Kaip gauti paskolą?

Ne kiekvienam gali būti aišku, kaip gauti paskolą iš pasirinkto kredito davėjo. Paskolos išdavimo tvarka priklauso nuo pasirinktos paskolos kategorijos, pasirinkto būdo paskolai gauti ir pasirinkto paskolos davėjo.

Informaciją apie tai, kaip gauti paskolą, galite rasti pasirinkto paskolos davėjo interneto svetainėje. Šią informaciją galite rasti ir atitinkamame „Visi Kreditai“ puslapyje, kuriame pateikiama kreditoriaus apžvalga.

Žemiau pateikiame bendrinę informaciją apie tai, kaip gauti kreditą būstui.

Kaip gauti būsto paskolą?
Būsto paskolos atveju, internetu galima atlikti tik dalį veiksmų paskolai gauti.
Išsirinkite būsto paskolos davėją
Susipažinkite su būsto paskolos davėjų pasiūlymais, preliminariomis jų sąlygomis. Įprasta praktika prašymą paskolai gauti pateikti bent keliems bankams ar kredito unijoms. Taip sužinosite pirmines sąlygas, kurias jums gali pasiūlyti bankas ar kredito unija. Kreditorių sąrašą galite rasti čia: būsto paskolos. Taip pat galite samdyti būsto paskolos brokerį, kuris jus atstovaus viso proceso metu.
Paskaičiuokite, kiek galite pasiskolinti
Pasinaudokite būsto paskolos skaičiuokle, kad sužinotumėte, kiek potencialiai galite pasiskolinti. Paskolos suma gali priklausyti nuo įvairių veiksnių: jūsų pajamų, įsipareigojimų, įkeičiamo turto vertės ir kt.
Įvertinkite įkeičiamą turtą
Prieš sudarant paskolos sutartį ir bankui išmokant pinigus, įkeičiamą nekilnojamąjį turtą privalo įvertinti nepriklausomi turto vertintojai.
Užpildykite paraišką internete
Užpildykite paraišką interneto banke ar kredito unijos savitarnoje ir pateikite visus būtinus dokumentus. Sulaukite banko atsakymo.
Pasirašykite paskolos sutartį
Jei bankas sutiks jums suteikti būsto kreditą, galite pradėti derybas dėl sutarties sąlygų ir nuostatų. Pasiekus susitarimą, pasirašykite sutartį.
Pasirašykite būsto pirkimo-pardavimo sutartį
Turėdami patvirtintą ir galiojančią būsto paskolo sutartį, kartu su pardavėju pasirašykite būsto pirkimo-pardavimo sutartį. Ji privalo būti patvirtinta notaro.
Įregistruokite nuosavybės teises
VĮ Registrų centre įregistruokite nuosavybės teises į įsigytą nekilnojamąjį turtą.
Gaukite pažymą hipotekos sutarčiai
Prieš sudarant hipotekos sutartį, turite gauti Nekilnojamojo turto registro ir
kadastro duomenų patikslinimą.
Apdrauskite įkeičiamą nekilnojamąjį turtą
Būsto paskola reikalauja užstato. Beveik visada įkeičiamas įsigyjamas būstas. Prieš bankui išmokant pinigus, įkeičiamą nekilnojamąjį turtą yra būtina apdrausti.
Įregistruokite hipotekos sutartįtitle
Patvirtinkite hipotekos sutartį pas noratą ir ją įregistruokite Viešajame registre.
Kredito išmokėjimas
Galiausiai, jūs būsite informuoti apie būsto kredito išmokėjimą pagal anksčiau pasirašytos ir notaro patvirtintos būsto pirkimo-pardavimo sutarties sąlygas.

Atkreipiame dėmesį, kad kiekvienas paskolos davėjas gali taikyti papildomus žingsnius paskolai gauti. Čia pateikiama tik bendrinė informaciją apie paskolos suteikimą. Tikslią informaciją apie tai, kaip gauti paskolą visada pateiks paskolos davėjas.

Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
Logo