10 patarimų kaip gauti pigesnį kreditą

Pigesnis kreditas - 10 patarimų

Vieša paslaptis, kad iš visų paskolų tipų, būtent greitieji kreditai yra brangiausi. Tai nebūtinai reiškia, kad jei pasirinksite šį skolinimosi būdą, jūs būtinai permokėsite. Yra daug įvairių būdų, kaip pasirinkti pigesnį kreditą. Tai – itin aktualu, nes skirtumai tarp pigiausio ir brangiausio greitojo kredito rinkoje gali būti net labai ženklūs ir daug ženklesni nei tarp kitų paskolų.

Tam tikslui čia rasite net 10 patarimų, kaip gauti pigesnį kreditą, kuris atitiks jūsų keliamus kainos lūkesčius. Taip pat, paspaudę ant nuorodos, galite susipažinti su patarimais imant būsto paskolą.

1. Svarbiausia – BVKKMN

Kalbant apie kreditų ir kitų skolinimosi instrumentų kainą, dažniausiai kalba pakrypsta link palūkanų normų. Tačiau greitųjų vartojimo kreditų specifika – kiek kitokia. Čia pagrindinį vaidmenį vaidina ne metinė palūkanų norma. Nors ji sudaro didžiausią dalį bendros kredito kainos, ji nepasako visos tiesos apie tai, kiek jums realiai reikės mokėti už kreditą. Tam tikslui buvo sukurtas kitas kainos matavimo vienetas, o kreditoriai buvo teisiškai įpareigoti jį naudoti informuojant savo klientus apie realią kredito kainą. Tai – BVKKMN, kurį iššifruojame kaip bendrą vartojimo kredito kainos metinę normą. Ji daug tiksliau nusako realią kredito kainą, todėl renkantis pigiausią greitąjį kreditą, didžiausią dėmesį atkreipkite būtent į šį matavimo vienetą.

2. Be kreditų palyginimo – nė žingsnio

BVKKMN ir metinė palūkanų norma leis jums sužinoti kiek tiksliai reikės mokėti už konkretų kreditą. Bet tai neleis jums susidaryti bendro rinkos vaizdo. To pasekoje, žinodami realią konkretaus kredito kainą, jūs negalėsite žinoti ar jis tikrai yra pigiausias. Todėl kreditų palyginimas ne tik tarpusavyje, bet ir su kitomis skolinimosi formomis – neišvengiamas, jei norite pasiskolinti kuo pigiau. Čia labiausiai jums pagelės „Visi Kreditai“ platforma.

3. Dėmesys kitiems mokesčiams

Nors BVKKMN ir MPN gali padėti susidaryti geriausią vaizdą apie kredito kainą, šie rodikliai neįtraukia visų įmanomų kredito kaštų. Dalis jų bus pritaikomi tik tam tikrais atvejais ir tam tikromis sąlygomis, bet žinoti apie tokių paslaugų kainą ir taikomis papildomis mokesčius – būtina. Tarp jų – kredito pratęsimo ar grąžinimo termino nukėlimo mokesčiai.

4. Nežinodami – klausikte

Komunikacija yra labai svarbu, kai kalbame apie finansinius klausimus. Dažnai nežinant ar turint klausimų, bet bijant apsikvailinti, susilaikoma nuo klausimų uždavimo. Tai – didžiulė klaida. Visi kreditoriai turi dedikuotą aptarnavimo personalą, kurio darbas atsakyti į visus klientų klausimus, kad ir kokie paprasti jie būtų. Todėl jei kažko nežinote – būtinai rašykite arba skambinkite ir klauskite. Jei nenorite to daryti, visada gali pasinaudoti dažniausiai užduodamų klausimų skiltimi, kurias turi visi kreditoriai.

5. Specialūs pasiūlymai – būdas pasiskolinti pigiau

Greitieji kreditia turi išskirtinumą, kad jiems dažnai yra taikomi specialūs pasiūlymai ir akcijos. Kadangi pelno marža šioje rinkoje yra didelė, kreditoriai turi nemažai erdvės kainai nustatyti. Dažnai tas pasirenkama daryti ne sumažinant palūkanų normą, bet pasiūlant specialias sąlygas. Stebėkite jas, nes tai – lengvas būdas gauti kreditą pigiau.

6. Nemokami kreditai – kas gali būti pigiau?

Vienas iš dažnų specialių pasiūlymų – nemokami kreditai. Taip vadinami kreditai, kurie yra siūlomi naujiems klientams ir už kuriuos nereikia mokėti palūkanų. Jie dar žinomi pirmos paskolos nemokamai pavadinimu. Šią akciją reguliarai taiko įvairūs kreditoriai. Kadangi negali būti nieko pigesnio nei nemokamas kreditas, būtinai atkreipkite dėmesį į tokius pasiūlymus naujiems klientams.

7. Neskubėkite skolintis ir laukite geresnių sąlygų

Greitieji kreditai išsiskiria tuo, kad jų sąlygos keičiasi nuolatos. Taip pat atsiranda ir vis naujų specialių pasiūlymų naujiems ir seniems klientams. Todėl jei įmanoma ir galite palaukti – neskubėkite skolintis, jei nerandate paskolos jums tinkamomis sąlygomis. Palaukite, kol jos pasikeis arba kol atsiras specialus pasiūlymus, tenkinantis jūsų poreikius.

8. Stebėti finansinę situaciją, palūkanų normas

Kaip ir bankai, kitos kreditų įstaigos savo sąlygas nustato atsižvelgdamos į globalias ir lokalias ekonomines ir finansines tendencijas. Kad susidarymėte geresnį vaizdą ir susiformuotumėte teisingus lūkesčius – stebėkite finansines tendencijas ir centrinių bankų bei finansų rinkų sprendimus, nes tai neišvengiamai paveiks bankų ir greitus kreditus išduodančių įstaigų siūlomas sąlygas.

9. Naudokitės brokerių suteikiamomis galimybėmis

Kreditų palyginimų platformos teikia vieną populiariausių paslaugų, kai reikia susirasti pigiausią greitą kreditą ar kito tipo paskolą. Bet kartais gali padėti ir kitokių paslaugų tiekėjai, pvz. paskolų brokeriai. Nors jie dažniausiai žinomi kaip veikiantys būsto paskolų sektoriuje, šiandien atsiranda vis daugiau tokių, kurie veikia ir greitųjų vartojimo kreditų rinkoje.

10. Skolinkitės didesnę sumą ilgesniam laikotarpiui

Nerašyta taisyklė kalbant ne vien apie greitus kreditus, bet ir bet kokį kitą skolinimosi būdą yra tokia: kuo didesnę sumą skolinsitės ir kuo ilgesniam laikotarpiui pasirašysite sutartį, tuo geresnių sąlygų galite tikėtis. Kažkuriuo momentu pailgintas sutarties laikas arba padidina suma nustoja turėti tokį efektą, tačiau bent jau su greitaisiais kreditais yra taip, kad ši taisyklė galioja dažniausiai. Todėl jei norite gauti pigesnį kreditą – žinote dar vieną dalyką, kurį galite padaryti tam tikslui pasiekti.

Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
Logo