Momentinės paskolos internetu

Momentinės paskolos internetu – greičiausias būdas pasiskolinti. Tai – tokios paskolos, kurios yra išduodamos išskirtinai greitai net lyginant su kitomis paskolomis internetu.

Nors tai yra tik neformalus paskolų tipo pavadinimas, momentine paskola internetu laikomos tokios, kurias galima gauti per 15 min ir greičiau. Galime teigti, kad tai yra išskirtinė greitųjų kreditų ir greitųjų paskolų rūšis. Pastarosios gali būti išduodamos tą pačią darbo dieną ar net sekančią, todėl ne visos jos atitinka momentinio kredito apibrėžimą.

Kad paskolą galėtume laikyti momentine, neformaliai ji turi atitikti abu žemiau pateiktus kriterijus. Ji turi būti:

  • išduodama internetu arba telefonu;
  • būti suteikiama per 15 min ar greičiau.

Tai taip pat neišvengiamai sąlygoja ir kitus tokios paskolos ypatumus. Tokie greitieji kreditai neišvengiamai turės aukščiausią bendrojo vartojimo kredito kainos metinę normą, bus nedidelės sumos ir labai trumpo termino. Panagrinėkime tokios paskolos internetu sąlygas detaliau.

Momentinės paskolos sąlygos

Momentinės paskolos internetu

Tokio tipo greitieji kreditai internetu dar ryškiau išsiskiria jiems būdingais bruožais. Tai reiškia, kad tokioms paskoloms taikoma metinė palūkanų norma yra dar didesnė nei įprasto greitojo kredito atveju. Tai yra kaina, kurią reikia susimokėti už tai, kad paskola internetu yra suteikiama momentiškai.

Beveik visuomet tokia sutartis būna pasirašoma labai trumpam laikotarpiui (max. keliems mėnesiams), o paskolos suma neviršija kelių šimtų eurų. Tai – rekomenduotinas sekti standartas. Momentinės paskolos sutartį sudarius ilgesniam laikotarpiui ar pasiskolinus didesnę sumą, paskolo gavėjui gali susidaryti didžiulė finansinė našta dėl labai aukštų palūkanų ir iš to kylančių didelių mėnesio įmokų.

Be to, momentinės paskolos turi mažiausiai griežtus reikalavimus, todėl yra išduodamos lengviausiai iš visų paskolų.

Kuo naudingi momentiniai kreditai internetu?

Momentiniai kreditai naudingiausi, kai pinigus į savo banko sąskaitą būtina gauti iš karto ir kai kitų išeičių finansavimui nėra. Gauti paskolą internetu arba telefonu yra greičiausias ir patogiausias būdas pasiekti finansavimą. Žinoma, su sąlyga, kad yra pasirenkama tinkama kredito bendrovė pasiskolinti.

Reikia atkreipti dėmesį, kad momentiniais kreditais reikėtų naudotis tik nesant kitoms alternatyvoms. Tačiau situacijų, kai pinigų reikia būtent per 15 minučių laikotarpį ar net greičiau yra pakankamai mažai. Jei galite palaukti ilgiau, rekomenduotina palyginti alternatyvius paskolų internetu pasiūlymus. Taip išvengsite per aukštos palūkanų normos, kuri gali privesti prie įsiskolinimų.

Kas suteikia momentines paskolas internetu?

Momentcredit logotipas

Jei visgi momentinė paskola internetu negali būti pakeista, galite kreiptis į „Moment credit“ bendrovę. Šioje įmonėje greitieji kreditai suteikiami greičiausiai rinkoje. Bendrovės teigimu, kreditą galima gauti net per 5 minutes po paskolos paraiškos pasirašymo.

Momentines paskolas internetu taip pat išduoda „Bobutės paskola“, „SMSPinigai“ bei „SMScredit“. Tačiau šios bendrovės teigia, kad kreditus išduoda per 15 minučių, skirtingai nuo „Moment credit“.

Apibendrinant, jei norite, kad pinigai jūsų banko sąskaitą pasiektų greitai, tuomet jums bendrai reikėtų pasidairyti po internetu ir telefonu suteikiamų paskolų rinką. Dauguma greituosius kreditus ar paskolas internetu teikiančių bendrovių galės pasiūlyti galimybę paskolą gauti greitai. Tačiau tikslų laiko tarpą, per kurį pinigai yra pervedami į jūsų banko sąskaitą, reikėtų pasitikrinti. Lengviausia tą padaryti „Visi Kreditai“ svetainėje, pasirinkus jus dominančią paskolų kategoriją. Ten rasite visas tokias paskolas teikiančias bendroves bei kiekvienos jų skolinimo greitį.

Greitieji kreditai internetu - TOP 20 bendrovių | VisiKreditai.lt
Logo