paskolą.

Ar galiu su jumis susisiekti dėl konsultacijos paskolos gavimo klausimais?

Žinoma! Su mumis susisiekti galite el. paštu: info@visikreditai.lt arba telefonu: +37062501544. Mums taip pat galite rašyti per Facebook.

Ar galiu pilnai pasitikėti visikreditai.lt pateikiama informacija?

Informaciją stengiamės peržiūrėti ir atnaujinti nuolatos, tačiau tą darant rankiniu būdu, neišvengiamai gali atsirasti skirtumų tarp kreditoriaus ir visikreditai.lt pateikiamos informacijos. Esant bet kokiems skirtumams, visada reikėtų vadovautis kreditoriaus interneto svetainėje pateikta informacija.

Pastebėjus neatitikimų, labai prašome mus apie tai informuoti aukščiau pateiktais kontaktais.

Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
Logo