Visos paskolos [2022]

Ieškote paskolos? Norite turėti pasirinkimą ir pasiskolinti pigiau? Nesvarbu, koks yra jūsų poreikis ir kokios paskolos norite, čia rasite visų rūšių paskolas iš daugumos Lietuvos paskolos davėjų. Vartojimo paskola – populiariausia, bet tai tik viena iš paskolų, kurias siūlome. Kartu su kiekviena paskola pateikiame viską, ką jums reikia apie ją žinoti: metinė palūkanų norma (MPN), bendra vartojimo kainos metinė norma (BVKKMN), bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma (BVKGMS), mėnesio įmoka, sutarties sudarymo mokestis, sutarties administravimo mokestis ir kt. Tiesiog pasirinkite norimą paskolos kategoriją ir visos paskolos bus prieš jūsų akis.

Atnaujinta: 2022-12-05.

Vartojimo paskolaPaskola automobiliuiPaskola remontuiPaskola iš žmoniųVerslo paskolaBūsto paskolos
Kam skirta?Bet kokioms išlaidomsAutomobiliui įsigytiNamų remontuiBet kokioms išlaidomsPagal sutartyje numatytas sąlgas verslo veiklos išlaidomsBūstui įsigyti
Kas gali gauti?Fiziniai asmenysFiziniai asmenysFiziniai asmenysFiziniai asmenysJuridiniai asmenysFiziniai asmenys
BVKKMNVid. 25%Vid. 17%Vid. 15%Vid. 15%Vid. 10%Vid. 2.5%
Paskolos sumaIki 40 000 EURIki 40 000 EURIki 40 000 EURIki 30 000 EURPagal atskirą susitarimąIki 500 000 EUR
Paskolos terminasIki 144 mėn.Iki 144 mėn.Iki 144 mėn.Iki 120 mėn.Pagal atskirą susitarimąIki 30 metų
UžstatasNebūtinasDažniausiai nebūtinasNebūtinasDažniausiai NebūtinasPagal susitarimąBūtinas

Paskolų kategorijos ir sąlygos

Paskolas galima skirstyti pagal kiekvienos jų paskirtį. Tai labiausiai įtakoja ir šių paskolų sąlygas. Pavyzdžiui, jei norima pasiskolinti vartojimui, paskolos davėjas pasiūlys paskolos sąlygas, kurios bus pritaikytos būtent šiam poreikiui. Dažniausiai vartojimo paskola yra naudojama, kaip kitų paskolų tipų bazė, pritaikant ją atitinkamiems jūsų poreikiams. Žemiau trumpai aprašysime dažniausiai finansavimo paslaugas.

Vartojimo paskolos

Paskola vartojimui yra dažniausiai išduodama paskola Lietuvoje. Jas suteikia beveik visi paskolų davėjai. Vartojimo paskola nereikalauja užstato ir dažniausiai yra suteikiama internetu. Vartojimui galima pasiskolinti iki 30 000 eurų ir įsipareigoti iki 10 metų. Ši paskola dažnai vadinama vartojimo kreditu.

Paskolos automobiliui

Įsigyti automobilį galima paskolos automobiliui pagalba. Kaip ir vartojimo paskola, ji nereikalauja užstato, pradinio įnašo ir gali būti išduota panašiomis sąlygomis. Ji neturėtų buti maišoma su automobilių lizingu, kurio sąlygos skiriasi.

Paskolos būsto remontui

Paskolą būsto remontui galima gauti atskirai, kaip vartojimo paskolą arba gauti kartu su būsto paskola. Ji taip pat gali būti išduodama kaip lizingas. Ji taip pat gali būti naudojama kaip paskola namų atnaujinimui ar bet kokiam kitam jūsų poreikiui.

Būsto paskolos

Tai – didžiausios vertės paskolos, kurios visais atvejais, be išimčių išduodamas tik su užstatu. Kitaip tariant, norint gauti būsto paskolą, yra privalu įkeisti nekilnojamąjį turtą, kuris yra finansuojamas paskolos pagalba. Dėl mažiausios skolinimo rizikos ir didžiausios paskolos sumos, būsto paskolos metinė palūkanų norma būna mažiausia.

Paskolos iš žmonių

Paskolos iš žmonių yra paskolos tipas, kuomet paskola yra išduodama ne centralizuoto skolintojo, bet daugybės smulkių investuotojų, per tarpusavio skolinimo platformą. Kiekviena paskolos paraiška yra įvertinama platformos opertaroriaus ir jai atitinkant visas iš anksto nustatytas sąlygas, jai yra priskiriama rizikos kategorija ir ji yra pasiūloma investuotojams. Investuotojai savo ruožtu atlieka investicinius sprendimus ir tokiu būdu kolektyviai finansuoja paskolą bei taip nustato galutines jos sąlygas.

Paskolos verslui

Paskola verslui gali būti suteikiama ir su užstatu, ir be jo. Konkrečios tokias paskolas suteikiančių davėjų sąlygas priklauso nuo konkrečių verslo aplinkybių – norimos pasiskolinti sumos, verslo teisinės formos, įmonės egzistavimo laikotarpio, verslo finansinių rodiklių ir kt. Tokias paskolas dažniau suteikia stambieji skolintojai: bankai, kredito unijos, kai kurios tarpusavio skolinimo platformos.

Paskolos internetu, greitieji kreditai ir kitos smulkiosios paskolos

Didelę dalį visų Lietuvoje išduodamų paskolų sudaro smulkieji vartojimo kreditai, dar vadinami greitaisiais kreditais. Tai yra beveik išimtinai internetu išduodamos mažesnės vertės ir trumpesnio termino paskolos. Kartais jas taip pat galima gauti telefonu ar SMS žinute. Tokie greitieji kreditai pasižymi prieinamumu bei greitu išdavimo procesu. Tačiau jų metinė palūkanų norma ir bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) būna ženkliai didesnė lyginant su kitais finansavimo būdais.

Visi paskolų davėjai

Visas paskolas gali išduoti bankas, kredito unija, tarpusavio skolinimo platforma arba kredito bendrovė. Dažniausiai paskolos davėjas pinigus perveda į jūsų banko sąskaitą. Retais atvejais galima gauti paskolą ir kitais būdais. Žemiau pateikiame sąrašą paskolos davėjų, kurių paskolų pasiūlymus pateikiame jums.

Paskolos.lt
SMSPinigai
Vivus
Mokilizingas
Credit24
Bigbank
Bobutės paskola
Paskolų klubas
Finbee
Savy
Swedbank
Luminor
Fjordbank
Medicinos bankas
TFBank
GF banko logotipas
Citadele
Šiaulių bankas
SEB
Mano.bank
Kauno kredito unija

Kaip gauti paskolą?

Gauti paskolą galima skirtingais būdais: internetu, telefonu ar gyvai. Dauguma paskolų yra išduodamos internetu, pervedant pinigus į jūsų banko sąskaitą.
Paskolos
Pasirinkite paskolos kategoriją
Norėdami pasiskolinti su „Visi Kreditai“, pirmiausia pasirinkite norimą paskolos kategoriją, kuri atitiktų jūsų poreikį.
Pasirinkite paskolos davėją
Palyginkite pateiktus pasiūlymus pagal jums svarbiausas sąlygas ir išsirinkite geriausią paskolą.
Pasirinkite paskolos sąlygas
Paskolos davėjo puslapyje, skaičiuoklėje nurodykite paskolos sumą ir kokiam terminui norite pasiskolinti.
Užpildykite paskolos paraišką
Užpildykite paraišką ir patvirtinkite savo tapatybę pasirinktu būdu.
Pasirašykite sutartį
Sulaukite atsakymo, patikrinkite sąlygas ir sudarykite sutartį.

Paskolos skaičiuoklė

 • Kas gali gauti paskolą?
  Lietuvoje visas paskolas gauti gali visi pilnamečiai Lietuvos Respublikos piliečiai bent 4 mėnesius oficialiai dirbantys Lietuvoje ir neturintys finansinių įsipareigojimų, kurių įmokos viršytų 40% grynųjų pajamų. Kai kurie paskolos davėjai gali taikyti papildomus reikalavimus.
 • Kokios yra pagrindinės išduodamos paskolos?
  Dažniausiai Lietuvoje išduodamos vartojimo paskolos bei paskolos būsto remontui bei automobiliui įsigyti. Daugiausia paskolų išduodama internetu.
 • Kokios yra paskolų sąlygos?
  Lietuvoje galima pasiskolinti iki 30 000 eurų ir įsipareigoti iki 10 metų laikotarpiui neįkeičiant turto. Minimali fiksuotoji metinė palūkanų norma - nuo 2.7%.
 • Kas labiausiai įtakoja paskolos kainą?
  Paskolos kainą galima matuoti pagal MPN ir BVKKMN. Dažniausiai palūkanų norma yra nustatoma iš anksto. Kitais atvejais ji priklauso nuo paskolos gavėjo finansinės padėties (pajamų, finansinių įsipareigojimų, kredito istorijos ir kt.). BVKKMN įtakoja palūkanų norma ir sutarties sudarymo bei administravimo mokesčiai.
 • Ar paskolai reikalingas turto įkeitimas?
  Vartojimo tipo paskoloms turto įkeitimas (užstatas) nėra būtinas. Būsto paskoloms, autolizingui ir kai kurioms verslo  paskoloms turto įkeitimas yra privalomas.
 • Kodėl verta skolintis per VisiKreditai.lt?
  Mes visiškai nemokamai atliekame kiekvieno paskolos davėjo analizę ir palyginimą pagal įvairius kriterijus: paskolos kainą, taikomus mokesčius, BVKKMNi kt. Taip pat pateikiame informaciją apie paskoloms taikomas akcijas bei nuolaidas. Tai padeda gauti paskolą geriausiomis sąlygomos.
 • Kur ieškoti greitųjų ir kitų kreditų pasiūlymų?
  Jei jus domina greitieji kreditai ir susijusios finansavimo paslaugos, jų ieškoti galite čia: greitieji kreditai.
 • Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
  Logo