Paskolų palyginimas

Paskolų palyginimas yra tapęs neatsiejama skolinimosi dalimi. Nuolatos kintant sąlygoms, kuriomis kredito bendrovės siūlo skolintis, jas lyginti tarpusavyje yra būtina. Jei vieną dieną pigiausią paskolą siūlo viena bendrovė, tai nereiškia, kad ir kitą dieną jos siūlomos sąlygos bus geriausios. Jau net nekalbant apie paskolų akcijas, kurias tos bendrovės gali pasiūlyti. Žemiau rasite lentelę, kurioje galėsite lengvai palyginti paskolas ir išsirinkti tinkamiausią sau.

Ieškodami detalesnio paskolų palyginimo pagal skirtingas paskolų rūšis, su kiekvieno kredito davėjo privalumais ir trūkumais bei detalesne informacija, jį rasite čia: greitieji kreditai, vartojimo paskolos, būsto paskolos, paskolos internetu, paskolos automobiliui, paskolų refinansavimas.

Paskolos davėjasPaskolos sumaPaskolos terminasPalūkanų normaBVKKMN
FinbeeNuo 300€ iki 25 000€Nuo 12 mėn. iki 84 mėn.Nuo 7%Nuo ~15%
FjordbankNuo 1 000€ iki  20 000€Nuo 12 mėn. iki 84 mėn.Nuo 2.7%Nuo 7.4%
MokilizingasNuo 300€ iki 15000€Nuo 6 mėn. iki 72 mėn.Nuo 5.9%Nuo 10.82%
BigbankNuo 1 000€ iki 30 000€Nuo 6 mėn. iki 144 mėn.Nuo 7%Nuo 9.17%
Šiaulių bankasNuo 300€ iki 30 000€Nuo 3 mėn. iki 84 mėn.Nuo 4.9%Nuo 11.5%
Paskolų klubasNuo 100€ iki 30 000€Nuo 1 mėn. iki 120 mėn.Nuo 5%Nuo 10%
VivusNuo 300€ iki 15000€Nuo 3 mėn. iki 84 mėn.Nuo 5%Nuo 20.5%

Svarbiausi rodikliai paskolų palyginime

Vienas faktorius, kuris yra pateikiamas turbūt visose paskolų palyginimo platformose, nepriklausomai nuo bendros jų kokybės, yra metinė palūkanų norma. Lankytojui visada parodo ne vidutinės metinės palūkanos, bet mažiausios galimos, kuriomis skolina atitinkamas kreditorius.

Tai, be net mažiausios abejonės, yra labai svarbus kriterijus, kuris tuo pačiu yra ir aktualiausias lankytojams, ieškantiems geriausios kredito bendrovės.

Tačiau mes norėtume atkreipti dėmesį ir rekomenduoti atsižvelgti ir į dar vieną rodiklį: bendrą vartojimo kredito kainos metinę normą, dažniausiai trumpinamą kaip BVKKMN. Tai – tikslesnis ir geriau paskolos kainą atspindintis rodiklis, nes į jo skaičiavimą yra įtraukiama ne tik metinė palūkanų norma. Jis skaičiuojamas atsižvelgiant į ją bei kitus mokesčius ar būtinųjų kreditų įmokų dydžius. Tai – labai svarbu, nes mažiausią palūkanų normą siūlantys kreditorius nebūtinai bus pigiausias. Taip gali nutikti dėl kitų mokesčių, kurie gali būti proporciškai ir santykinai dideli.

Tarp tokių įmokų yra, pavyzdžiui, paskolos administravimo mokestis ar jos sudarymo kaštai. Jei neturite laiko tikrinti šių ir kitų įmokų dydžių, kurios irgi yra įtraukiamos į bendrą kredito kainą, visada atkreipkite savo dėmesį į BVKKMN, kurią privalo parodyti kiekvienas iš kreditorių.

Tarp kitų svarbiausių rodiklių paskolų palyginime yra paskolos suma, paskolos terminas bei kita nestandartinė informacija, kuri taip pat gali reikšmingai įtakoti bendrą kredito kainą.

Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
Logo