Finbee pirmkimas išsimokėtinai per Klix platformą

Finbee“ pristatė naują finansavimo paslaugą, kuri bus teikiama per „Citadele“ „Klix“ mokėjimų platformą. Paslauga pavadinta „Pirk dabar, mokėk vėliau“.

Ši paslauga veikia kaip lizingas (pirkimas išsimokėtinai). Tai reiškia, kad pirkinius galima įsigyti iš karto, o už juos atsiskaityti vėliau. Paslauga galima naudotis tiek fizinėse, tiek elektroninėse parduotuvėse, kuriose yra įdiegtas „Klix Pay later“ atsiskaitymų sprendimas. „Finbee“ yra pirmoji tarpusavio skolinimo platforma, siūlanti tokią finansavimo paslaugą.

Kaip suteikiama Finbee paskola perkant išsimokėtinai?

Atsiskaitant už prekes ar paslaugas, esant galimybei, pirkėjas galės atsiskaityti per „Klix“ mokėjimų platformą, pasirenkant atitinkamą paslaugą. Pavyzdžiui, perkant internetu, paslauga gali vadintis „Klix. Mokėjimas dalimis“ išsimokėtinai be pabrangimo iki 10 mėn.

Užpildžius trumpą paraišką mokėjimų platformoje, kreditingumo vertinimas bus atliekamas automatiškai ir užtruks nuo 30 sekundžių iki 2 minučių. Tokiu būdu vartotojas išskirtinai greitai gaus atsakymą dėl finansavimo. Pastebėtina, kad toks automatizuotas kreditingumo vertinimas gali būti greitesnis net lyginant su greitaisiais kreditais, kuriuos imant procesas iki pinigų gavimo gali užtrukti apie 15 min.

Per „Klix“ platformą, „Finbee“ siūlo dvi susijusias paslaugas su skirtingais paskolos grąžinimo būdais:

  • Finansavimas 6, 12, 24 arba 36 mėnesiams, kai paskola grąžinama anuiteto būdu, vienodo dydžio įmokas atliekant kiekvieną mėnesį lygiomis dalimis;
  • Finansavimas 36 mėnesiams, kai paskola turi nemokamą periodą nuo 1 iki 10 mėnesių ir yra grąžinama atidėto anuiteto būdu.

Nemokamas paskolos grąžinimas reiškia, kad per pasirinktą 1-10 mėn. terminą paskolos gavėjui reikės grąžinti tik pasiskolintą sumą, mėnesio įmokas mokant lygiomis dalimis nuo pasiskolintos sumos. Šiam laikotarpiui palūkanos, kaip ir kiti administravimo mokesčiai, yra neskaičiuojamos. Jos pradedamos skaičiuoti tik pasirinktam nemokamo grąžinimo periodui pasibaigus.

Būtina atkreipti dėmesį, kad paskolos palūkanų norma priklauso nuo pasirinkto nemokamo periodo trukmės. Kuo nemokamas periodas ilgesnis – tuo didesnė likusiam sutarties terminui taikoma palūkanų norma. Priklausomai nuo paskolos gavėjo kredito istorijos ir kreditingumo vertinimo rezultatų bei pasirinkto nemokamo periodo trukmės, metinė palūkanų norma gali svyruoti nuo 6% iki 43%.

„Pirk dabar, mokėk vėliau“ paslaugos privalumai ir trūkumai

Kaip ir kiekviena finansavimo paslauga, „Finbee“ siūloma pirkimo išsimokėtinai paskola turi savo pliusų ir minusų.

Paskolos privalumai:

  • Pasirinktinas nemokamo paskolos grąžinimo periodas nuo 1 iki 10 mėn. arba paskola be nemokamo periodo;
  • Per nemokamo grąžinimo periodą galima grąžinti visą paskolą iš karto, nemokant jokių palūkanų;
  • Nėra taikomas sutarties sudarymo mokestis;
  • Greitas automatizuotas kreditingumo vertinimas.

Paskolos trūkumai:

  • Aukštos metinės palūkanų normos, kai pasirenkamas ilgesnis nemokamas periodas;
  • Pasibaigus nemokamam periodui, palūkanos skaičiuojamos nuo visos paskolos sumos.

Daugiau informacijos apie paslaugą rasite čia: https://www.finbee.lt/blogas/uzdirbkite-palukanas-iki-43/

Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
Logo