Kur ir kaip pasiskolinti pinigų?

Prireikė pasiskolinti pinigų? Bet nežinote, kur ir kaip tai padaryti geriausiomis sąlygomis? Nesijaudinkite, mes jums padėsime. Pristatysime visus būdus gauti kreditą, o jums liks tik išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį variantą. Nesvarbu, ar jums reikia pasiskolinti pigiai, greitai ar be užstato – pasiūlymą sau ras kiekvienas. Pasiskolink pinigų be vargo!

Paskolos internetu

Jei ieškote, kaip greitai pasiskolinti pinigų – paskolos internetu yra paprasčiausias būdas tą padaryti. Galite rinktis net iš keliasdešimt kredito davėjų, kurie gali pasiūlyti skirtingas sąlygas paskolai gauti. Greitieji kreditai gali būti suteikti per 15 minučių. O jei galite leisti sau palaukti ilgiau, vartojimo paskolos dažniausiai yra pigesnė alternatyva.

Visus greitųjų kreditų pasiūlymus rasite čia: greitieji kreditai internetu.

Visus vartojimo paskolų pasiūlymus rasite čia: vartojimo paskolos.

Kaip pasiskolinti internetu?

Gauti paskolą internetu yra labai paprasta. Tam reikia apsilankyti pasirinkto kredito davėjo interneto svetainėje. Tuomet paskolos skaičiuoklėje nurodykite, kiek pinigų norite pasiskolinti ir kuriam laikotarpiui ketinate įsipareigoti. Dažniausiai galėsite matyti ir preliminarias paskolos sąlygas. Patvirtinę savo pasirinkimą, būsite nukreipti į paraiškos pildymo langą. Ten turėsite pateikti savo kontaktinę, finansinę ir kitą asmeninę informaciją, patvirtinti savo tapatybę ir išsiųsti paraišką kredito davėjui. Jam išnagrinėjus jūsų paraišką ir atlikus kreditingumo vertinimą, sulauksite jo atsakymo. Jam atsakius teigiamai, galėsite nuotoliniu būdu (pvz. mobiliuoju parašu) pasirašyti paskolos sutartį. Tuomet pinigai į jūsų sąskaitą bus pervesti netrukus.

Paskolos telefonu

Kitas būdas paskolai gauti – pasiskolinti telefonu. Kredito davėjų, kurie siūlo tokią galimybę yra gerokai mažiau, o tokių kreditų sąlygos – mažiau lanksčios ir labiau ribotos. Tačiau jei toks skolinimosi būdas jums priimtinesnis, o siūlomos sąlygos tenkina – paskolą telefonu gauti nėra sunku.

Visus paskolų telefonu pasiūlymus rasite čia: SMS kreditai.

Kaip pasiskolinti telefonu?

Kiekvienas SMS kreditus teikiantis kredito davėjas turi numatęs konkrečią tvarką paskolai telefonu gauti. Dažniausiai jums reikės iš anksto užsiregistruoti ir patvirtinti savo tapatybę ir tik tuomet, išsiuntę žinutę su atitinkamais raktažodžiais, galėsite gauti paskolą. Informacijos dėl konkretaus tokios paskolos gavimo proceso ieškokite pasirinkto kredito davėjo interneto svetainėje arba susisiekite jo nurodytais kontaktais.

Paskolos iš žmogaus

Dar vienas populiarus būdas pasiskolinti pinigų – paskola iš žmogaus. Yra du būdai gauti tokią paskolą. Viena jų – kreiptis į privatų fizinį asmenį ir susitarti dėl privačios paskolos. Tačiau Lietuvoje išpopuliarėjo ir kitas būdas gauti finansavimą iš žmonių. Tai šiandien daroma per tarpusavio skolinimosi platformas.

Visus paskolų iš žmonių pasiūlymus rasite čia: paskolos iš žmonių.

Kaip pasiskolinti iš žmonių?

Norint gauti paskolą iš žmogaus per tarpusavio skolinimosi platformas, jums reikės sekti identišku procesu, kaip ir skolinantis internetu. Jums reikės užsiregistruoti tarpusavio skolinimo platformos puslapyje, nurodyti norimos paskolos sąlygas bei pateikti detalią informaciją apie savo finansinę padėtį. Tuomet platformos operatorius atliks kreditingumo vertinimą ir nustatys ar jūs galite gauti paskolą per jo platformą. Teigiamo atsakymo atveju, jūsų paraiška bus patalpinta platformoje. Į ją galės investuoti platformos investuotojai. Pinigus gausite tuomet, kai pasibaigs investavimo periodas ir su sąlyga, kad jūsų paraiška sulauks pakankamo jų dėmesio.

Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
Logo