Kaip gauti paskolą internetu?

Kaip gauti paskolą?

Tai yra labai dažnai užduodamas klausimas. Jį sau ir kitiems užduoda ne tik pirmą kartą besiskolinantys asmenys, bet ir jau patirties turintys, bet kitų, dar neišbandytų paskolų internetu paraiškas teikiantys žmonės.

Taip yra todėl, kad paskolų išdavimo procesas skiriasi priklausomai nuo pasirinkto paskolų tipo. Įprasti greitieji kreditai internetu turi vieną paskolos išdavimo procesą, o pavyzdžiui, paskolos iš žmonių – jau visai kitą.

Nepaisant to, egzistuoja tam tikri bendri to proceso bruožai, kuriuos čia trumpai ir aprašysime.

Kas gali gauti paskolą internetu?

Nors paskolos išdavimo sąlygos gali skirtis ir pavyzdžiui, kai kurie kreditoriai gali siūlyti paskolas bedarbiams, o kiti – ne, bet egzistuoja tam tikri vartojimo kreditų reglamente numatyti reikalavimai paskolų internetu išdavimui. Remiantis jais, kiekvienas asmuo, teikiantis paraišką paskolai internetu gauti, turi atitikti šiuos reikalavimus:

  1. Privaloma būti Lietuvos Respublikos piliečiu ir turėti šioje šalyje išduotą galiojantį tapatybės dokumentą;
  2. Privaloma būti bent 18 metų amžiaus, t.y. būti pilnamečiu;
  3. Turėti oficialas ir stabilias pajamas;
  4. Neturėti pradelstų mokėjimų;
  5. Neturėti tiek įsiskolinimų, kad jiems padengti skiriamų mėnesinių gaunamų pajamų dalis viršytų 40%.

Tai yra baziniai reikalavimai, kuriuos privalo taikyti visi kredito davėjai. Kai kurie iš jų gali taikyti griežtesnius reikalavimus ir pavyzdžiui, neskolinti asmenims iki 24 metų amžiaus.

Taip pat verta pastebėti, kad atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos įstatymą, vartojimo paskolų sutartys negali būti pasirašomos nakties laikotarpiu, t.y. tarp 22:00 ir 07:00. Todėl pateikus paskolos paraišką šiuo metu, patvirtinimą (arba atmetimą) gausite tik dienos laikotarpiu.

Kaip išduodama paskola internetu?

Paskolos išdavimo procesas dažniausiai smarkiai nesiskiria vienas nuo kito. Vieni kredito davėjai gali taikyti šiek tiek lankstesnius reikalavimus, o kiti gali reikalauti daugiau žingsnių paskolai gauti. Tačiau pats paskolų internetu išdavimo ir gavimo principas, kaip ir aukščiau minėtos sąlygos, yra kone vienodas. Jis susideda iš šių žingsnių:

  1. Registracija ir paskyros susikūrimas kredito davėjo internetinėje svetainėje;
  2. Tapatybės patvirtinimas;
  3. Paskolos paraiškos užpildymas ir patvirtinimas.

Tai yra baziniai žingsniai, kurių reikalaus kiekvienas kreditorius. Tačiau jų įgyvendinimas gali skirtis, o kai kurie kreditoriai gali reikalauti ir papildomų, tarpinių žigsnių įgyvendinimo.

Pavyzdžiui, kiekvienas kreditorius taiko unikalius savo reikalavimus informacijai registracijos formoje. Kai kurie reikalauja tik bazinės, kontaktinės ir identifikavimo informacijos, o kiti gali reikalauti ir daugiau duomenų apie jus ir jūsų finansinę padėtį.

Tapatybės patvirtinimas taip pat gali skirtis: dažniausiai reikalaujama atlikti vieno cento pavedimą į kreditoriaus banko sąskaitą ir taip įrodyti savo tapatybę ir banko sąskaitos nuosavybę. Kiti kreditoriai, pavyzdžiui, „Mano Paskola“ reikalauja tapatybės patvirtinimo nusiunčiant asmens dokumento kopiją. Tai gali būti aktualu tiems, kurie ieško paskolos be vieno cento pavedimo.

Kalbant apie tarpinius žingsnius, tarpusavio skolinimo platforma „Paskolų klubas“ reikalauja dar ir elektroninės pinigų sąskaitos atsidarymo. Būtent per ją vyks visos finansinės transakcijos.

Kaip taisyklė, kuo didesnės ir pigesnės paskolos ieškote, tuo daugiau ir sudėtingesnių žingsnių paskolai gauti turėsite atlikti. Jei kreipsitės dėl smulkios paskolos iš eilinės greitųjų kreditų bendrovės, tuomet jums užteks atlikti tik tris aukščiau minėtus žingsnius. Atsakymą dėl paskolos suteikimo gausite 5-15 minučių laikotarpyje.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo atsakyti į klausimą „kaip gauti paskolą internetu?“

Pasidalinkite savo patirtimi

Palikite komentarą

Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
Logo