Lengvai gaunamos paskolos

Norintys imti paskolą dažnai turi skirtingus prioritetus. Vieniems svarbu kaina, kitiems – greitas pinigų pervedimas, kitiems – lengvai gaunamos paskolos.

Kredito davėjai taip pat yra skirtingi. Vieni taiko mažesnes palūkanas, kiti – lengviau ir greičiau skolina. Kuo trumpesnis ir paprastesnis mokumo vertinimas ir kuo greičiau atliekamas kredito pavedimas, tuo lengviau galėsite pasiskolinti.

Tačiau lengvai gaunamos paskolos dažniausiai yra brangesnės: jų palūkanų norma ir BVKKMN didesnės, nei kitų vartojimo paskolų.

Bet jei toks yra jūsų prioritetas, atsakysime į klausimą, kurios paskolos yra gaunamos lengviausiai.

Sudėtingiausia gauti paskolas iš žmonių

Pradėkime nuo tų paskolų, kurias gauti yra sudėtingiausia. Ką reiškia „sudėtingiausia“? Tai reiškia, kad tokių paskolų suteikėjai yra reiklūs savo klientų atžvilgiu, nesuteikia paskolų bet kam, reikalauja ilgo registracijos ir paskolos patvirtinimo proceso. Kaip kompensacija tam jie siūlo pasiskolinti pigiau, bet šį kartą mes ne apie paskolų kainą.

Taigi, jei atsižvelgsime į šituos dalykus, tuomet galėsime drąsiai pasakyti, kad sudėtingiausia gauti paskolas iš žmonių. Visas finansavimo modelis padaro šias paskolas sunkiai prieinamas. Tarpusavio skolinimo platforma yra tarpininkas tarp skolininkų ir skolintojų, todėl turi vienintelę funkciją: įvertinti paskolos paraiškas ir atrinkti tik geriausias iš jų bei pateikti jas investuotojams.

Norėdami kuo detaliau įvertinti atskiras paraiškas, palyginti jas bei atrinkti geriausias iš visų pateiktų, platformos valdytojai taiko aukštus standartus savo klientams bei iš jų reikalauja detalios informacijos. Todėl registracijos ir paraiškos pateikimo procese reikia pateikti labai daug informacijos, kuri nėra reikalinga kai kurių kitų paskolų atveju.

Praėjus šį procesą ir sulaukus atsakymo dėl prašymo gauti paskolą, jūs būsite nukreipti pas platformoje veikiančius investuotojus. Ten jie savo investicijų sąveikos būdu nuspręs ar paskolą visgi gausite ir kokia bus jos galutinė palūkanų norma.

Taip gimsta paskolos iš žmonių, o visas šis procesas gali užtukti net kelias savaites. Todėl pasiskolinti šitaip yra vienareikšmiškai sudėtingiausia.

Pasiskolinti iš interneto bankų taip pat nelengva

Taip pat nelengva, bet kur kas lengviau pasiskolinti yra iš internete veikiančių bankų ir kredito unijų. Čia kalbame ne tik apie „Swedbank“, „SEB“ ir kitus bankus bei kredito unijas, kurios taip pat skolina internetu. Čia labiau turime omenyje tuos bankus, kurie specializuoja suteikdami paskolas internetu. Tarp tokių, pavyzdžiui, „Mano.bank“.

Čia visas procesas yra paprastesnis ir trumpesnis nei paskolų iš žmonių atveju vien todėl, kad paskolas finansuoja ne pavieniai investuotojai, o pats bankas ar kredito unija. Todėl palūkanų normos nustatymo ir finansavimo klausimas yra daug greičiau išsprendžiamas.

Skolindamiesi šiuo būdu jūs paskolą galėsite gauti kelių dienų eigoje. O gavus patvirtinimą, kad paskola jums gali būti suteikta, ją galite gauti ir tą pačią darbo dieną.

Kitais atžvilgiais šios paskolos turi tokius pačius aukštus standartus savo klientams kaip ir tos, kurias siūlo tarpusavio skolinimo platformos.

Greitieji kreditai – labai paprastas procesas

Lengvai gaunamos paskolos

Turbūt pačios žinomiausios ir daugiausia klientų prašymų susilaukiančias paskolos yra žinomos greitų kreditų pavadinimu. Pats jų pavadinimas pasako, kad jas gauti bus paprasta.

To priežastis yra labai paprasta: paskolas finansuoja pats jas išduodantis kreditorius, o jų suteikimo procesas yra labai paprastas ir automatizuotas. Todėl tai yra įsikišimo iš pačio kreditoriaus praktiškai nereikalaujantis procesas, kas ženkliai prisideda prie to, kad tokį kreditą būtų galima gauti greitai ir paprastai.

Čia yra taikomi pakankamai žemi standartai, kas leidžia procesui nuo paskolos paraiškos pateikimo iki pinigų gavimo apsisukti labai greitai. Vienintelis ilgiau nei akimirką trunkantis procesas – tapatybės patvirtinimas, kurį reikia atlikti atliekant vieno cento pavedimą į kreditoriaus banko sąskaitą. Tačiau dabar atsiranda ir paskolų be pavedimo, nes yra kitų būdų patvirtinti savo tapatybei.

Nepaisant to, kad kai kuriuos greituosius kreditus galima gauti per 15 minučių, jie nėra pats paprasčiausias ir lengviausias būdas pasiskolinti.

Lengviausia gauti paskolas telefonu

SMS kreditai telefonu

Pats paprasčiausias būdas pasiskolinti yra sms kreditai. Tai yra nedidelės vertės paskolos telefonu, tačiau jei jums tiek tereikia, tai bus jūsų išganymas. Šiuos kreditus galima gauti net greičiau ir paprasčiau nei prieš tai aprašytas greitas paskolas. Jei jas reikia gauti internetu, reikia įgyvendinti kiek sudėtingesnį ir laikui imlesnį registracijos procesą, tai šiuo atveju galite pasiskolinti paprasčiausiai telefonu.

Tai reiškia, kad jums užtenka paskambinti kreditoriui ir tik žodžiu pateikti prašymą paskolai gauti. Jei atsiliepusio darbuotojo atsakymas bus teigiamas, tuomet pinigai į jūsų banko sąskaitą bus pervesti akimirksniu.

Kai kurie iš SMS kreditus teikiančių kreditorių, pvz. „SMSPinigai“, savo klientams leidžia pasiskolinti ir paprasčiausia sms žinute. Tokiu atveju net skambutis nėra reikalingas!

Vienintelis „minusas“ gali būti tas, sms kreditų negali gauti nauji klientai. Norint pasiskolint telefonu jums reikės turėti bent vieną patvirtintą paskolą pas kreditorių. Be šios istorijos jūs galėsite gauti tik paprastą greitą kreditą internetu.

Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
Logo