Trumpalaikiai kreditai

Trumpalaikiai kreditai

Trumpalaikiai kreditai šiandien yra aktualūs kaip niekad anksčiau. Žinant pasaulio situaciją ir nestabilumą, kuris ateina su ja, niekas nenori įsipareigoti per daug ilgam laiko tarpui. Negalima žinoti kada finansinė situcija pasikeis ir atsiras sunkumai vykdyti ilgalaikius įsipareigojimus. Todėl trumpalaikės paskolos poreikis auga kiekvieną dieną. Bet tuo pačiu kyla klausimų – kaip gauti tokią paskolą? Kur ir kada geriausia ją imti? Visus geriausius trumpalaikio skolinimosi variantus pateikiame jums iš karto, šiame puslapyje. Na, o jei norite jų ieškoti už mūsų platformos ribų – pateikiame ir visą reikalingą informaciją, kad galėtumėte pasirinkti kreditorių, kur jums bus suteiktas geriausias trumpalaikis kreditas.

Trumpalaikių kreditų specifika: palūkanų norma, skolinama suma ir kita

Trumpalaikiai kreditai, kaip išduoda jų pavadinimas, visų pirmiausia išsiskiria savo sutarties trukme. Skirtingai nei ilgalaikės paskolos, kurių sutartys sudaromos laikotarpiui nuo kelerių metų, trumpalaikės paskolos internetu sutartis galioja daug trumpiau. Nors nustatyto sutarties termino, kuris apibrėžtų tokio tipo kreditą nėra, galima teigti, kad tai yra bet kokia paskola, suteikiama laikotarpiui nuo 14 dienų iki kelių mėnesių. Iš šios perspektyvos greitieji kreditai yra labai panaši paslaugą į šią.

Trumpalaikis kreditas išsiskiria ir savo metine palūkanų norma. Kaip ir greitieji kreditai, dėl savo trumpo sutarties galiojimo laiko, šie kreditai turi didesnę palūkanų normą lyginant su kitomis paskolomis. Didžiausias kontrastas, be abejo, atsiranda tarp šių ir ilgalaikių kreditų. Net jei kainos skirtumas neatsispindi drastiškai palūkanų normoje, tą atskleidžia bendra vartojimo kredito kainos metinė norma.

Dar vienas skiriamasis trumpalaikių kreditų bruožas – skolinimosi specifika. Kaip ir bet kuris kitas kreditas internetu, šios paskolos taip pat yra išduodamos internetu beveik be jokių išimčių. Tai reiškia, kad trumpalaikiai kreditai nėra išduodami bankų, kredito unijų ir panašių institucijų, bet yra aptinkami pasiūloje tų pačių kreditorių, kurie išduoda greitus kreditus ir kitas paskolas internetu.

Kaip geriausia skolinti, jei paskolos reikia tik trumpam laikotarpiui?

Trumpalaikės paskolos

Kaip minėjome, trumpalaikiai kreditai internetu turi didžiausią metinę palūkanų normą, tačiau tai nebūtinai reiškia, kad faktiškai jums reikės sumokėti labai daug. Taip yra todėl, kad palūkanas už kreditą jums reikės mokėti tik trumpą laiko tarpą, t.y. tik tą, kuriam yra pasirašoma sutartis. Todėl, pavyzdžiui, jei MPN siekia 120%, kas reiškia, kad skolinantis metams jums reikėtų grąžinti daugiau dvigubai tiek, kiek pasiskolinate, skolinantis mėnesiui jūsų palūkanos sieks tik 12%.

Turint omenyje, kad trumpalaikis kreditas internetu taip pat yra vidutiniškai mažos vertės paskola, tokios palūkanos tikrai nebus didelės. Dėl šitos priežasties tokių paskolų vartotojai yra linkę kreipti mažiau dėmesio į paskolos kainą, nes skolinantis nedideles sumas ir neilgam laikotarpiui, jų įtaka būna minimali.

Tokiais atvejais patartina didesnį dėmesį skirti kitiems aspektams. Vienas iš jų – paskolos grąžinimo termino pratęsimo galimybę ir kaina. Trumpalaikės paskolos yra būtent tos, kurios pareikalauja dažniausio šios paslaugos aktyvavimo, nes sutarties specifika neleidžia lengvai laviruoti nespėjant vykdyti įsipareigojimo. Todėl šios paslaugos galimybė ir jos kaina turėtų būti prioritetas numeris vienas, jei kalbame apie geriausio sprendimo paieškas. Net jei manote, kad kreditą tikrai grąžinsite laiku ir pagal visas sutartyje numatytas sąlygas, vis tiek yra rekomenduojama susipažinti su šiuo ir kitais papildomų paslaugų mokesčiais dėl atsargos.

Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
Logo