Lizingas ir pirkimas išsimokėtinai [2023]

Lizingas yra vienas iš paprasčiausių būdų finansuoti norimą pirkinį. Tai nėra paskola, o pirkimas išsimokėtinai, kuris susieja jūsų išlaidas su konkrečiu pirkiniu. Lizingo paslaugos dažniausiai yra teikiamos taip, kad pirkėjui nereikia ieškoti kreditoriaus – pirkimo metu yra tiesiog pasirašoma sutartis su kreditoriumi, kuris jau bendradarbiauja su pardavėju. Bet jei jus visgi domina pasirinkimas – mes pateiksime visas įstaigas, kuriose siūlomas lizingas internetu, įskaitant ir automobilių lizingą.

Paskutinis atnaujinimas: 2023-01-02.

1 Saugus kreditas

Saugus kreditas

Bendros sąlygos Kitos sąlygos Paskolos suma Nuo 1 000€ iki 25 000€ Paskolos sutarties mokestis Nėra Paskolos terminas Nuo 6 mėn. iki 120 mėn. Paskolos administravimo mokestis Nėra Metinė palūkanų norma Nuo 9.9% ...
8.4
2 Citadele

Citadele

Bendros sąlygos Kitos sąlygos Paskolos suma Nuo 500€ iki 20 000€ Paskolos sutarties mokestis Nuo 1.5% Paskolos terminas Nuo 12 mėn. iki 84 mėn. Paskolos administravimo mokestis Nėra Metinė palūkanų norma Nuo 9.9% ...
8.3
3 GF banko logotipas

General Financing Bankas

Bendros sąlygos Kitos sąlygos Paskolos suma Nuo 150€ iki 25 000€ Paskolos sutarties mokestis Nenurodyta Paskolos terminas Nuo 3 mėn. iki 84 mėn. Paskolos administravimo mokestis Nenurodyta Metinė palūkanų norma ...
8.5

Lizingas internetu

Lizingas internetuDažniausiai lizingas, kaip vartojimo paskolos ar kreditas internetu, yra naudojamas didesnės vertės pirkiniams finansuoti. Kai turimų einamųjų lėšų ir santaupų neužtenka, natūralu ieškoti alternatyvų, o lizingas internetu yra vienas patogesnių būdų tą padaryti. Skirtingai nei daugumos paskolų atveju, lizingas gali būti suteiktas per 15 minučių. Tačiau jų kaina – nėra išskirtinai didelė.

Lizingą siūlo daugelis pardavėjų, ypač tų, kurie pardavinėja didesnės vertės prekes. Pavyzdžiui, šiandien yra įprasta įsigyti automobilį su autolizingo pagalba. Dažniausiai galutinis lizingo tiekėjas yra komercinis bankas, žinomiausias kurių šioje srityje yra „Šiaulių Bankas.

Lizingas arba pirkimas išsimokėtinai gali būti suteiktas visiems Lietuvos Respublikos piliečiams, kurie turi asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei gauna oficialias pajamas (įskaitant ir valstybės išmokas).

Dažniausiai taikomos finansavimo sąlygos perkant išsimokėtinai:

  • finansuojami nuo 50 iki 15 000 eurų vertės pirkiniai;
  • lizingo sutarties laikotarpis – iki 60 mėn.;
  • įmokas galima atlikti internetu bei įmokų surinkimo punktuose;
  • galimas pirmos įmokos atidėjimas;
Papildomos finansavimo sąlygos priklauso nuo sutarties laikotarpio, jūsų kreditingumo vertinimo, gaunamų pajamų ir pan.

Nemokamas lizingas be pabrangimo

Lizingas be pabrangimoLizingas yra patogi ir paklausi finansinė paslauga, kuria naudojasi daugelis pirkėjų. Todėl tiek didžiausi, tiek mažesni pardavėjai yra sudarę sutartis su lizingo paslaugų tiekėjais, kas leidžia pirkėjams pasiūlyti galimybę pirkti išsimokėtinai.

Lizingo sutartis sudaroma skirtingam laikotarpiui. Tačiau reikia žinoti, kad kuo ilgesnis lizingo sutarties laikotarpis – tuo didesnė galutinė mokama suma. Kita vertus, dažniausiai trumpesnio laikotarpio ir mažesnės vertės pirkimas išsimokėtinai turi didesnę metinę palūkanų normą.

Todėl aktualiausias pirkėjams yra lizingas be pabrangimo. Tai yra toks pirkimas išsimokėtinai, kuris yra praktiškai nemokamas, t.y. lizingas be palūkanų. Tokios sąlygos dažniausiai taikomos sudarant sutartį iki 10 mėnesių laikotarpiui, kai išsimokėtinai perkamos prekės vertė viršija tam tikrą akcijos sąlygose numatytą sumą.

Lizingas be palūkanų nereiškia, kad jis būtinai bus nemokamas. Kartais jam yra pritaikoma 0% palūkanų norma, tačiau dėl lizingo sutarties sudarymo ar administravimo mokesčių, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma vis tiek gali būti didesnė nei 0%. Nepaisant to, tai vis tiek yra daug pigesnė alternatyva įprastam pirkimui išsimokėtinai.

Lizingas be pabrangimo nėra paslauga, kuri yra siūloma visada. Tai – akcija, kuri yra pritaikoma tik tam tikrais laikotarpiais ir tik atitinkant tam tikras sąlygas (panašiai kaip ir nemokamų paskolų akcija). „Visi Kreditai“ pateiktoje lentelėje galite matyti kurie kreditoriai siūlo lizingą be pabrangimo.

Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
Logo