Paskolos be banko sąskaitos

Neturite banko sąskaitos, bet vis tiek norėtumėte gauti kreditą? Tai – kebli padėtis, bet padėsime jums atsakydami į visus svarbiausius klausimus.

Esantiems tokioje padėtyje pasiskolinti bus sunkiau, bet tai nėra neįmanoma. Pirmiausia aptarkime kur negalėsite pasiskolinti, o vėliau aptarkime kur gauti paskolą visgi galėsite.

Kodėl dalis kreditorių neskolina žmonės be banko sąskaitos?

Paskolos be banko sąskaitos

Jei ieškote paskolos be banko sąskaitos, tai savaime suprantama, kad negalėsite pasiskolinti iš nė vieno iš Lietuvoje veikiančių komercinių bankų. Visi jie paskolos sumą perveda tik į tame pačiame banke atidarytą asmeninę banko sąskaitą. Todėl komercinių bankų teikiamos vartojimo paskolos – iš karto atkrenta. Tą patį galima pasakyti ir apie kredito unijas.

Bet įmanomos ir paskolos be banko. Dažniausia alternatyva bankų paskoloms – greitieji kreditai. Tokių kreditų davėjų dalis taip pat negalės paskolinti asmeniui be banko sąskaitos, bet to priežastis – kita. Tiesiog tokie paskolų davėjai privalo sulaukti kredito prašytojo asmens tapatybės patvirtinimo, o tai yra procesas, kuris reikalauja vieno cento pavedimo iš asmeninės banko sąskaitos. Neturėdami tokio patvirtinimo, jie niekaip negalės išduoti kredito.

Be to, net ir be tapatybės patvirtinimo aspekto, įvairūs teisės aktai apriboja oficialių kreditorių skolinimą grynais (kaip ir pvz. paskolų bedarbiams išdavimą), todėl net turėdami tokią galimybę, įvairūs kreditoriai atsisako ja pasinaudoti ir skolina tik tiems, kurie turi banko sąskaita. Visgi nereikėtų pamiršti, kad šiandien absoliuti dauguma paskolų yra išduodamų internetu. Dauguma kredito įstaigų net neturi klientų aptarnavimo skyrių tinklo ir į visus klausimus atsako tik nuotoliniu būdu: internetu ar telefonu.

Kaip gauti paskolą be banko sąskaitos?

Paskolos grynais

Nepaisant anksčiau išdėstytų faktų, paskolos be banko sąskaitos vis tiek yra misija įmanoma.

Pradėkime nuo paskolų grynais: yra kreditorių, kurie dažniausiai išduoda paskolas internetu, neturi savo aptarnavimo skyrių, bet vis tiek išduoda paskolas grynais. Tą ją padaro bendradarbiaudami su Lietuvos Paštu. Jums tiesiog reikės apsilankyti bet kuriame „PayPost“ aptarnavimo skyriuje, užpildyti ir pasirašyti sutartį bei pasirinkti paskolos grynais išdavimo tipą. Tai – paprasčiausias ir greičiausias būdas gauti paskolą be banko sąskaitos: tai užtrunka iki 15 minučių, o pinigus gausite grynais vietoje. Tarp paskolą grynais siūlančių kreditorių yra daug žinomų pavadinimų: Credit24, Mokilizingas, Vivus ir kiti.

Kita alternatyva – gauti kreditą iš įstaigų, kurios pinigus perveda ne į banko sąskaitą, bet į laikiną, sutarties laikotarpiui atidaromą sąskaitą pačio kreditoriaus sistemoje. Tokių įstaigų nėra daug, tačiau tai – puiki alternatyva, jei reikia paskolos be banko. Viena tokių alternatyvų – Paskolų klubas.

Pabaigai, jei neturite banko sąskaitos, visada galite ją atsidaryti bet kuriame Lietuvoje veikiančiame banke. Turėkite omenyje, kad tai nėra labai sudėtingas procesas, kuris be kita ko visai nieko nekainuoja. Todėl jei paskolos grynais jūsų netenkina ir nenorite atsidaryti tik laikinos kredito sąskaitos pasirinkto kreditoriaus sistemoje, kreditai be banko sąskaitos jums bus neišduoti, nes alternatyvų mūsų išdėstytiems būdams pasiskolinti – paprasčiausiai nėra.

Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
Logo