SMScredit

(1 pirkėjo atsiliepimas)

Nuo 2021-09-30 SMScredit.lt kreditai nebeišduodami, nes įmonė susijungė su Vivus Finance. Klientams, turintiems kreditus, mokėjimo sąlygos nesikeičia.

„SMScredit“ yra vienintelis kreditorius, kuris teikia tik itin smulkius ir itin trumpo laikotarpio greituosius kreditus. Čia nerasite nei didelės vertės ir ilgesnio laikotarpio kreditų, nei paskolų automobiliui įsigyti, nei refinansavimo, nei kitų kreditų.

Ši kredito bendrovė netaiko itin griežto vertinimo savo klientams, todėl pasiskolinti gali ir tie, kuriems greitieji kreditai kitose bendrovėse nėra suteikiami. Todėl tai yra labai greitas ir patogus būdas pasiskolinti, kai labai greitai prireikia greitos paskolos per 15 minučių ar mažiau.

Tačiau toks patogumas turi savo kainą – „SMScredit“ siūlomis greitos paskolos yra brangiausios rinkoje, jei žiūrėsime į metinės palūkanų normos išraišką. Tai kiek atperka faktas, kad čia galite gauti pirmą paskolą nemokamai. Tačiau su tokia akcija galima pasiskolinti tik 300 eurų. Visais kitais aspektais „SMScredit“ yra pakankamai standartinis kredito tiekėjas.

Bendros sąlygos Kitos sąlygos
Paskolos suma
Nuo 50€ iki  750€
Paskolos sutarties mokestis Nėra
Paskolos terminas Nuo 14 dienų iki 30 dienų Paskolos administravimo mokestis 1.2%
Metinė palūkanų norma Nuo 74.56% Paskolos grąžinimo termino pratęsimas Galimas
Paskolos gavimo laikas 15 min Išankstinis paskolos grąžinimas Nesuteikiamas
Paskolų refinansavimas Nesuteikiamas Delspinigiai 0.05% nuo pradelstos sumos per dieną

„SMScredit“ privalumai ir trūkumai

Kas gali gauti paskolą?

Visi 18-70 metų Lietuvos Respublikos gyventojai, kurie turi asmeninę banko sąskaitą, veikiančią mobiliojo ryšio priemonę bei elektroninį paštą. Taip pat privalu neturėti per didelių skolų.

Kaip gauti paskolą?

„SMScredit“ kreditus teikia trimis skirtingais būdais:

 1. Paskolos internetu. Jums reikės užsiregistruoti SMScredit.lt puslapyje, patvirtinti savo tapatybę atliekant 1 cento pavedimą į pasirinktą „SMScredit“ banko sąskaitą ir užpildyti paskolos internetu paraišką.
 2. Paskolos telefonu. Paskambinkite numeriu +370 700 73470 iš savo registracijoje naudoto telefono numerio, pasakykite kokio dydžio ir kokio termino paskolos norite, patvirtinkite savo tapatybę padiktuodami slaptažodį. Kreditoriui sutikus suteikti paskolą daugiau nieko daryti nereikės. Tiesa, paskolą telefonu galėsite gauti tik jei iki tol buvotę gavęs paskolą internetu ir esate registruotas SMScredit.lt sistemoje.
 3. Paskolos grynais. Dėl paskolos grynais galite kreiptis į bet kurį „PayPost“ aptarnavimo skyrių. Užpildę ir pasirašę paraišką paskolai gauti jūs pinigus gausite grynais iš karto, tame pačiame aptarnavimo skyriuje.

Kaip greitai suteikiama paskola?

„SMScredit“ greitos paskolos yra suteikiamos per 15 minučių.

Ar galima paskolą grąžinti iš anksto?

Ne, tokia galimbė nesuteikiama.

Tačiau „SMScredit“ suteikia galimybę atidėti paskolos mokėjimą vienam mėnesiui.

„SMScredit“ refinansavimas

Bendrovė refinansavimo paslaugos neteikia.

Tipinės „SMScredit“ paskolos pavyzdys

Pavyzdys: pasiskolinate 200 eurų greitąjį kreditą, kurio sutarties terminas – 30 dienų, metinė palūkanų norma – 70%, administravimo tarifas – 1.2%, sutarties sudarymo mokestis – 0 eurų. Jūsų mokama palūkanų suma – 11.66 euro, bendra grąžinama greitojo kredito suma – 214.04 euro. Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 125.4%.

Siūlomos akcijos ir nuolaidos

SMSCredit.lt akcijų nesiūlo ir naujų kreditų nebeišduoda.

Naudojimasis svetaine

SMSCredit internetinė svetainė

„SMScredit“ internetinis puslapis atrodo labai nemoderniai ir nėra itin patogus. Jei kitų kreditų bendrovių puslapiuose ekrane telpa visa būtiniausia informacija, įskaitant ir paskolos skaičiuoklę bei, dažniausiai, informaciją apie kredito sąlygas, tai „SMScredit“ to viename ekrano plote nesutalpina.

Nepaisant to, ekrane vis tiek yra matoma kur reikia suvesti kokius duomenis, kad galėtumėte matyti preliminarias pasirinkto kredito sąlygas. Pačiam puslapio viršuje yra jau nuolatine tapusi pirmo kredito nemokamai akcija, kuri kviečia naujus klientus pasiskolinti iki 300 eurų ir grąžinti tik pasiskolintą sumą ir 1.2% paskolos administravimo mokestį.

Viršuje yra nuorodos į naujiens ir esamiems klientams aktualiausius puslapius: prisijungimą prie sistemos, paaiškinimą kaip ir kur gauti paskolą ir kt.

Kadangi „SMScredit“ specializuojasi ties tik tokių greitųjų mini kreditų išdavimu ir neteikia jokių kitų paslaugų (pvz. refinansavimo), daugiau svarbios informacijos jų puslapyje nėra.

Apie „SMScredit“ / rekvizitai

SMScredit.lt puslapį administruoja UAB “Credit Service”. Įmonės kodas: 302431575.

UAB “Credit Service” kontaktiniai duomenys (dėl turimo kredito):
Adresas: Jonavos g. 254A, LT-44132 Kaunas.
Tel. nr. 8 700 73470
El. paštas: info@smscredit.lt

UAB “Credit Service” kontaktiniai duomenys (dėl turimo kredito):
Adresas: Jonavos g. 254A, LT-44132 Kaunas.
Tel. nr. 8 700 777 88
El. paštas: info@vivus.lt

„SMScredit“/„Vivus“ darbo laikas:
I – V – 8:00 – 20:00
VI – 10:00 – 19:00
VII – 10:00 – 17:30

1 atsiliepimas apie SMScredit

3.0 iš 5
0
0
1
0
0
Parašykite atsiliepimą
Rodyti visus Naudingiausi komentarai Geriausi įvertinimai Blogiausi įvertinimai
 1. Marius

  Galiu rekomenduoti tik jeigu reikia labai mažos sumos ir kitur nepavyksta pasiskolinti. Su tuo smscredit gali padėti, bet jei galima rinktis kitur skolintis, tai siūlyčiau skolintis iš kitur, nes neabejoju, kad bus pigiau.

  Naudingas(0) Nenaudingas(0)You have already voted this

  Parašykite atsiliepimą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
  Logo