Visi lizingo pasiūlymai [2023]

Lizingas yra vienas iš paprasčiausių būdų finansuoti norimą pirkinį. Tai nėra paskola, o išperkamoji nuoma. Lizingu dažniausiai įsigyjami automobiliai, taip pat atsiskaitoma už medicinos paslaugas. Žemiau pateikiame visas įstaigas, kuriose siūlomas lizingas internetu, įskaitant ir automobilių lizingą.

Paskutinis atnaujinimas: 2023-05-15.

1 SB lizingas
2 GF bankas
3 Mokilizingas
4 Swedbank
5 Luminor
6 Bigbank
7 SEB
8 Citadele
9 Inbank

Lizingas internetu

Lizingas internetuDažniausiai lizingas, kaip vartojimo paskolos ar kreditas internetu, yra naudojamas didesnės vertės pirkiniams finansuoti. Kai turimų einamųjų lėšų ir santaupų neužtenka, natūralu ieškoti alternatyvų, o lizingas internetu yra vienas patogesnių būdų tą padaryti. Skirtingai nei daugumos paskolų atveju, lizingas gali būti suteiktas per 15 minučių. Tačiau jų kaina – nėra išskirtinai didelė.

Pagrindiniai lizingo (išperkamosios nuomos) reikalavimai yra tokie patys, kaip ir kitų finansavimo priemonių. Lizingas gali būti suteiktas visiems Lietuvos Respublikos piliečiams, kurie turi asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, gauna oficialias pajamas (įskaitant ir valstybės išmokas) ir neturi įsiskolinimų. Tačiau konkretūs finansavimui keliami reikalavimai gali priklausyti ir nuo pasirinkti lizingo teikėjo ir lizingo tipo. Pavyzdžiui, automobilių lizingo atveju yra būtinas pradinis įnašas.

Lizingo sąlygos priklauso nuo pasirinkto banko ir lizingo tipo. Bendrai, mūsų apžvelgtos finansinės įstaigos siūlo šią paslaugą tokiomis sąlygomis:

 • finansuojami nuo 40 iki 75 000 eurų vertės pirkiniai (didesnė suma dažniausiai taikoma tik automobilių lizingui);
 • lizingo sutarties laikotarpis – iki 7 metų (84 mėn.);
 • įmokas galima atlikti internetu bei įmokų surinkimo punktuose.
Konkrečios finansavimo sąlygos priklauso nuo sutarties laikotarpio, jūsų kreditingumo vertinimo, gaunamų pajamų ir pan.

Nemokamas lizingas (lizingas be pabrangimo)

Lizingas be pabrangimoVartotojams gali būti išduodamas ir lizingas be pabrangimo. Tai yra pirkimo išsimokėtinai tipas, kuomet už finansavimo paslaugą nereikia mokėti palūkanų ir kitų mokesčių. Todėl toks lizingo tipas dar yra žinomas, kaip lizingas be palūkanų. Tokios lizingo sąlygos dažniausiai yra taikomos atskiroms prekėms ar jų grupei bei tik tam tikrą akcijos sąlygose numatytą terminą (iki 10, 12, 24 ar 36 mėnesių).

Lizingu be pabrangimo galite pasinaudoti pirkdami išsimokėtinai tokiose įmonėse, kaip „Topo centras“ ar „Senukai“. Tokios paslaugos teikėju Lietuvoje dažniausiai yra „SB lizingas“ bei „Mokilizingas | Inbank“.

Lizingas ar paskola? Ką pasirinkti?

Vartotojai dažniausiai turi pasirinkimą, kaip finansuoti savo pirkinį, renkantis tarp lizingo ir paskolos. Dažniausiai toks klausimas kyla renkantis tarp paskolos automobiliui ir automobilių lizingo. Tiek lizingas, tiek paskola turi savų privalumų ir trūkumų.

Paskolos privalumai:

 • Nereikia pradinio įnašo;
 • KASKO draudimas nėra būtinas (perkant automobilį);
 • Iš karto tampate įsigyto turto savininku (turto nereikia įkeisti);
 • Turtu galite disponuoti be apribojimų, todėl, pavyzdžiui, galite jį parduoti neišsimokėję paskolos.

Lizingo privalumai:

 • Mažesnė palūkanų norma ir BVKKMN;
 • Galima gauti didesnės vertės lizingą ir įsigyti brangesnį turtą;
 • Galima sudaryti ilgesnę finansavimo sutartį nei paskolos atveju.

Paskola suteikia daugiau laisvės disponuoti įsigytu turtu. Tuo tarpu lizingas gali pasiūlyti geresnes finansavimo sąlygas. Tačiau lizingui gali būti taikomi papildomi reikalavimai (pvz. pradinis įnašas), todėl jis gali būti neprieinamas kiekvienam. Galiausiai pasirinkimas priklauso nuo jūsų finansinės situacijos ir prioritetų.

Dažniausiai užduodami klausimai

 • Lizingas - kas tai?
  Lizingas, arba išperkamoji nuoma, yra sandoris ilgalaikės finansinės nuomos sutartis, kuomet lizingu įsigyto turto teisės priklauso lizingo išdavėjui visą sutarties laikotarpį. Sutarčiai pasibaigus ir lizingo gavėjui pilnai išsimokėjus lizingą, turto nuosavybės teisės pereina jam.
 • Grįžtamasis lizingas – kas tai?
  Grįžtamasis lizingas, arba atvirkštinis lizingas, yra lizingo rūšis, kuomet lizingo gavėjas ir turto pardavėjas yra tas pats asmuo. Grįžtamojo lizingo išdavėjas iš jo gavėjo nuperka jam priklausantį turtą, kurį pastarasis išsimokėtinai išperka per sutartyje numatytą laikotarpį. Sutarties laikotarpiu lizingo gavėjas ir toliau gali naudotis lizinguotu turtu.
 • Lizingas be pabrangimo - kas tai?
  Lizingas be pabrangimo, arba nemokamas lizingas, yra lizingo sandoris, kuomet lizingo gavėjas sutartyje numatytą laikotarpį už lizingo paslaugą nemoka palūkanų, sutarties sudarymo ir administravimo mokesčių. Bendras tokio lizingo BVKKMN yra 0%.
 • Lizingas su likutine verte - kas tai?
  Lizingas su likutine verte yra lizingo tipas, kuomet dalis lizingu įsigyjamo turto vertės yra paliekama sumokėti kartu su paskutine lizingo įmoka. Pasibaigus sutarčiai gavėjas gali pilnai išsipirkti turtą, susitarti dėl sutarties pratęsimo per kurį bus išsimokėta likutinė vertė arba surasti turto pirkėją, kuris sumokėtų kainą, ne mažesnę nei likutinė jo vertė.
 • Lizingas be pradinio įnašo - kas tai?
  Lizingas be pradinio įnašo yra lizingo tipas, kuomet lizingo gavėjas neprivalo įnešti pradinio įnašo lizingu atsiskaitant už norimą pirkinį. Dažniausiai pradinis įnašas yra reikalingas lizingu perkant automobilį, rečiau - lizingu įsigyjant mažesnės vertės pirkinius.
 • Kam naudojamas lizingas?
  Populiariausias lizingo tipas - automobilių lizingas. Tačiau lizingu taip pat perkama išsimokėtinai ir atsiskaitoma už medicinines paslaugas, buitinę techniką, baldus, vaizdo techniką, kompiuterius, vaizdo ir garso techniką, statybines medžiagas, grožio ir sveikatingumo paslaugas, keliones.
 • Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
  Logo