Paskolų akcijos

Dauguma paskolų davėjų, norėdami pritraukti klientų, siūlo įvairias laikinas ir nuolatines akcijas bei nuolaidas. Dalis jau taikoma naujiems, dalis – seniems, o dalis – visiems klientams. Žemiau pateiksime sąrašą visų šiuo metu – 2022 m. birželio mėn. – vartojimoi paskoloms ir greitiesiems kreditams taikomų akcijų ir nuolaidų sąrašą.

Pirma paskola nemokamai

Viena dažniausių yra nemokamos paskolos akcija, kuomet pirmą kartą paskolą gaunantis asmuo gali pasiskolinti ir grąžinti tik pasiskolintą sumą. Tai yra, jam nereikia mokėti jokių palūkanų. Paskolos, kurioms yra taikoma tokia akcija, būna ribotos sumos ir termino, todėl naudingiausia tiems, kurie turi poreikį greitiems kreditams ir nori pasiskolinti tik nedidelę sumą.

Šiuo metu šią paskolos be palūkanų akciją taiko:

  • SMSPinigai“ ir „Paskolos.lt“ – naujiems klientams ir kreditams iki 1 000 EUR bei iki 1 metų laikotarpiui;
  • Paskolų klubas“ – naujiems klientams ir kreditams iki 500 EUR bei iki 6 mėnesių laikotarpiui.
  • Credit24“ – kredito limito paslauga galima naudotis 3 mėnesius be pabrangimo ir grąžinti tik išleistą sumą be palūkanų ir mokesčių.

Kredito įmokos atidėjimo akcija

Tai yra akcija, kuomet paskolos gavėjas pinigus gauna iškarto, o pirmą įmoką atlieka tik po akcijos sąlygose numatyto laikotarpio. Taip pat taikomos ir kredito įmokų atidėjimo akcijos pagal kitas sąlygas.

Šiuo metu paskolas su įmokų atidėjimu siūlo:

  • Savy“ – pirma įmoka po 3 mėnesių.
  • Credit24“ – įmokų atidėjimas iki 6 mėnesių, jei sumažėja asmeninės pajamos.

Kreditai be registracijos mokesčio

Registracijos mokestis gali būti taikomas sutarčiai (sutarties mokestis) arba tapatybės patvirtinimui (vieno cento pavedimas). Paskolos be vieno cento pavedimo – ne akcija, bet atskirų kreditorių siūlomi alternatyvūs tapatybės nustatymo ir patvirtinimo būdai. Toks kreditas be registracijos mokesčio šiuo metu suteikiamos daugelio paskolų davėjų.

Tuo tarpu paskola internetu be registracijos mokesčio, suprantant jį kaip sutarties mokestį, šiuo metu yra išduodama:

  • Luminor“ – vartojimo kreditui nuo 3 000 EUR nėra taikomas sutarties mokestis;
  • Citadele“ – vartojimo paskolos sutartį pasirašius per banko mobiliąją programėlę, nebus taikomas sutarties mokestis;
  • SEB“ – vartojimo paskoloms šiuo metu nėra taikomas sutarties sudarymo mokestis.
  • Medicinos bankas“ – šiuo metu vartojimo paskoloms nėra taikomi sutarties sudarymo ir sutarties administravimo mokesčiai.

Specialūs akciniai paskolų pasiūlymai

Kreditoriai gali nesiūlyti išskirtinių sąlygų, bet pritaikyti geresnes sąlygas vartojimo paskolai ar kreditui, akcijos nustatytu laikotarpiu. Šiuo metu specialius paskolos pasiūlymus teikia:

  • Finbee“ – nuolaida vartojimo paskolos kreditingumo vertinimo mokesčiui, mažesnė palūkanų norma ir nemokamas paskolos grąžinimas anksčiau laiko;
  • General Financing Bankas“ – nuolaida mokesčiams ir mažesnės palūkanos vartojimo paskoloms nuo 7 500 EUR;
  • SBlizingas“ – šiuo metu vartojimo paskoloms taikoma 4.9% metinė palūkanų norma;

Išskirtiniai pasiūlymai lojaliems klientams

Kredito davėjai taip pat gali taikyti išskirtines sąlygas lojaliems klientas. Dažniausiai tai yra periodiškai siūlomos akcijos ir nuolaidos su iš anksto neapibrėžtomis sąlygomis. Šiuo metu šie kreditoriai teigia teikiantys išskirtinius pasiūlymus ar išskirtines sąlygas lojaliems klientams:

Paskolos grąžinimo garantija

Paskolą grąžinti anksčiau laiko leidžia visi kreditoriai ir tik dalis tam taiko mokestį. Dauguma paskolos davėjų perskaičiuoja palūkanas kliento naudai ir leidžia grąžinti paskolą su sumažintomis palūkanomis. Bet kreditoriai taip pat gali taikyti akciją, kuomet per numatytą akcijos laikotarpį paskolą galima grąžinti nemokamai, t.y. tik pasiskolintą sumą be palūkanų.

Šiuo metu tokią paskolos grąžinimo akciją taiko:

  • Bigbank“ – paskolą grąžinus per 60 dienų nereikia mokėti palūkanų.
Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
Logo