E.KREDA internetinė bankininkystė

„E.KREDA“ yra Jungtinės centrinės kredito unijos administruojamos „Kreda“ grupės interneto bankas. Naudojantis „E.KREDA“ interneto banku, grupei priklausančių kredito unijų nariai gali valdyti savo finansus, kredito unijos paslaugas, sutartis, naudotis kitomis elektroninės bankininkystės paslaugomis. „E.KREDA“ el. bankininkystę taip pat galima pasiekti per KREDA mobiliąją programėlę (žr. App Store ir Google Play).

„E.KREDA“ savitarna yra panaši į „I-Unija“. Tiek prisijungimas, tiek visa savitarnos sistema atlieka beveik identiškas funkcijas. Taip pat anksčiau turėjusiems paskyrą „I-Unija“, „E.KREDA“ sistemoje galioja tas pats atpažinimo kodas.

Atkreipiame dėmesį, kad pagrindiniame prisijungimo prie „E.KREDA“ interneto banko puslapyje galite rasti detalią informaciją apie teikiamas paslaugas. Pagrindiniame puslapyje patalpinti šie dokumentai:

 • Bendrosios paslaugų teikimo taisyklės;
 • Dažniausiai užduodamų klausimų apie E.KREDA elektroninės bankininkystės naudojimą sąrašas;
 • Jungtinės centrinės kredito unijos internetinės bankininkystės sistemos „E.KREDA“ naudojimosi instrukcija;
 • Elektroninių paslaugų teikimo taisyklės;
 • Internetinės bankininkystės saugumo reikalavimai;
 • Prisijungimo prie e.kreda instrukcija.
Pagrindinis „E.KREDA“ internetinės bankininkystės puslapis

Šiame įraše bendrai apžvelgsime aukščiau pateiktų dokumentų turinį, „E.KREDA“ interneto banko funkcijas ir galimybes. Taip pat pateiksime informaciją apie prisijungimą prie „E.KREDA“ savitarnos.

E.KREDA prisijungimas

Nuoroda į prisijungimo prie interneto banko puslapį galite rasti kiekvienos „Kreda“ grupėi priklausančios kredito unijos interneto svetainėje. Dažniausiai nuoroda yra patalpinama puslapio viršuje esančiame navigacijos meniu:

Prisijungimas prie E.KREDA interneto banko

Tačiau prisijungimo langą taip pat galite pasiekti tiesiogiai per šią nuorodą: https://e.kreda.lt.

Atsidariusiame prisijungimo puslapyje matysite prisijungimo langą. Jame galite pasirinkti vieną iš trijų prisijungumo būdu: M.parašą, Smart-ID ir SMS:

E.KREDA prisijungimo langas

Prisijungiant reikia nurodyti savo atpažinimo kodą ir asmens kodo 4 paskutinius skaitmenis. Pasirinkus prisijungti SMS būdu, papildomai reikės nurodyti slaptažodį. Atpažinimo kodą galite rasti savo su kredito unija sudarytoje Elektroninių paslaugų teikimo sutartyje.

Jungiantis pirmą kartą ir pasirinkus prisijungimą SMS būdu, reikės nurodyti atpažinimo kodą ir telefono numerį. Nurodytu telefono numeriu jums bus atsiųstas 8 simbolių ilgio slaptažodis, kurį turėsite panaudoti prisijungimui tęsti. Suvedus atsiųstą slaptažodį, jums bus atsiųstas naujas, 4 skaitmenų SMS patvirtinimo kodas.

Pamiršau E.KREDA slaptažodį

Pamiršus „E.KREDA“ prisijungimo slaptažodį, turėsite atvykti į savo kredito uniją ir patvirtinti savo tapatybę. Kredito unijos darbuotojas atstatys jūsų slaptažodį. Slaptažodžio priminimo funkcijos „E.KREDA“ interneto banke nėra.

5 kartus suvedus neteisingą slaptažodį turėsite sudaryti naują Elektroninių paslaugų teikimo sutartį.

E.KREDA el. bankininkystės paslaugos ir finansinės operacijos

Prisijungus prie „E.KREDA“ interneto banko, galėsite naudotis el. bankininkystės paslaugomis. Jos yra suskirstytos į pagrindines kategorijas: „Apžvalga“, „Mokėjimai“, „Išrašai“, „Operacijų
sąrašas“ ir „Indėlių sudarymas ir nustatymai“.

Apžvalga

Apžvalgos skiltyje galite matyti visas savo kredito unijoje turimas sąskaitas, matyti jų likučius, kitą svarbiausią informaciją apie kiekvieną iš sąskaitų. Taip pat galėsite matyti visas atliktas ir vykdomas operacijas.

Mokėjimai

Mokėjimų skiltyje galite atlikti mokėjimus (tarp savo sąskaitų kredito unijoje, taip pat momentinius ir SEPA mokėjimus), įmokas, kurti mokėjimų ruošinius.

Rengiant naują mokėjimą turite užpildyti visus privalomus laukus ir nurodyti:

 • savo mokėtojo sąskaitos numerį, pasirenkant vieną iš kredito unijoje aktyvių sąskaitų;
 • gavėjo pavadinimą;
 • gavėjo sąskaitos numerį;
 • sumą;
 • operacijos paskirtį (pasirenkant nurodyti mokėjimo paskirtį arba kodą).

Šioje skiltyje taip pat galite atlikti įmokas už jums suteiktas paslaugas. Galėsite pasirinkti vieną iš savitarnos sistemos iš anksto numatytų paslaugų teikėjo, o sistema pati užpildys likusią informaciją mokėjimui atlikti. Jums reikės nurodyti tik įmokos sumą.

Išrašai

Šioje skiltyje galite sugeneruoti ir atsiųsti savo sąskaitų išrašus Excel, XML ir PDF formatais. Galite atsisiųsti einamosios sąskaitos, terminuoto indėlio, paskolos sąskaitos išrašus.

Indėlių sudarymas

Interneto banke taip pat galite sudaryti terminuotojo indėlio sutartį. Sudarant sutartį galite pasirinkti šiuos nustatymus:

 • išmokėjimų periodiškumą (termino pabaigoje arba kas mėnesį);
 • indėlio sutarties laikotarpį;
 • indėlio sumą;
 • indėlio valiutą;
 • iš kokios kredito unijoje esančios jūsų aktyvios sąskaitos bus atliktas pavedimas į indėlio sąskaitą;
 • sutarties pratęsimo sąlygas (su palūkanomis, be palūkanų arba be pratęsimo).

Nustatymai

Interneto banke taip pat galite valdyti savo paskyrą. Nustatymų skiltyje galite keisti slaptažodį, blokuotį turimą mokėjimų kortelę, keisti sąskaitų limitus, atnaujinti savo asmens ir kontaktinius duomenis.

Ataskaitos

Šioje skiltyje galite sugeneruoti ir atsisiųsti komisinio atlygio ataskaitą, pajamų ir turto deklaraciją bei paskolos suvestinę.

Elektroniai valdžios vartai

Kaip ir kituose interneto bankininkystės sistemoje, „E.KREDA“ el. bankininkystės sistemoje galite pasiekti Elektroninius valdžios vartus. Per Elektroninius valdžios vartus galite pasiekti kai kurias valstybės internetu teikiamas paslaugas (VMI, Sodros, Registrų centro ir kt. paslaugas).

Detalesnę Jungtinės centrinės kredito unijos administruojamos „Kreda“ grupės internetinės bankininkystės „E.KREDA“ naudojimosi instrukciją galite rasti paspaudę ant nuorodos. Papildomą detalesnę informaciją apie „E.KREDA“ el. bankininkystės paslaugas ir jų naudojimąsi galite rasti jau minėtame pagrindiniame interneto banko prisijungimo puslapyje.

Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
Logo